Dolar : Alış : 5.9405 / Satış : 5.9512
Euro : Alış : 6.5371 / Satış : 6.5489
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana16°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 35 Kategoride 2545 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Adana Valisi Demirtaş’ın Feke İlçesi Ziyareti

06 Aralık 2019 - 62 kez okunmuş
Ana Sayfa » ADANA HABERLERİ»Adana Valisi Demirtaş’ın Feke İlçesi Ziyareti
Adana Valisi Demirtaş’ın Feke İlçesi Ziyareti

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Feke İlçesi ziyareti kapsamında MHP’li Belediye Başkanı Ahmet Sel ile esnaf ziyareti yaptı.

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, ilçe ziyaretleri kapsamında uğradığı Feke İlçesi’nde, resmi ziyaretlerinden sonra MHP’li Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel ile esnafları ziyaret etti.

KAYMAKAMLIK VE BELEDİYE ZİYARETLERİ

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Feke Kaymakamlığı ve Feke Belediyesini ziyaret ederek ilçede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Feke ilçesindeki ziyaretlerine ilk olarak Kaymakamlıkla başlayan Vali Demirtaş, Feke Kaymakamı Mehmet Rıdvan Doğan’dan ilçenin genel durumu hakkında brifing aldı. Kaymakam Doğan’ın şahsında tüm personele başarılar temennisini ileten Vali Demirtaş, daha sonra Feke Cumhuriyet Savcısı Derya Akca’yı da ziyaret etti.

Savcı Akca ile gerçekleştirdiği sohbetin ardından Feke Belediyesini ziyaret eden Vali Demirtaş, Başkan Ahmet Sel ve belediye çalışanları tarafından kapıda karşılandı. Buradaki ziyareti sırasında Vali Demirtaş, belediye tarafından vatandaşlara sunulan hizmetler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Belediyecilik hizmetlerinin önemine de değinen Vali Demirtaş, “Bizler Adana’mızı tüm ilçeleriyle beraber bir bütün olarak görüyoruz. İlçelerimizin sahip olduğu potansiyelleri daha da geliştirerek geleceğe emin adımlarla yürümek için yapılacak her türlü çalışmaya destek oluyor, olmaya da devam edeceğiz. Amacımız her açıdan gelişip kalkınmış, vatandaşları mutlu bir Adana yaratmak.” dedi. Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel ise Vali Demirtaş’ın ziyaretinden mutluluk duyduklarını dile getirdiler.

ESNAF ZİYARETLERİ

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel ile birlikte esnafları ziyaret etti. Fekeli esnafı iş yerlerinde ziyaret eden Vali Demirtaş, iş yoğunluğundan fırsat buldukça toplumun tüm kesimiyle iç içe olmaya özen gösterdiğini belirterek kendisine gösterilen ilgiye teşekkür etti ve esnafa hayırlı kazançlar diledi.

MAHALLE MUHTARLARIYLA YAPILAN TOPLANTI

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, mahalle muhtarlarının taleplerini dinlediği toplantıda yaptığı konuşmada, ”Her fırsatta muhtarlarla bir araya gelerek ilçelerin sorunlarını dinleyip ve çözüm önerilerini birlikte değerlendiriyoruz. Böylelikle sorunları yerinde görüp, talepleri bizzat dinleyerek çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda siz muhtarlarımıza önemli görevler düşüyor. Vatandaşlarımızın devletten beklentilerinin belirlenmesi, karşılanması ve vatandaş memnuniyetinin arttırılmasında sizlerin göstereceği hassasiyet, vatandaşlarımızın devlet ile olan kucaklaşmasına katkı sunmaktadır. Üstlendiğiniz bu görevde daima yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum.” dedi.

FEKE DEVLET HASTANESİ ZİYARETİ

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Feke İlçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek yetkililerden hastanede vatandaşlara verilen sağlık hizmetleri hakkında bilgiler aldı. Ziyareti sırasında kısa bir değerlendirmede bulunan Vali Demirtaş, kamu yatırımlarının belki de en önceliklisinin sağlık yatırımı olduğunu dile getirdi. Vatandaşların en ulaşılabilir ve kaliteli sağlık hizmetini alması için herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğini vurgulayan Vali Demirtaş, tüm hastane personeline çalışmalarında başarılar dilediğini belirtti. Vali Demirtaş, Feke İlçe Devlet Hastanesi ziyaretinin ardından hastane çevresinde devam eden yol yapım çalışmalarını da yerinde inceledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika