Adana Hilal, Adana Haber Sitesi
Astroloji

 

 

 
Akrep (23.05.2022)
Aklınızdaki soru işaretleriyle geçirdiğiniz son gün olabilir. Bugün onlardan neler öğrendiğinizi düşünün ve artık karşınıza çıkacak fırsatlar için hazırlık yapın. Bugünü sakinliğe ve izole olmaya ayırmak, yarın için kendinize yapacağınız en büyük iyilik olacaktır.
 
Aslan (23.05.2022)
Haksızlıkları ve pişmanlıkları bir kenara koyuyorsunuz. Yeniden başlamak için bunun gerekli olduğunu kabul etmelisiniz. Evinizde, ailenizle vakit geçirmek zihninizi boşaltacaktır. Unutmayın, durulmuş bir zihinle her şeyi yapabilirsiniz.
 
Balık (23.05.2022)
Yakın çevrenizin muhasebesini yapabilirsiniz. Vizyonunuzu ve değerlerinizi desteklemeyen, sizi ilerletmeyen insanlarla aranızdaki sınırı değiştiriyorsunuz. Bu durumun sizi üzmediğini, kurtulmuş ve anlaşılmış olduğunuzu hissettiğinizde göreceksiniz.
 
Başak (23.05.2022)
Bazı sosyal ve duygusal ilişkilerinizle ilgili haberler alabilir, geri dönüş gündemleriyle ilgilenebilirsiniz. Ne hissettiğinizden ve bugüne nasıl geldiğinizden emin olmalısınız. Gerçek samimiyeti ve değeri nerede, kimden gördüğünüz sorularınıza cevap olacaktır.
 
Boğa (23.05.2022)
İlişkinizin düğümlerini çözecek bir konuşma yapabilirsiniz. Hikayenize yeni bir sayfa açmak, duygularınızı ifade etmek ve önemli kararlar almak için ideal bir gündesiniz. Paylaşımcı olmayı seçin, kalbiniz kazanacak.
 
İkizler (23.05.2022)
Kendinizi çalışmaya, yaşantınızı sağlamlaştırmaya hazır hissediyorsunuz. İş başvurularınız ya da mevcut çalışmalarınız için olumlu dönüşler alabilirsiniz. Kurduğunuz bağlantılar sonuçlanabilir, beklediğiniz görüşmeleri gerçekleştirerek ön hazırlık yapabilirsiniz.
 
Koç (23.05.2022)
Yoğun ve derin duygular, yeni heyecanlar sizi yeni insanlar tanımak için cesaretlendirebilir. Şuan aşk hayatında bazı ruhsal üzüntüler içinde olabilirsin.Ancak yüksek bir güven yerine daha kontrollü bir samimiyet sergilemelisiniz. Size, sizin verdiğiniz emeği gösterecek olanlar için kendinize zaman tanıyın.
 
Kova (23.05.2022)
Kendi değerinizin ve bulunduğunuz yerin farkına varıyorsunuz. Mental ve fiziksel olarak hafiflemiş hissedebilirsiniz. Bugün deniz kenarında vakit geçirmek ya da su sporlarıyla ilgilenmek size terapi gibi gelecektir.
 
Oğlak (23.05.2022)
Tatil gününüze iş stresini taşımamalısınız. Bugünü dinlenmeye, arkadaşlarınızla vakit geçirmeye ayırın. Yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz, önyargınız yerini keyifli sohbetlere bırakıyor.Eş ya da partnerinizle rekabet içine girmeyin.Onu kendi haline bırakın.Sizde kendinize bir hal edinin.
 
Terazi (23.05.2022)
Kontrolü bırakmalısınız. Farkında olmadan yaptığınız iyi niyetli hareketler istemediğiniz sonuçlar doğurabilir. Sizin için neyin değerli olduğuna odaklanın. Bu sayede geleceğinize yapacağınız maddi ve manevi yatırımları bulmanız da kolaylaşacaktır.
 
Yay (23.05.2022)
Şaşırmamayı öğreniyorsunuz. Beklenmedik bir haber almak ya da sürprizle karşılaşmak sözkonusu olabilir. Dürtüsel hareket etmediğinizde yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz, bugün kendinize ve ilişkilerinize karşı duyarlı olun.
 
Yengeç (23.05.2022)
Belirsizlik yerini umuda bırakabilir. Bugünü, kendinizi çevrenize tanıtmak için değerlendirebilir ve planlarınızın fragmanını izleyebilirsiniz. Tanışacağınız, bağlantı kuracağınız kişiler sizi ileriye taşıyacak insanlar olabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı