Haber Detayı
26 Kasım 2020 - Perşembe 16:28 Bu haber 1759 kez okundu
 
MHP'li Büyükataman'dan Ali Babacan'a Çok Sert Tepki
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Ali Babacan'a haddini bilmesi tavsiyesinde bulundu.
MHP Haberi
MHP'li Büyükataman'dan Ali Babacan'a Çok Sert Tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a tepki gösteren MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, Deva isimli particikte genel başkancılık oynayan Ali Babacan'ın emsalleri ile birlikte mekân tuttuğu çukur seviyeden, MHP Lideri Bahçeli'ye dil uzatma hadsizliğinde bulunduğunu söyledi.

 

ALİ BABACAN GENEL BAŞKANIMIZA DİL UZATMA HADSİZLİĞİNDE BULUNDU

 

Türkiye'ye kurulan tuzaklara gönüllü taşeronluk yapmak üzere 100 yabancı sermaye ile imal edilen Deva isimli particikte genel başkancılık oynayan Ali Babacan; emsalleri ile birlikte mekân tuttuğu çukur seviyeden, Sayın Genel Başkanımıza dil uzatma hadsizliğinde bulunmuştur. Ömrünü büyük Türk milletine adayan Sayın Genel Başkanımıza yönelik bu hadsizlik ne acıdır ki Türk'ün gücünü yedi düvele gösterdiğimiz müstesna ilimiz Çanakkale'de, dün mağlup ettiklerimizin Türkiye'yi bir müstemleke hâline getirmeye and içmiş yedek akçesi tarafından yapılmıştır.

 

ALİ BABACAN'IN SÖZLERİ BİR AKIL TUTULMASI ŞUUR NOKSANLIĞIDIR

 

Bırakın teşkilatlanmayı; il başkanı bulamayan cücük bir yapılanmanın başındaki etkisiz eleman; milyonlarca oy vereni, Türkiye ile birlikte dünyanın dört bir köşesinde oy vereninden çok daha fazla gönül vereni olan partimizden bahsederken "küçük" kelimesini kullanabilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti'ne diz çöktürmek için ortaya çıkan, "Açılımın sahibi geliyor." anonsuyla cadde cadde ihanet gezdiren,toplantılarında Türk devletine meydan okuyan bu hadsizin Sayın Genel Başkanımıza yönelik “Devleti esir aldı.” sözleri bir akıl tutulması, şuur noksanlığıdır.

 

BABACAN'A TAVSİYEMİZ HAD SINIRINI BİLMESİDİR

 

Milliyetçi Hareket, sokaklarda ıspanak fiyatına satılan demokrasinin değil gerçek demokrasinin, hak yolunun, hakikat yolunun takipçisidir. PKK’ya meşruiyet, FETÖ’ye serbestî vermeyi demokrasi zanneden zihniyet, bu temiz topraklardan def olana dek mücadelemiz sürecektir. Türk çocuğu, Mete'den Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ecdadının yolundadır; yolbaşçısı Sayın Devlet Bahçeli’nin teşvik ve talimatları doğrultusunda büyük ve müreffeh Türkiye’yi inşa etme ülküsüne hızla ilerlemektedir. Babacan’a tavsiyemiz ise "had sınırı"nı bilmesidir.

 

Resim

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP Genel Sekreteri, İsmet Büyükataman, Ali Babacan, haddini bilmeli, particikte oynayan, genel başkancılık, Deva, MHP
Yorumlar
Haber Yazılımı