Haber Detayı
07 Nisan 2021 - Çarşamba 15:06 Bu haber 3359 kez okundu
 
MHP'li Yalçın Cumhur İttifakı'nın Alternatifini Açıkladı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Ali Babacan gibi yancıların iktidar olamayacağını belirterek, Cumhur İttifakı'nın alternatifini açıkladı.
MHP Haberi
MHP'li Yalçın Cumhur İttifakı'nın Alternatifini Açıkladı

İki keçiyi güdemeyen, eleştirmekten ve bozgunculuk yapmaktan başka marifeti olmayan sicilli bir güruhun temsilcilerinin asla iktidara gelemeyeceğine dikkat çeken MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, Cumhur İttifakının alternatifinin yine Cumhur ittifakı olduğunu söyledi.

 

ALİ BABACAN KRİZ ÇIĞIRTKANLIĞI YAPARAK KÜÇÜK PARTİSİNİ NEMALANDIRMA PEŞİNDE

 

CHP’nin gönüllü yancılarından Ali Babacan da derde devadan gayrı her türlü mazarratın kaynadığı mikrosiyaset parçacığı partisini kriz çığırtkanlığı yaparak nemalandırma peşinde. Genel Başkanımızın 2004 yılında Türk milletine yaptığı bir çağrıyı saptırma gayretinde. Babacanın iftira ufuneti saçan mülevves dili zillet cephesinin MHP’ye karşı klasik FETÖ yöntemleriyle topyekûn saldırıya geçtiğinin bir başka göstergesi. Lağım küreği misali pislik saçan dilini Sayın Genel Başkanımıza uzatan Babacan’ın nefesi de zehirli metan gazı gibi kokuyor.

 

CUMHUR İTTİFAKI'NIN ALTERNATİFİ YİNE CUMHUR İTTİFAKI'DIR

 

Bu millet; iki keçiyi güdemeyen, eleştirmekten ve bozgunculuk yapmaktan başka marifeti olmayan sicilli bir güruhun temsilcilerini asla işbaşına getirmez. Cumhur İttifakının alternatifi de yine Cumhur ittifakıdır. Mevcut sorunlara çözüm üretmek için Cumhur İttifakında ziyadesiyle akıl ve feraset, fazlasıyla birlik ve beraberlik ruhu mevcut. 

 

POLİTİKA YANCILARININ MİLLET NEZDİNDE BİT KADAR DEĞERİ YOKTUR

 

Çaresizlik ambarında fırtına koparmaya çalışan zillet çetesinin ve Ali Babacan dâhil, darı düşleyen yancılarının ağzına tek tanesi düşmez. Gözleri bürüyen kan, kini beslese de çaresizlikten sapır sapır dökülenlerin koynundaki aç bitleri doyurmaz. Fitne ve suni kriz tohumlarından nasiplenmek uğruna kanat çırpıp vaveyla koparan evcilleştirilmiş politika yancılarının, millet nezdinde bit kadar değeri yok.

 

Resim

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP Genel Başkan Yardımcısı, Semih Yalçın, Cumhur İttifakının, alternatifi, yine kendisidir, küçük partiler, yancı liderler, alternatif olamaz, MHP
Yorumlar
Haber Yazılımı