Haber Detayı
16 Mart 2021 - Salı 20:49 Bu haber 10557 kez okundu
 
MHP Ordu İl Başkanı Şanlıtürk'ten Sokağa İnme Kararı
MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, Danıştay'ın aldığı Öğrenci andı kararıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
MHP Haberi
MHP Ordu İl Başkanı Şanlıtürk'ten Sokağa İnme Kararı

MHP 13. Olağan Büyük Kurultayı ve Danıştay'ın aldığı Öğrenci andı kararıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, Türklük ile kavgası olanların Türk milliyetçileri ile kavgası olduğunu belirterek, salgın sürecinin sona ermesiyle Milliyetçi Ülkücü Harteket mensuplarının sokağa inerek Türkiye üzerine oynanan oyunları vatandaşlara anlatacaklarını söyledi.

 

MHP ORDU İL TEŞKİLATI'NIN LİDER DEVLET BAHÇELİ'YE DESTEĞİ TAMDIR

 

MHP Ordu İl Teşkilatı; 18 büyük kongre delegesi, İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları ile birlikte Milliyetçi Hareketin Büyük Kurultayı'na, 13. Olağan Büyük Kurultay için Ordu’dan hareket ediyor. Ordu il teşkilatı olarak 26 Eylül 2020 tarihinde başlatmış olduğumuz Ordu İl kongrelerini 15 Kasım 2020 tarihinde 20. kongremiz olan Ordu il kongresi ile tamamladık. 18 Mart 2021 Perşembe günü Ankara’da yapılacak büyük kurultayımızla milliyetçi hareket kongre süreçleri tamamlanmış olacaktır. Diğer teşkilatlarımız gibi Ordu il teşkilatı olarak bizim de tek adayımız genel başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçelidir. Kongremizin, Milliyetçi Hareketin 52 yıllık geçmişine ve siyasi tecrübesine yakışır, büyük bir bayram havası içerisinde geçeceğine inanıyorum. Ülkemizin ve milletimizin içinden geçtiği bu sıkıntılı Pandemi süreci nedeniyle kongremize sadece ilçe başkanlarımız belediye başkanlarımız ve büyük kongre delegelerimizle katılım sağlayacağız. 

 

TÜRK MİLLİYETÇİLERİ OLARAK SOKAĞA İNEREK, TÜM OYUNLARI VATANDAŞLARA ANLATACAĞIZ

 

Milliyetçi Hareket Türk milletinin, Türk vatanının gözetleme kulesidir. Milliyetçi Hareket Türk milletinin özüdür birliğidir dirliğidir. Milliyetçi hareketin Önceliği bu milletin geleceğidir bekasıdır. Milliyetçi Hareketin genel başkanı muhterem genel başkanımız doktor Devlet Bahçeli ömrünü bu Necip millete adamıştır. Büyük Türk milleti ile bu milletin özü olan Türk milliyetçilerinin arasına nifak sokmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. İnşallah ülkemiz bu virüs belasından kurtulduktan sonra Milliyetçi Hareket'in bu büyük kongre ile üst yönetim kadroları oluştuktan sonra, ülkücüler Türk milliyetçileri sokağa inecek ve ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunları aziz vatandaşlarımıza anlatacaktır.

 

TÜRKLÜK İLE KAVGASI OLANIN BİZİMLE KAVGASI VARDIR

 

Son günlerde Danıştaydan çıkan Andımız kararıyla, Ülke ve millet düşmanlarına fırsat dolmuştur. Uzun yıllardan beri devletimizin en mahrem köşelerine kadar yerleşmiş olan feto terör örgütünün temizlenmesi elzemdir. PKK ve FETÖ terör örgütleriyle mücadele eşgüdümlü olarak sürdürülmelidir. Milletimizin birliğine bütünlüğüne kast eden bu karar; yeniden değerlendirilmelidir yada yeni bir yasa çıkartılarak düzeltilmelidir. Sayın Genel Başkanımızın da belirttiği gibi, MHP'nin ve Ülkücülerin, Türk milliyetçilerinin duruşu nettir tavrımız açıktır. Bizim tavrımız milletten yanadır Türklükten yanadır. Biz her platformda tekrar ettiğimiz gibi, Devletle, Milletle, Vatanla, Bayrakla kısacası Türklükle, bizim olmazsa olmaz değerlerimizle kavgası olan bilsin ki bizimle de kavgası vardır.

 

HİÇ KİMSE CUMHUR İTTİFAKI'NIN ARASINA FİTNE SOKMAYA ÇALIŞMASIN

 

Büyük Türk milleti, 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra Cumhur İttifakı'nı kurup, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçmiştir. Cumhur ittifakının ortaya koymuş olduğu irade ile birlik ve bütünlükle yol almaktadır. Bulunduğu coğrafyada bölgesel büyük bir güç olmuştur. Hiç kimse Cumhur İttifakının arasına fitne sokmaya çalışmasın. Bu birliktelik sarsılmadan büyük Türk milletinin ortaya koymuş olduğu hedeflerine ulaşıncaya kadar devam edecektir.

 

ANDIMIZI OKUMAYA DEVAM EDECEĞİZ

 

PKK’nın siyasi uzantısı HDP‘nin kapatılması, Yeni anayasa ve demokrasi eylem planının görüşmelerinin başlayacağı bugünlerde böyle bir karar gündem değiştirmeye yöneliktir. Türk milliyetçileri ve Türk milleti And’ımızı okumaya devam edecektir Ne Mutlu Türk'üm Diyene sözünü anlamayanların kafasına, anlatana kadar, mıh gibi çakana kadar tekrar etmekten usanmayacaktır. Allah bu necip milletin birliğini dirliğini daim etsin. Ne Mutlu Türk'üm Diyene.
 

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP Ordu, Naci Şanlıtürk, Öğrenci andı, sokağa ineriz, vatandaşa, Cumhur
Yorumlar
Haber Yazılımı