Oktay Kaynarca'dan EDHO'ya Veda Açıklaması
Haber Detayı
31 Ekim 2021 - Pazar 13:43 Bu haber 1808 kez okundu
 
Oktay Kaynarca'dan EDHO'ya Veda Açıklaması
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'dan veda açıklaması.
GÜNDEM Haberi
Oktay Kaynarca'dan EDHO'ya Veda Açıklaması

ATV'de yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin yeni sezondaki ilk bölümü son anda yayından kaldırılırken dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, EDHO dizisinin seyircilerini üzecek bir açıklama yaptı.

 

OKTAY KAYNARCA'DAN VEDA AÇIKLAMASI

 

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir. (Cengiz Han) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın.'' dedi.

 

Resim

 

Resim

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, dizisi, yeni sezon, ilk bölümü, yayından kaldırıldı, EDHO, başrol oyuncusu, Oktay Kaynarca, Hoşça kal, veda etti, seyirciler
Yorumlar
Haber Yazılımı