Haber Detayı
07 Eylül 2020 - Pazartesi 12:45 Bu haber 5670 kez okundu
 
MHP Karataş İlçe Başkanlığı'na İsmail Arıcı Seçildi
MHP Karataş İlçe Başkan Adayı İsmail Arıcı, İlçe Teşkilatı'nın 13. olağan kongresinde Başkan seçildi.
ADANA HABERLERİ Haberi
MHP Karataş İlçe Başkanlığı'na İsmail Arıcı Seçildi

Coronavirüs salgını nedeniyle yoğun tedbirlerin alındığı Belediye Açık Hava Düğün Salonu'nda yapılan MHP Karataş İlçe Teşkilatı'nın 13. Olağan Kongresinde, tek liste ile girilen seçimde 31 Mart Yerel Seçimlerinde Karataş Belediye Başkan Aday Adayı olan İsmail Arıcı, MHP Karataş İlçe Başkanı seçildi.

 

MHP KARATAŞ İLÇE KONGRESİNE YOĞUN KATILIM

 

Divan Başkanlığını MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk'ün yaptığı MHP Karataş İlçe Kongresi, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP Adana İl Başkan Yardımcılarından Hüseyin Yurdusevimli, Şevki Kaya, Sedat Özer, İlyas Kaya, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, MHP İl ve İlçe yöneticileri, MHP Karataş eski İlçe Başkanı Mete Başçı, Belediye Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve partililerin katılımıyla gerçekleşti.

 

ADANA'DA YENİ BİR DÖNEMİ İNŞA EDİYORUZ

 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, İlçe Kongresinde yaptığı konuşmada, Karataş İlçe Kongresi ile Adana'da İlçe Kongresi sürecini tamamlayacaklarını belirterek, ''Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in temelini attığı yarım asrı geçen şanlı mazimizin onuruyla, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in nakış gibi işlediği istikbalimize duyduğumuz sarsılmaz güven ve gururla, emin adımlarla geleceğe yürüyoruz. Birlik ve beraberlik içinde tek ses, tek yürek olup, tek liste çıkardığımız kongrelerimizden daha da güçlenmiş olarak Adana’da tüm kadrolarımızın fırtına gibi eseceği yeni bir dönemi inşa ediyoruz.'' dedi.

 

MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'NİN MESAJI

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin MHP Karataş İlçe Kongresine gönderdiği mesaj katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı. MHP Lideri Bahçeli, mesajında, ''Bizim nihai hedefimiz bellidir, o da; İlay-ı Kelimetullah’ı cihana hâkim kılmaktır. Kızılelma yeminimiz, Turan ülkümüzdür. Ulaşılacak hedefimiz Türkiye’yi süper güç mertebesine çıkarmaktır. Sahip olduğumuz vizyon, taşıdığımız misyon istikbalin ufkuna huzur, güvenlik, istikrar ve istiklal içinde vasıl olabilmektir. Milliyetçi Hareket Partisi ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ diyen cömert, cesur, duyarlı, ahlaklı, milli ve ilkeli bir iradenin marka değeri çok yüksek bir millet eseridir. İnancım odur ki, bugünkü kongreden çıkacak sonuç ne olursa olsun kazanan davamızdır, kazanan dava arkadaşlarımızdır, kazanan Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu kapsamda, istiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan da Türkiye olacaktır. Milliyetçi-Ülkücü Hareket öylesine müşfik ve muhterem bir gönüle haizdir ki, kazanan Türkiye ve Türklük olduktan sonra kaybetmek bile bizim için şerefli bir sonuçtur.'' dedi.

 

Resim

 

Resim

 

Resim

 

Resim

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve açık hava

 

Resim

 

Resim

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP Karataş İlçe Başkanı, İsmail Arıcı, ilçe kongresi, Başkan seçildi, MHP Kongre süreci, Bünyamin Avcı, Adana Haberleri
Yorumlar
Haber Yazılımı