Haber Detayı
20 Ocak 2021 - Çarşamba 09:41 Bu haber 1112 kez okundu
 
MHP'li Yalçın'dan İki Lidere Ürkek At Benzetmesi
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, siyaseten zulme dörtnala koşan tefrikacıları ortaya çıkarmanın MHP'nin görevi olduğunu söyledi.
MHP Haberi
MHP'li Yalçın'dan İki Lidere Ürkek At Benzetmesi

Son günlerde MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldırıların artmasıyla politik gölge oyunu oynayanların kirli maksatlarını ortaya çıkardığına dikkat çeken MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, MHP'ye saldıran sahte kabadayıları gölgesinden dehşete kapılıp dörtnala karanlığa koşan atlara benzeterek, siyaseten zulme dörtnala koşan tefrikacıları ortaya çıkarmanın MHP'nin görevi olduğunu söyledi.

 

MHP VE LİDER BAHÇELİ'YE SALDIRILARIN ARTMASI KİRLİ MAKSATLARINI ORTAYA ÇIKARDI

 

Son günlerde yaşanan olaylardan dolayı MHP'yi suçlamaya çalışan iki siyasi lideri ürkek ata benzeten MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Son günlerde gemi azıya alan bazı klavye ve sanal âlem kahramanlarının, sahneledikleri politik gölge oyununda partimize, saygıdeğer liderimize ve mensuplarımıza dönük saldırılarını arttırmaları; kirli maksatları gözler önüne seriyor. Hain havfli olur, korkak da çığırtkan ve kuru gürültücü… Gölgesinden dehşete kapılan sahte kabadayılar, azgınlaşan at gibi olur. Şimdi de iki mikroskobik partinin sözde genel başkanları sıraya girmiş tefrika peşindeler…'' dedi.

 

DÖRTNALA ZULME KOŞAN KENDİ GÖLGESİNDEN KORKAN ATLARIN YÜZÜNÜ GÜNEŞE ÇEVİRECEĞİZ

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''Kendi gölgesinden ürken atların kişneye kişneye güneşten uzaklaştığı gibi, korkaklar da Hakk’ı ve hakikati arkasında bırakıp doludizgin karanlığa koşar. Bunların yaptıkları siyaset budur. Aydınlığa, hakkaniyete ve doğruluğa sırtını dönerek dörtnala zulme koşanların sırtına Hak ve hakikat eyeri vurup yüzlerini güneşe döndürmek; MHP için vicdani bir vecibe, hatta fazilettir.'' dedi.

 

Resim

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP Genel Başkan Yardımcısı, Semih Yalçın, ürken at, kendi gölgesinden, iki lider, güneşe döndürmek, dörtnala koşan, klavye kabadayısı
Yorumlar
Haber Yazılımı