Haber Detayı
21 Temmuz 2020 - Salı 09:17 Bu haber 8161 kez okundu
 
Ak Parti İl Başkanı Görevinden Ayrıldığını Açıkladı
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı görevinden ayrıldığını açıkladı.
SİYASET Haberi
Ak Parti İl Başkanı Görevinden Ayrıldığını Açıkladı

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, İlçe ve Belde Teşkilat Başkanları, Belediye Başkanları, Yönetim Kurulu üyeleri ve İl Genel Meclis Başkanının katılımıyla İl Teşkilatı'nda düzenlediği toplantıdan sonra yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle 2015 yılından beri yürüttüğü İl Başkanlığı görevinden ayrıldığını açıkladı.

 

AK PARTİ ELAZIĞ İL BAŞKANI RAMAZAN GÜRGÖZE'NİN AÇIKLAMASI

 

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğindeki bu kutlu yolda bir nefer olarak hizmet etmeye devam edeceğini belirterek şunları söyledi:
Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile 2015 yılından bugüne kadar büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm İl Başkanlığı görevinden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım.

 

YENİ ÜYE KAYITLARINDA BAŞARILI OLDUK

 

Cumhurbaşkanımızın talimatları ile Teşkilat Başkanlığımız tarafından 15 Haziran’da başlatılan ve şehrimiz için 2020 yılsonu hedefi olarak belirlenen 10.000 yeni üye çalışmasını 1 ay gibi kısa bir zaman içerisinde 10.070 yeni üye yaparak tamamlayıp toplam üye sayımızı 91.786‘ya yükselttik. Böylece, Elâzığ teşkilatını bu alanda da ülkemizin en başarılı teşkilatlarından biri yaparak görevimi bırakmanın huzuru içerisindeyim.

 

ERDOĞAN LİDERLİĞİNDEKİ BU KUTLU YOLDA BİR NEFER OLARAK ÇALIŞACAĞIM

 

Aynı anlayış ve ruhla Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki bu kutlu yolda bir nefer olarak hizmet etmeye devam edeceğim. Görev süremiz içerisinde duydukları güven ve destek dolayısı ile Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu güne kadar birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum, dava anlayışı ve nezaketi ile gönlümde derin bir iz bırakan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir’e ve Teşkilat Başkan Yardımcılarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

 

OMUZ OMUZA BERABER ÇALIŞTIĞIMIZ HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

 

Şehrimizin daha etkin hizmet alması için birlikte çalıştığımız, değerli Bakanlarımıza ve Genel Başkan Yardımcılarımıza, ilimiz mülki amirlerine, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile çalışanlarına; ortak akılla çok güzel projeleri gerçekleştirdiğimiz sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza ve değerli basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Dava şuuru içerisinde omuz omuza vererek birçok başarıyı elde ettiğimiz, çok güzel hizmetler gerçekleştirdiğimiz, varlıklarıyla her zaman gurur duyduğum yönetimlerimize, İlçe ve belde teşkilat başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, mahalle ve köy temsilcilerimize, seçimlerde görev yapan sandık temsilcilerimize, meclis üyelerimize, kadın ve gençlik teşkilatlarımıza, partimizin değerli üyelerine ve desteklerini her zaman yanımda hissettiğim aziz Elazığlı hemşerilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 

ELAZIĞ'DA YAŞAYAN VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM

 

Sadece yaptıklarımızdan değil, yapmadıklarımızdan da sorumlu olduğumuz inancıyla bu büyük sorumluluğa talip olduk. İlkelerimiz ve değerlerimiz ışığında, çok iyi bir ekip ruhuyla, özverili ve disiplinli çalışmalarla mücadelemizi sonuna kadar yaptık. Gerisini Rabbimizin takdirine bıraktık. Çünkü tüm işlerimizi bir gün hesap vereceğimize inanarak yaptık ve öyle yapmaya da devam edeceğiz. Niyetimizin ve yaptığımız çalışmaların halkımız tarafından anlaşılmış olduğunu, bize karşı olan güler yüzlerinden, desteklerinden, dualarından ve en önemlisi bize olan inançlarından ve duydukları güvenlerinden görmenin huzuru ve mutluğu içerisindeyim. Bu şehirde yaşayan her bir hemşehrime ne kadar teşekkür etsem azdır.

 

KALBİNİ İNCİTTİĞİMİZ HERKESTEN HELALLİK İSTİYORUM

 

Uzun bir yola çıktık. Yolda başımıza ne gelirse gelsin geri dönmeyeceğimiz bilinsin. Bizim için, “kaderin üstünde bir kader vardır, ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır” düşüncesi her zaman temel düsturumuz oldu. Çünkü, biz bu yola, dünyalık bir fayda elde etme niyetiyle değil, sadece hizmet niyetiyle çıktık. Amacımız şehrimizin bize verdiklerine karşılık, elimizdeki, zihnimizdeki, çevremizdeki imkânlarla şehrimize hizmet edebilmekti. Bu süreçte birçok şey öğrendim, çok yeni dostlar edindim. Kimseye kırılmadım, üzülmedim ve pişmanlık duyacak hiçbir şey yapmamanın her zaman huzurunu yaşadım. Çalışmalarımızın yoğunluğu içerisinde kalbini incittiğimiz herkesten helallik istiyorum. Şimdi kendimi çok daha güçlü bir Elazığlı hissediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.

 

Resim

 

Resim


 
 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak Parti Elazığ İl Başkanı, Ramazan Gürgöze, görevinden ayrıldı, istişare toplantısı, istifa etti, Ak Parti Haberleri, Elazığ Haberleri, Siyaset haberleri
Yorumlar
Haber Yazılımı