Haber Detayı
30 Haziran 2020 - Salı 10:54 Bu haber 2719 kez okundu
 
MHP Adana İl Teşkilatı'ndan Kurultay Adaylığı Açıklaması
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP 13. Olağan Büyük Kurultayında Genel Başkan adaylığı konusunda açıklamalarda bulundu.
ADANA HABERLERİ Haberi
MHP Adana İl Teşkilatı'ndan Kurultay Adaylığı Açıklaması

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Semih Yalçın’ın, 13. Olağan Büyük Kurultayda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin partinin tek adayı olduğunu açıklamasından sonra ilk destek mesajını vererek, Adana Teşkilatlarının tek yürek olarak Lider Devlet Bahçeli’nin yanında ve emrinde olduğunu söyledi. 

 

LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ'NİN YANINDA VE EMRİNDEYİZ

 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, ''Milli beka mücadelemizin öncüsü ve sarsılmaz savunucusu, ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesini bizlere rehber yapan, yüce milletimizin gönlünde taht kurmuş hemşehrimiz Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin yanındayız ve emrindeyiz. Lider Devlet Bahçeli’nin sözü sözümüz, yolu yolumuzdur.'' dedi.

 

ÜLKÜCÜ İRADE BAŞBUĞUMUZUN İZİNDE LİDER BAHÇELİ'NİN EMRİNDEDİR

 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, "Ülkücü irade dün olduğu gibi bugün de boylarından büyük işlere soyunan, çaplarını fersah fersah aşan hedeflere yürümeye kalkışan, kalkışacak olan muhterislere fırsat vermeyecektir. Ülkücü irade, Hareketimizin Kurucu Lideri Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in izindedir ve O’nun emanet ettiği bayrağa bugüne kadar asla leke sürdürmeyen, yere düşürmeyen Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emrindedir.'' dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP 13 olağan Büyük Kurultay, Liderimizin emrinde, Başbuğumuzun izinde, MHP Haberleri, Ülkücü irade
Yorumlar
Haber Yazılımı