Haber Detayı
19 Haziran 2020 - Cuma 20:31 Bu haber 1850 kez okundu
 
MHP Kütahya İl Teşkilatı'nın Yeni Hizmet Binası Açıldı
MHP Kütahya İl Teşkilatı'nın yeni hizmet binası coronavirüs tedbirleri gereği sade bir törenle açıldı.
MHP Haberi
MHP Kütahya İl Teşkilatı'nın Yeni Hizmet Binası Açıldı

MHP Kütahya İl Teşkilatı'nın Alipaşa Mahallesi Mazlum Sokak'taki yeni hizmet binasının açılışı, coronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler çerçevesinde sade bir törenle, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, MHP TBMM Özel Kalem Müdürü Fikret Hayali, Belediye Başkan Yardımcıları İlyas Bahar, Salih Özden, Abdullah Damcı, Tunçbilek Belediye Başkanı Mustafa Düzgün, MHP Kütahya İl ve İlçe Teşkilatı yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

YENİ HİZMET BİNASININ AÇMAKLA BİR HAYALİMİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

 

MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, açılış töreninde yaptığı konuşmada, ''Göreve gelmemizin ardından hayallerimiz vardı. Hayallerimizden biri de halkımızın rahat bir şekilde hizmet alabileceği, teşkilatımızın rahat bir şekilde kullanabileceği hizmet binası kazandırmaktı. Cenabı Allah'a hamdolsun, bugün partimizin yeni hizmet binasının tanıtımını gerçekleştiriyoruz. Yeni hizmet binasının açılmasında emeği geçenlere teşekkür ederim. Aslında yeni binamızın açılışını, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ile gerçekleştirmeyi planlıyorduk ancak malum salgın nedeniyle bunu sonraki bir tarihe erteledik. İnşallah daha geniş katılımla bir açılış yapmayı planlıyoruz." dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, yeni hizmet binası açılışı, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık
Yorumlar
Haber Yazılımı