Haber Detayı
29 Kasım 2020 - Pazar 11:40 Bu haber 5301 kez okundu
 
Ak Parti Sözcüsü Çelik'ten TSK'yı Hedef Alanlara Tepki
Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Türk Ordusu'nu hedef alan siyasi provakatörlere tepki gösterdi.
SİYASET Haberi
Ak Parti Sözcüsü Çelik'ten TSK'yı Hedef Alanlara Tepki

''Türk Ordusu satılmış'' diyen CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır'a tepki gösteren Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik, gücü ve kabiliyetleri ile tüm dünyanın takdir ettiği Kahraman Türk Ordusuna karşı yapılan saygısızlığı kınayarak, siyasi provakasyonların Türk Ordusunu hedef almasına müsaade etmeyeceklerini söyledi.

 

TÜRK ORDUMUZA KARŞI YAPILAN SAYGISIZLIĞI KINIYORUZ

 

Kahraman Türk Ordusu hakkında ahlak ve seviye yoksunu ifadeler kullanan CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır’ı şiddetle kınıyoruz. “Türk Ordusu satılmış” diyen CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır şuursuz ve zehirli bir dil kullanıyor. CHP yöneticileri öğretmenlerimizden askerlerimize kadar tüm değerlerimizi saygısız bir dille hedef alıyor. Bu zihniyete karşı en güçlü cevabı vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Kahraman Türk Ordusuna dışardan ve içerden yöneltilen her türlü saygısızlığı mahkum ediyoruz.

 

TÜRK ORDUMUZUN HEDEF ALINMASINA MÜSADE ETMEYECEĞİZ

 

Kahraman Ordumuz bağımsızlığımızın ve egemenliğimizin korunması için milletimizin emrindedir. Gücü ve kabiliyetleri ile tüm dünyanın takdir ettiği bir ordudur. Milletimiz için eşsiz bir değerdir. Siyasi provakasyonların ordumuzu hedef almasına müsaade etmeyeceğiz. Suriye’de, Libya’da ve Doğu Akdeniz’de güvenliğimiz ve haklarımız için kahramanca mücadele eden ordumuzla ilgili kullanılan bu saygısız ve düşmanca dile geçit vermeyiz. Kardeş Azerbaycan’ın yanında olan askerlerimizin onurlu ve kahraman mücadelesi tarihi bir değere sahiptir.

 

Resim

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak Parti Sözcüsü, Ömer Çelik, Türk Ordusu, hedef alan siyasi, saygısızlık, TSK, Türk Askeri, sert tepki, Ak Parti, Azerbaycan, Türkiye
Yorumlar
Haber Yazılımı