Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 02:21 Bu haber 8273 kez okundu
 
Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan MHP Lideri Bahçeli'ye Teşekkür
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti.
SİYASET Haberi
Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan MHP Lideri Bahçeli'ye Teşekkür

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Coronavirüs salgını sürecinde okulların açılmasıyla ilgili başarılı çalışmalar yapmasından dolayı Milli Eğitim Camiasını kutlayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti.

 

MHP LİDERİ BAHÇELİ'NİN MİLLİ EĞİTİM CAMİASINI KUTLADIĞI AÇIKLAMASI

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Coronavirüs salgını sürecinde okulların açılmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, ''KOVİD-19 nedeniyle yüzyüze eğitime ara verilmişti. Alınan tedbirlerle anasınıfı ve ilkokul birinci sınıflar için okul kapıları açıldı. Yeni eğitim ve öğretim dönemi de uzaktan eğitim yoluyla 31 Ağustos’ta başladı. Evlatlarımıza, ailelerine ve öğretmenlerimize hayırlı olsun diyorum. Üstün bir gayret gösteren Milli Eğitim Bakanımızı ve mesai arkadaşlarını hassaten kutluyor, başarılar diliyorum. Dilerim ki, bütün öğrencilerimiz kısa süre içinde sınıflarına ve öğretmenlerine kavuşur. Kontrollü yüzyüze eğitim sürecinde okul yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, elbette sevgili çocuklarımızın büyük bir hassasiyet ve dikkat göstermeleri de yegâne temennimdir.'' demişti.

 

BAKAN SELÇUK'TAN MHP LİDERİ BAHÇELİ'YE TEŞEKKÜR AÇIKLAMASI

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin coronavirüs salgını sürecinde okulların açılması için gayret gösteren Milli Eğitim Bakanı ve mesai arkadaşlarını kutlayarak iyi dilek ve temennilerde bulunmasına teşekkür eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Eğitim alanında tüm dünyanın zorlu bir geçiş süreci yaşadığı şu günlerde öğrencilerimizin öğretmenlerimizle buluşmasına dair bu anlamlı mesajı için Sayın Devlet Bahçeli’ye teşekkür ediyorum.'' dedi.

 

Resim


  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milli Eğitim Bakanı, Ziya Selçuk, MHP Genel Başkanı, Devlet Bahçeli, teşekkür etti, Coronavirüs salgını, okulların açılması, başarılı çalışma
Yorumlar
Haber Yazılımı