Dolar : Alış : 5.9405 / Satış : 5.9512
Euro : Alış : 6.5371 / Satış : 6.5489
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana16°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 35 Kategoride 2545 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP Mitinglerinin Kalabalığını Görmeyen Kalpleri Mühürlüler

28 Ağustos 2013 - 925 kez okunmuş
Ana Sayfa » Yazarlarımız»Devlet-i Ali»MHP Mitinglerinin Kalabalığını Görmeyen Kalpleri Mühürlüler
MHP Mitinglerinin Kalabalığını Görmeyen Kalpleri Mühürlüler

MHP’nin ‘’Milli Değerleri Koru ve Yaşat’’ başlığı altında düzenlediği temalı mitinglerin beş tanesi de kalabalığı ve coşkusuyla muhteşem geçmesine rağmen, gözleri görmeyen ve kulakları duymayan kalpleri mühürlenmiş küresel uşaklar, mitingleri küçümseme gayretine girdiler.

”Milli Değerleri Koru ve Yaşat” başlığı altında Bursa’da Kuruluş, İzmir’de Bayrak, Adana’da Vatan, Erzurum’da Birlik ve Konya’da Türkçe mitingleri düzenleyen MHP, Müslüman Türk Milletimizin küresel güçler ve ülkemizdeki uşaklarına karşı mücadelesinin güçlü sesi oldu. Temalı Mitingler, Türk Milliyetçilerinin Otağı oldu.

MHP’nin temalı mitinglerinin isimleri bile, Haçlı zihniyetinin ülkemizdeki temsilcilerini ürkütmeye yetti. Mitinglerdeki kalabalıklar, küresel güçlerin uşaklarının kalplerine korku saldı. Her temalı mitingde yüz binlerce Türk Milliyetçisinin ”Vur de vuralım öl de ölelim” diye haykırarak liderden savaşma icazeti istemesi, ihanetle mayası yoğrulmuş çakalların dizlerinin bağını çözdü.

Hayatları boyunca Müslüman Türk Milletimize karşı husumet besleyenler, Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin bekasına dinamit koyanlar, İslam ve Türklüğü birbirinden ayırarak Müslüman Türk Milletimizi Anadolu’dan atmak isteyenler, Türkiye’den toprak kopararak Ermeni ve Kürt devleti kurmak isteyenler, BOP’un uşaklığını yapan küresel uşaklar ve Ortadoğu’yu kan gölüne çevirerek Müslümanlara zulmedenler MHP’nin temalı mitinglerinden rahatsız olmuşlardı.

İslami değerlerimizi politikalarına alet ederek, esasen Yahudilik ve Hristiyan propagandası yapanlar, İsrail ile kavgalı gibi görünüp esasen boynuna sadece Yahudilere verilen madalyonu asanlar, Avrupa Birliğine geçmişte Hristiyan Kulübü deyip karşı çıkmasına rağmen hiç durmadan Anadolu’da Kilise açanlar ve her şey olabilip de hiç bir zaman Türk olamayanlar, MHP’nin temalı mitinglerini içlerine sindirememişlerdi.

 

MHP MİTİNGLERİNİ GÖZLERİ GÖRMEYEN KULAKLARI DUYMAYAN KALPLERİ MÜHÜRLÜLERİN KÜÇÜMSEMESİ

MHP’nin ”Milli Değerleri Koru ve Yaşat” başlıklı temalı mitinglerinde yüz binlerce kişi toplanırken, bazı mitinglerinde 1,5 milyon kişi toplanırken, tarafsızlığını hiç bir zaman koruyamayıp küresel uşaklık yapan yandaş medyalar, bu kalabalıkları on binlerle ifade ettiler. Ağızlarından İslam ve Müslümanlığı hiç düşürmeyen fitne fesat merkezleri, MHP mitinglerinin kalabalığını az gösterme gayretkeşliğini hangi dinin kıstaslarına göre yaptılar? Müslüman yalan söyler mi?

MHP Konya Türkçe Mitingi, bütün temalı mitingler gibi kalabalığıyla, manasıyla, mesajlarıyla, coşkusuyla ve küresel uşakların yüreklerine korku salmasıyla muhteşem geçmesine rağmen, AKP yandaşı medyalar bu mitingi de küçümseme gayretkeşliğine soyundular. Tarafsızlıklarını yitirmiş, sahipleri gibi adaletsizliği şiar edinmiş bu medyacılar, MHP’ye olan düşmanlıklarını birer birer gösterdiler.

Şimdiye kadar yapılan bütün MHP Mitinglerini televizyonlarından canlı olarak vermeyen medyalar, miting yapıldıktan sonra gazetelerindeki haberlerinde mitingin kalabalığını olabildiğince az göstermeye çalışarak küresel emirleri yerine getirmeye çalıştılar. MHP mitinglerine gelen yüz binlerce kişiyi görmezden gelen adaletsiz yönetimin çakalları, MHP Konya Türkçe Mitinginde de huylarından vazgeçmeyerek mitingin kalabalığını küçümsediler.

MHP’nin ‘’Milli Değerleri Koru ve Yaşat’’ başlığı altında düzenlediği temalı mitinglerin beş tanesi de kalabalığı ve coşkusuyla muhteşem geçmiştir. Bazı mitinglerin kalabalığı 1,5 milyon rakamına bile ulaşmıştır. Müslüman Türk Milleti, MHP Mitinglerine gereken önemi vererek Türk İslam Ülkücülerinin Bayrağa, Vatana ve Türkçemize sahip çıkmasına destek olmuştur.

MHP’nin temalı mitingleri, AKP-PKK işbirliğiyle yürütülen ihanet sürecine, PKK açılımlarına, Habur rezaletine, Oslo ihanetine ve İmralı görüşmeleri ihanetine karşı dik duruşun organizesiydi. Türk İslam Ülkücülerinin bu dik duruşu, Müslüman Türk Milletimizce takdir edilmiştir.

Bu mitingler yapıldığından bu yana, AKP’nin oyları hızla düşerken MHP’nin oyları hızla yükselmiştir. Müslüman Türk Milletimiz süratle AKP gemisini terk ederken MHP’ye koşarak ülkesine sahip çıkmıştır.

MHP’nin yükselişinden ve iktidar alternatifi olmasından rahatsız olan küresel güçler ve ülkemizdeki uşakları, her zaman olduğu gibi MHP’nin önünü kesmeye çalışmaktadır. Kendilerince MHP’nin rüzgarını kesmek için medyalarında MHP fırtınasını gizlemeye çalışıyorlar.

Ancak görüldü ki, mızrak çuvala sığmadı. MHP Mitinglerini canlı veren televizyonlar izlenme rekorları kırdı. MHP mitinglerinin coşkusunu yazan gazetelerin tirajları arttı. MHP Mitinglerine katılan vatandaşlarımız gördükleri kalabalığı ve coşkuyu herkese anlattı.

Şurası bir gerçek ki, korkunun ecele faydası yoktur. MHP’nin yerel seçim öncesinde hızla yükselerek anketlerde % 27’ye varan oylarının çıkması, AKP’nin sonunun geldiğini göstermektedir.

 

MHP KONYA TÜRKÇE MİTİNGİ İZLENİMLERİ

MHP Konya Türkçe Mitingine, katılan vatandaşların ezici çoğunluğu Konyalı vatandaşlarımızdı. AKP’li seçmenin çok olduğu Konya’da halkın AKP’yi terk etmeye başlayıp MHP mitinglerine katılması, küresel güçleri ve ülkemizdeki uşaklarını korkutan esas sebep idi.

Mısır ve ayçiçeği üreticileri, AKP Hükümetinin kendilerine olan zulmünden ve açlığa mahkum edişinden bıkarak tepkilerini MHP mitinginde dillendirdiler. MHP lideri Bahçeli, AKP Hükümetinin mısır ve ayçiçeği politikalarının yanlışlığına değindikçe meydandaki kalabalıklar, AKP’ye karşı sloganlarını arttırdılar.

Konyalılar, AKP ve PKK’nın ihanet sürecine oldukça tepkiliydiler. Bahçeli, PKK açılımlarına karşı dik duruş söylemlerini telaffuz ettikçe kalabalıklar, AKP ve PKK’ya karşı nefret sloganlarını yüksek sesle söylediler. Liderlerinden icazet istercesine ‘’Vur de vuralım, öl de ölelim’’ diye haykırdılar.

Küresel güçler ve AKP işbirliğiyle Ortadoğu’daki Müslümanların katledilişine Bahçeli’nin gösterdiği tepkiler, meydandaki kalabalıkların AKP ve küresel güçlere olan tepkisini daha da arttırdı. Konyalılar gerçekleri duydukça, AKP’ye öfkelerini sloganlara yansıttılar.

Sadece Esma’ya ağlayan Recep Tayyip Erdoğan’ın, Ortadoğu ve Çin’de Türkmenlerin katledilişine seyirci kalması ve ağlamamasını çifte standart olarak gören Konyalılar, Başbakan Erdoğan’a ateş püskürüyorlardı.

Netice itibariyle, Konya Hükümet Meydanı tarihinin en kalabalık olduğu gününü yaşadı. Kalabalıklar arasına iğne atsan yere düşmezdi. Havanın sıcaklığından dolayı, mitingi ağaçların altında izlemesini ve miting alanı çevresindeki cafelerde yaşlıların televizyonlardan izlemesini görmezden gelenler, bu kalabalıkları da miting kalabalığına saymalılar. Bu kalabalığı küçümseyen Ülkücü ve MHP düşmanı medyalar, aldıkları küresel emirlerle mitingin kalabalığını az gösterme yarışına girdiler. Ancak mızrak çuvala sığmadı.

Görmesini bilen gözler kalabalıkları gördü. Duymasını bilen kulaklar meydandaki haykırışları duydu. Gözleri görmeyen, kulakları duymayan ve kalpleri mühürlenen küresel güçler ve ülkemizdeki uşakları ise MHP Konya Türkçe Mitinginin muhteşemliği karşısında korkuyla titrediler.

Gözlerinize bir gözlük takıp, mitinglerin kalabalığını gösteren resimleri inceleyiniz. Miting videolarını izleyiniz. Sayı saymasını biliyorsanız, kalabalıkların gerçek rakamlarını görürsünüz. Aslında biliyorsunuz da işinize gelmiyor. Çünkü küresel uşaklık ve çakallık, sizlerin gözlerinizi kör etmiş, kulaklarınızı sağır yapmış.

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika