Haber Detayı
18 Haziran 2020 - Perşembe 09:43 Bu haber 2033 kez okundu
 
MHP'li Başkan Topuz'dan Cami Temizliği Hizmeti
Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, camilerde cemaatle namaz kılınması serbestliği sonrasında camilerde temizlik hizmetlerine hız verdi.
ADANA HABERLERİ Haberi
MHP'li Başkan Topuz'dan Cami Temizliği Hizmeti

Coronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler gereği cemaatle namaz kılınması yasaklanan camilerde, Yeni Normal Hayata geçiş süreciyle birlikte cemaatle namaz kılınması serbestleşince, tüm ilçede dezenfeksiyon çalışmasını aralıksız sürdüren Karataş Belediyesi, camilerin temizlenmesine hız verdi.

 

TEDBİRİ ELDEN BIRAKMADAN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ

 

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, camilerin temizlenmesi konusunda yaptığı açıklamada, ''Cavid-19 ile mücadele çalışmaları kapsamında ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları devam ederken, normalleşme süreci ile birlikte açılan İbadethanelerin temizliği de ekiplerimizce gerçekleştirilmekte. İlçemizde bulunan her noktanın temizliği konusunda duyduğumuz hassasiyet ile Pandemi sürecinin en iyi şekilde atlatmayı hedefliyor ve bu yönde mücadeleyi ve tedbiri elden bırakamadan çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.'' dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, Karataş Belediyesi, Cami temizliği, İbadethane, Adana Haberleri, Karataş Haberleri
Yorumlar
Haber Yazılımı