Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 21:43 Bu haber 864 kez okundu
 
MHP'li Büyükataman MHP'ye Saldıranların Amacını Açıkladı
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Lider Bahçeli'ye, MHP'ye ve Türk Milliyetçilerine karşı yapılan saldırıların perde arkasını deşifre etti.
MHP Haberi
MHP'li Büyükataman MHP'ye Saldıranların Amacını Açıkladı

MHP Genel Sekreteri ve Bursa milletvekili İsmet Büyükataman, Cumhur İttifakı'na karşı Alidavut oyunlarıyla cephe genişletilmeye çalışıldığını belirterek, Türk Milleti ile kavgası olup Türk Devletine zarar verme düşüncesinde olanların siyasette tutunmak için öncelikle Lider Bahçeli'ye, MHP'ye ve Türk Milliyetçilerine saldırdığını söyledi.

 

CUMHUR İTTİFAKI'NA KARŞI ALİDAVUT OYUNLARIYLA CEPHE GENİŞLETİLMEYE ÇALIŞILIYOR

 

Sayın Genel Başkanımız; CHP yanaşması İP’in memleket masası adı altında Türkiye’ye tezgâh açmasına ve Kılıçdaroğlu’nun kıymetli milletvekillerini işportaya düşürme arzusuna haklı tepkileriyle set çekmiştir. PKK-FETÖ’nün siyasi ağzı olmaya hevesli CHP-HDP-İP ve SP ortaklığı, büyük Türk milletinin haklı beklentilerine cevap vermek üzere bizzat Türk milleti tarafından kurulan Cumhur İttifakı’na karşı Alidavut oyunlarıyla cephe genişleteceğini düşünmektedir.

 

MİLLİYETÇİ HAREKET DEMOKRASİ FARELERİNİN OYUNUNA GEÇİT VERMEYECEK

 

Gezi ve 15 Temmuz kalkışmalarıyla kanun dışı yöntemlerin tüketildiği Türkiye’mizde şimdi de Kanunları kemirip demokrasi surlarında gedik açma teşebbüsüyle karşı karşıyayız. Milliyetçi Hareket, demokrasi farelerinin bu oyununa geçit verecek değildir. Masanın altına hain Gülen’i konuşlandırıp ondan sufle almaya kalkanlar, Kandil’le, temsilcileri vasıtasıyla kulaktan kulağa oynayanlar ipliklerinin pazara çıkmasıyla işporta tezgâhlarını apar topar toplamış gözükmektedir.

 

LİDER BAHÇELİ'YE VE MHP'YE İFTİRA VE SALDIRILAR ARTTI

 

Ne var ki son bir haftadır bu ihanet korosunun bet seslileri bütün fitne yayım kanallarından sistemli bir şekilde Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi ve partimizi hedef almaktadır. Gazete görünümlü propaganda kâğıtlarından, İnternet haber sitesi süsü verilen iftira merkezlerine, TV kanallarından YouTube üzerinden yapılan tele-fitnelere dek bütün mecralardan yalan, iftira ve saldırılara muhatap olmaktayız.

 

SİYASETTE TUTUNMAK İÇİN BAHÇELİ'YE VE MHP'YE SALDIRIYORLAR

 

Kraliçe’nin narin Gül’ünün sahaya sürdüğü piyon dahi cesaretini toplayıp üzerimize gelmektedir. “Stratejik çöplük”ün mimarı Davutoğlu’nun ve sözcülerinin siyasette tutunmak için seçtikleri yöntem de ne tesadüftür ki Sayın Genel Başkanımıza ve Milliyetçi Hareket Partisine saldırmak olmuştur. SP’nin ve İP’in ucubeliklerinden bahsetmeye gerek dahi yoktur. İçi boş, amacı belli bu saldırıların tesadüfi olmadığı, söylenenlerin tek merkezden çıktığı gün gibi aşikârdır. Seslerin sahiplerinin ülkemize bugüne kadar sunduğu herhangi bir katkı söz konusu değildir. Bu şahıslar bundan sonra memlekete faydalı olmak istiyorlarsa yapmaları gereken tek şey susmaktır.

 

BAHÇELİ'YE VE MHP'YE SALDIRANLAR TÜRK MİLLETİ İLE KAVGASI OLANLARDIR

 

Milliyetçi Hareket’in Sayın Genel Başkanı, Türk milletinin birleştirici gücü ve güven kaynağıdır. Bunu göremediğini iddia edip Sayın Genel Başkanımıza saldıranlar, ucuz sahtekârlardır, Türk milletiyle kavgası olanlardır. Her daim açacağına inandırılmış gonca gül olduğunu düşünenlerin gerçekte kökü dışarıda bulunan zehirli diken olduğunu aziz Türk milletine göstermeye devam edeceğiz.

 

TÜRK MİLLETİNE ZARAR VERMEK İSTEYENLER ÖNCE TÜRK MİLLİYETÇİLERİNE SALDIRIR

 

Türk milletinin sahip olduğu devletlerde ezelden ebede temel kuraldır: “Türk milletine ve devletine zarar vermek istiyorsan önce Türk Milliyetçilerini hedef alacaksın.” Gayrimillî bir cephede yer alanların Milliyetçi Hareket’e ve onun Sayın Genel Başkanı’na yönelik bu hamleleri olmasa idi kendimizden şüphe ederdik. Türkiye’yi tuş etmeye kalkanlar, yabancı mihrakların Türkiye sözcüleri neden bize saldırmıyor diye kendimizi sorgulardık. Görülmektedir ki taş doğru yere atılmıştır. Çünkü ses doğru yerden gelmektedir.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İsmet Büyükataman, MHP ve Bahçeli, Türk Milliyetçileri, Türk Devleti, MHP Bursa, MHP Haberleri
Yorumlar
Haber Yazılımı