Haber Detayı
29 Nisan 2021 - Perşembe 17:31 Bu haber 1655 kez okundu
 
MHP'li Semih Yalçın Türk Düşmanlarını Deşifre Etti
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, emperyalistlere taşeronluk yapan Türk düşmanlarını deşifre etti.
MHP Haberi
MHP'li Semih Yalçın Türk Düşmanlarını Deşifre Etti

ABD Başkanı Joe Biden'in Türkiye karşıtlığından medet uman politikacılar furyasının yeni figürü olduğuna dikkat çeken MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, Türkiye’nin bölgesel ve küresel bir aktör olarak parlamaya başlamasından endişe duyan batılılardan medet umanların, emperyalizmin taşeronluğuna soyunuşunun bir kez daha ortaya çıktığını söyledi.

 

TÜRKİYE KARŞITLIĞINDAN MEDET UMANLARIN YENİ FİGÜRÜ OLDU

 

Şu sıralar; kendilerinde gelecek vehmeden bazı yerli ve yabancı politikacılar, tarihi tahrif etmekle, milletleri yargılamakla meşguller. Bunlardan biri, genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin tabiriyle bir “müstevli artığı” olan ABD Başkanı Joe Biden'dır. Türkiye ve Türk Hükumeti hakkında fevkalade hadsiz ve küstah açıklamalarla antidemokrat kimliğini öne çıkaran Biden, Batı dünyasında Türkiye karşıtlığından medet uman politikacılar furyasının yeni figürü olmuştur.

 

TÜRKİYE'NİN BÖLGESEL VE KÜRESEL AKTÖR OLARAK PARLAMASI

 

ABD Başkanı Joe Biden, seçim kampanyasında Ermeni lobilerine vermiş olduğu lekeli sözünü tutarak 1915 olaylarına soykırım demiştir. Ancak berbat Joe’nun soykırım açıklaması hükümsüzdür, aynı zamanda siyasi akılsızlık ve ahlaksızlıktır. ABD’deki Türk düşmanı Yahudi ve Ermeni cemaatlerine mesaj yollayan Biden’in açıklamaları, aynı zamanda Türkiye’nin bölgesel ve küresel bir aktör olarak parlamaya başlamasının Batılı politikacılarda yol açtığı endişe ve paniğin yüksek çözünürlüklü fotoğrafıdır.

 

BİDEN TÜRK DÜŞMANLIĞIYLA TANINMIŞ BİRİSİDİR

 

Artık dünyada geçerliliğini yitirmiş ve karşılığı kalmamış sömürgeciliğin hâlâ Batı dünyasının hafızasından silinmemiş izleri ve kompleksleriyle Türkiye’yi değerlendirmeye çalıştığı gözlenen Joe Biden, ABD’li politikacılar arasında Türk düşmanlığıyla tanınmış biridir. Biz Joe Biden’in cemaziyülevvelini iyi biliriz. Kıbrıs meselesinden PKK destekçiliğine kadar Türk-Amerikan ilişkilerini krize sokan ne kadar düşmanlık taşı yığılmışsa hepsinin altından bu akrepsi âdem çıkar.

 

EMPERYALİZMİN TAŞERONLUĞUNA SOYUNDUKLARI BİR KEZ DAHA ORTAYA ÇIKTI

 

“Biz bunun bir internet oyunu olup olmadığını, ciddi olup olmadığını anlayamadık.” Diyen Biden’in,milletin oylarıyla iktidara gelmiş bir Cumhurbaşkanını indirme hevesinin arkasında, ABD yönetimince desteklenen 15 Temmuz kalkışmasının başarısızlıkla sonuçlanmasının acısı vardır. Bu arada berbat Joe’nun ifadeleri, CHP’nin “Hükümeti devirip dostlarımızla iktidar olacağız.” ifadesindeki esrarı da çözmüş, özellikle “dostlarımız” kelimesinin şifrelerini kırmış oldu. Herkes CHP’nin hangi dostlarına güvendiğini, kimlerden medet umduğunu öğrendi. Böylece zillet ittifakının, emperyalizmin taşeronluğuna soyunduğu bir kez daha ortaya çıktı.

 

Resim

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP Genel Başkan Yardımcısı, Semih Yalçın, emperyalistlere, taşeronluk yapan, Türk düşmanlarını, açıkladı, deşifre etti, MHP, dostlarımız kelimesi, iktidar olacağız
Yorumlar
Haber Yazılımı