Haber Detayı
18 Haziran 2020 - Perşembe 15:04 Bu haber 2836 kez okundu
 
Adana'da MHP Katılımlarla Güçlenmeye Devam Ediyor
Son yapılan anketlerde oyu yükselen MHP'nin güçlenişi katılımlarla artarak devam ediyor.
ADANA HABERLERİ Haberi
Adana'da MHP Katılımlarla Güçlenmeye Devam Ediyor

Bazı anketçiler MHP'de oy yükselişini gizlemeye çalışsa da mızrağın çuvala sığmadığı, MHP Yüreğir İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği katılım töreniyle bir kez daha ortaya çıkmış oldu. Değişik siyasi partilerden 55 kişi, düzenlenen katılım töreniyle MHP'ye geçerek Üç Hilal rozetini taktı.

 

DEĞİŞİK SİYASİ PARTİLERDEN 55 KİŞİ MHP ÇATISI ALTINDA BULUŞTU

 

Ülke genelinde olduğu gibi Adana İlimizde de halkın teveccühünü kazanarak yükselişe geçen MHP, her geçen gün büyüyerek yoluna devam ediyor. Adana'nın Yüreğir İlçesi'nde değişik siyasi partilerden ayrılan 55 kişi MHP çatısı altında buluştu. Yüreğir'e bağlı Doğankent Mahallesi'nde düzenlenen katılım töreninde, Besime Oruç, Bayram Cirit, Mehmet Aslan, Azize Mete, Cumali Önal, Yusuf Alkaç ile birlikte 55 kişi MHP’ye geçti.

 

MHP'YE KATILIMLAR ARTARAK DEVAM EDECEK

 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, katılım töreninde yaptığı konuşmada, MHP'ye katılımların süreceğini belirterek, ''Yüreğir her zaman sağduyunun merkezi olmuş bir ilçemiz. Türkiye’nin derdiyle dertlenen, sevinciyle sevinen Yüreğirli hemşehrilerimizle aramızda çok kuvvetli bağ var. Bu bağı daha da kuvvetlendireceğiz. Bu katılımların artarak devamının geleceğine inanıyorum. MHP’den yana yaptığınız tercih için, hepimizin hemşehrisi olan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi adına sizlere çok teşekkür ediyorum.'' dedi.

 

MHP'NİN VERDİĞİ MİLLİ MÜCADELEYE DESTEK OLMA ADINA BURADA OLMANIZ ÖNEMLİ

 

MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, katılım töreninde yaptığı konuşmada, ''MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli liderliğinde ülkemiz adına, milletimiz adına siyaset üreten MHP'nin verdiği milli mücadeleye omuz verme adına burada olduğunuzu biliyoruz. Bu yüzden desteğiniz çok önemlidir. Cenab-ı Allah hepinizden razı olsun. Sizlerle birlikte ailemizi büyüttük, yine sizlerle birlikte bu kutlu aileyi daha da büyütmenin mücadelesini vereceğiz.'' dedi.   

 

Resim

 

Resim

 

Resim

 

Resim


  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, MHP Yüreğir toplu katılım, MHP Haberleri, Adana Haberleri
Yorumlar
Haber Yazılımı