Haber Detayı
19 Ocak 2021 - Salı 16:08 Bu haber 1258 kez okundu
 
MHP'li Mehmet Taytak: Yel Kayadan Ancak Toz Alır
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP, Ülkü Ocakları ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldıranlara sert tepki gösterdi.
MHP Haberi
MHP'li Mehmet Taytak: Yel Kayadan Ancak Toz Alır

Son zamanlarda ihanete geçit vermeyen MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldırıların artmasına dikkat çeken MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, talimatları Türk Milletinden almayıp dışarıdan alanların Milli politikalar üreten MHP, Ülkü Ocakları ve Lider Devlet Bahçeli'ye ne kadar saldırırlarsa saldırsın ''Yel kayadan ancak toz alır'' misali sonuç elde edemeyeceğini söyledi.

 

SON ZAMANLARDA İHANETE GEÇİT VERMEYEN MHP VE LİDER BAHÇELİ'YE SALDIRILAR ARTTI

 

Geride bıraktığımız çeyrek asırda, öngörü, feraset ve inanç ile kansızlara, soysuzlara ve hainlere asla geçit vermediği için Liderimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendiye ve partimize saldırılar hiç durmadan devam etmektedir. Ancak son zamanlarda kapsamlı bir şekilde saldırılar artmaktadır. 

 

TALİMATI TÜRK MİLLETİNDEN DEĞİL DIŞARIDAN ALAN ALANLAR

 

PKK'nın ve HDP'nin hamisi, dhkp-c ve marjinal sol örgütlerin kalesi, ihanetin beşiği, terörist Selahattin Demirtaş'ın baş ziyaretçisi CHP, FETÖCÜ hakimler aracılığıyla partimizi ele geçirmeye çalışan ve başaramayınca aldıkları talimatla parti kuran, sadece partimize ve davamıza değil, ülkesine ihanet ederek, hdp ile bir arada hareket etmekten rahatsız olmayan, koltuk için şerefini satmaktan rahatsız olmayan, Meclis kürsüsünden HDP'liler tarafından azarlanan, 'o koltuklarda bizim sayemizde oturuyorsunuz' diyerek kulakları çekilen, yerel seçimlerde HDP ile birlikte aynı adaylara oy veren ve gerçek yüzlerini bildiğimiz için iki lafından birisi MHP ve Devlet Bahçeli olan zillet ittifakının küçük ortağı İP, Liberal çevrelerce parlatılmaya çalışıldığı her halinden belli olan, algı operasyonları ile sevimli gösterilmeye uğraşılan, Gül'ün kuklası, hangi derde 'Deva' olacağı belli olmayan Ali Babacan ve Türk siyasi tarihinin en kötü Dışişleri Bakanı ve milletin 'Geleceğini' oluşturduğu öngörüsüz Suriye, Irak ve komşu ülkelerimizle ilgili politikalarıyla karartan Ahmet Davutoğlu... Bu isimlerin hepsi, talimatları milletten değil dışarıdan almaktadır.

 

MİLLİ POLİTİKALARDAN RAHATSIZ OLANLAR ÜLKÜ OCAKLARI'NA İFTİRA ATIYOR

 

Ayasofya Camii'nin açılmasından, KKTC'nin milli çizgisinden, Doğu Akdeniz'de uygulanan politikalardan, Karabağ'da Azerbaycan'ın zaferinden, Suriye'de gerçekleştirdiğimiz sınır ötesi operasyonlardan, Libya'da Türk askerinin başarısından, Savunma sanayimizden, Enerji kaynakları aramamızdan ve bulmamızdan rahatsız olan bu cephe, ihanet cephesidir. Başkan aponun heykelini dikeceğiz diyen, 6 8 Ekim olaylarının sorumlusu, Yasin Börü ve 846 kişinin azmettirici katili Selahattin Demirtaş'a sevgiyle ve hümanist bir yaklaşım ile bakan bu yapı Ülkü Ocakları'na şiddet iftirası atmaktadır.

 

ÜLKÜ OCAKLARI İHANETİN KARŞISINDA DURAN EĞİTİM VE KÜLTÜR YUVASIDIR

 

Ülkü Ocakları hepimizin yetiştiği kutsal bir ocaktır. Orada ilim vardır, irfan vardır, vefa vardır, sevgi, vatan, millet vardır, bir çorbaya hep birlikte kaşık sallayanların, bir ekmeği hep beraber bölüşenlerin, çıkarsız ve menfaatsiz bir şekilde buluştuğu eğtim ve kültür yuvasıdır. Ülkücü hareket, mazluma Yunus, zalime Yavuzdur. İhanetin her zaman karşısında durmuştur. Durmaya da Allah'ın izniyle devam edecektir. Geçmiş tecrübelerimiz göstermektedir ki, fetönün ve ihanetin kripto damarları son zamanlarda harekete geçmiştir.

 

MHP'NİN SOKAKTA İŞİ YOKTUR

 

MHP üzerinde atılan hiç bir iftiranın ve çamurun tutmayacağı kadar berraktır. 52 yıldır Türk siyasetinde ve Türk milletinin gönlünde yer bulmuş, 1000 yıllık devlet geleneğinin kadim temsilcisidir. Terör örgütleriyle kol kola gezen, kendi partisinin vekillerinden daha çok terörist Demirtaş'ı ziyaret eden CHP, HDP'liler sayesinde meclisteki koltuklarda oturan İP şiddetten bahsedecekse önce gizli ittifak ortağı HDP'ye ve PKK'ya karşı tepki koysun. Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin ifade ettiği gibi MHP'nin sokakta işi yoktur. 

 

YEL KAYADAN ANCAK TOZ ALIR

 

MHP'nin mücadelesi, 'Fethullah Gülen'i incitmek Allah'ı incitmektir' diyen zihniyetledir, tecavüzcü Kandil sapıklarıyladır, Demirtaş'a demokrasi naraları atarken, MHP'ye saldıranlarladır. Ne kadar saldırırsanız saldırın, YEL KAYADAN ANCAK TOZ ALIR. Türk dünyasının Bilge Lideri Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin ifade ettiği gibi, eleştirilere saygı duymamız için ahlaki, meşru ve hukuki olması şarttır.

 

Resim

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP Afyonkarahisar Milletvekili, Mehmet Taytak, MHP, Ülkü Ocakları, Lider Devlet Bahçeli, yel kayadan, ancak toz alır, muhalefet, saldırılar, Milli politika
Yorumlar
Haber Yazılımı