Haber Detayı
05 Eylül 2020 - Cumartesi 16:14 Bu haber 6860 kez okundu
 
MHP Yumurtalık İlçe Başkanı Halim Özyürek Güven Tazeledi
MHP Yumurtalık İlçe Başkanı Halim Özyürek, İlçe Teşkilatı'nın 13. olağan kongresinde güven tazeleyerek yeniden seçildi.
ADANA HABERLERİ Haberi
MHP Yumurtalık İlçe Başkanı Halim Özyürek Güven Tazeledi

Coronavirüs salgını nedeniyle yoğun tedbirlerin alındığı  yapılan MHP Yumurtalık İlçe Teşkilatı'nın 13. Olağan Kongresinde, tek liste ile girilen seçimde MHP Yumurtalık İlçe Başkanı Halim Özyürek, güven tazeleyerek yeniden seçildi.

 

MHP YUMURTALIK İLÇE KONGRESİ'NE YOĞUN KATILIM

 

Divan Başkanlığını MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy'un yaptığı MHP Yumurtalık İlçe Kongresi, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, MHP Ceyhan İlçe Başkanı Erdoğan Ekli, MHP İl ve İlçe yöneticileri, Yumurtalık Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Tatlısoy, Belediye Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve partililerin katılımıyla gerçekleşti.

 

MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'NİN MESAJI

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin MHP Yumurtalık İlçe Kongresine gönderdiği mesaj katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı. MHP Lideri Bahçeli, mesajında, ''Bizim nihai hedefimiz bellidir, o da; İlay-ı Kelimetullah’ı cihana hâkim kılmaktır. Kızılelma yeminimiz, Turan ülkümüzdür. Ulaşılacak hedefimiz Türkiye’yi süper güç mertebesine çıkarmaktır. Sahip olduğumuz vizyon, taşıdığımız misyon istikbalin ufkuna huzur, güvenlik, istikrar ve istiklal içinde vasıl olabilmektir. Milliyetçi Hareket Partisi ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ diyen cömert, cesur, duyarlı, ahlaklı, milli ve ilkeli bir iradenin marka değeri çok yüksek bir millet eseridir. İnancım odur ki, bugünkü kongreden çıkacak sonuç ne olursa olsun kazanan davamızdır, kazanan dava arkadaşlarımızdır, kazanan Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu kapsamda, istiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan da Türkiye olacaktır. Milliyetçi-Ülkücü Hareket öylesine müşfik ve muhterem bir gönüle haizdir ki, kazanan Türkiye ve Türklük olduktan sonra kaybetmek bile bizim için şerefli bir sonuçtur.'' dedi.

 

Resim

 

 

Resim

 

Resim

 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava

 

Resim

 

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Yasin Tatlısoy dahil, ayakta duran insanlar

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP Yumurtalık, MHP İlçe Kongresi, Halim Özyürek, güven tazeledi, MHP
Yorumlar
Haber Yazılımı