Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 23:33 Bu haber 546 kez okundu
 
MHP'li Akçay: Türkiye Karşıtı Projeler Sahne Aldı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Türkiye karşıtı projelerin demokrasi maskesiyle sahne aldığını söyledi.
MHP Haberi
MHP'li Akçay: Türkiye Karşıtı Projeler Sahne Aldı

MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın Memleket Masasının pazarlık masası olmadığına dair açıklamasına tepki göstererek, Memleket Masasıyla Fetö elebaşını aklama ve kurtarma çalışmaları yapıldığını söyledi.

 

MEMLEKET MASASININ ASIL SAHİPLERİ KİMLERDİR?

 

İP’li Lütfü Türkkan 'Memleket masası pazarlık masası değildir, milletin sorunlarının tartışıldığı masadır. İsteyen buraya gelsin. İsteyen Kandil’de, İmralı’da masaya otursun.' diyerek, İP’in Hdp ve Fetö ile işbirliğini gizlemeye çalışmaktadır. İP, fetö elebaşının memleket masası projesinin taşeronluğunu yapmaktadır. Bu masanın asıl sahipleri fetö, kandil ve Türkiye düşmanlarıdır. Fetö ve Türkiye düşmanlarının kurdurduğu yeni partiler ile CHP, HDP, İP ve SP ise masada sandalye kapma yarışındadır.

 

TÜRKİYE KARŞITI PROJELER DEMOKRASİ MASKESİYLE SAHNE ALDI

 

Fetö elebaşının kurdurduğu,terör örgütleri, destekçileri ve Türkiye düşmanlarının yer aldığı, bu proje masasında Türkiye’nin meseleleri değil; Türkiye’yi hedef alan ihanet planları, Türkiye’yi parçalama projeleri vardır. Bu projeler muhalefet ve demokrasi maskesiyle sahne almıştır. Biz İP’in kimlerle hangi pazarlıkları yaptığını, siyasi çıkar uğruna dün söylediklerini bugün nasıl yalanladığını çok iyi biliyoruz. Pazarlıktan bahseden İP’li Türkkan’a sormak gerekir: 5-6 bakanlık uğruna partinizin görüşünü değiştireceğini söyleyen sen değil miydin?

 

TÜRKİYE DÜŞMANLARIYLA YAPILAN İŞBİRLİĞİNİ UNUTMAYACAĞIZ

 

İP’li Türkkan 'geçmişle ilgili kötülükleri bir kenara bırakalım.' diyor. İP’in Türkiye’ye ihanet projelerinin taşeronu olduğunu unutmak mümkün mü? Terör destekçileri ve Türkiye düşmanlarıyla işbirliğini nasıl unutacağız? İP’in Hdp ve Fetö ile işbirliğini kim hazmedebilir? İp başkanının ve bazı İp’lilerin Fetö elebaşına yaptığı övgüleri, Hdp’ye ve Demirtaş’a verdiği destekleri unutmak mümkün mü? Devlet Fetö ile mücadele ederken 'Bank Asya'da, mevduat hesabı açın.' diye çağrı yapanları, teröristi hastanede ziyaret edenleri kim unutabilir?

 

MHP MEMLEKET MASASI DÜMENİNİ DEŞİFRE ETMİŞTİR

 

Fetö, Hdp ve Türkiye düşmanlarıyla işbirliği yapan İp, memleket masasıyla Fetö elebaşını aklama ve kurtarmaya çalışmaktadır. Türkiye bu oyuna düşmeyecektir. Milliyetçi Hareket Partisi tezgahı fark ettiği için memleket masası dümenini deşifre etmiştir.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'li, Akçay:, Türkiye, Karşıtı, Projeler, Sahne, Aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı