Dolar : Alış : 5.8915 / Satış : 5.9021
Euro : Alış : 6.5012 / Satış : 6.5129
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana35°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 1774 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Zara MHP Mitinginde Ülkücülerle Akil Adamlar Nerede?

08 Nisan 2013 - 4.245 kez okunmuş
Ana Sayfa » Manşet»Zara MHP Mitinginde Ülkücülerle Akil Adamlar Nerede?
Zara MHP Mitinginde Ülkücülerle Akil Adamlar Nerede?

Ünlü Sanatçı Zara‘nın MHP Osmaniye Mitingine katılarak Ülkücülere Türkü söylemesi, Türkiyem Türküsünü Ülkücüler ile coşkulu bir şekilde söylemesi, AKP-PKK Borazanı Akil Adamlara karşı verilen Milli Duruş cevabı mıydı?

Devlet Bahçeli‘nin Osmaniye gezisinin her anı ayrı mesajlarla doluydu. Osmaniye Belediyesi‘nin proğramladığı açılış törenleri, muhalefet partisine ait belediyelerin hizmet etme sıkıntıları içerisinde, MHP’nin iktidar partisi gibi çalışarak yaptığı hizmetlerin nişanesiydi. Devlet Bahçeli’nin Osmaniyeliler tarafından karşılanış şekli, bir Başbakan’ı karşılama görüntüsündeydi.

MHP Osmaniye Mitingi, sunumu, Mehteran ve Folklor gösterimi, hizmetlerin gösterildiği video gösteriminde anlatılanlar, Osmaniyelilerin muhteşem kalabalığı ve coşkusuyla iktidarın ayak sesleriydi. Osmaniyeliler, bugüne kadar Osmaniye’de yapılan mitinglerin en kalabalık olanını MHP mitingi ile gerçekleştirmesi, AKP-PKK işbirliğiyle yapılan PKK müzakerelerine ve Akil adamlar tiyatrosuna cevap niteliğindeydi.

 

ZARA, MHP MİTİNGİNDE ÜLKÜCÜLERİ COŞTURDU

MHP’nin Osmaniye organizasyonları içerisinde en dikkat çekici sahnelerinden birisi ise ünlü Türk Sanat Müziği Sanatçısı Zara’nın MHP Osmaniye Mitingi bitiminin hemen sonrasında konser vermesiydi. Zara, bitmeyen enerjisiyle Ülkücüleri coşturmuştu. Peki bu konser kimlere cevaptı?

Zara’nın MHP Osmaniye Mitingine katılarak Ülkücülere Türkiyem Türküsünü coşkulu bir şekilde söylemesi, AKP-PKK Borazanı Akil Adamlara bir cevap niteliğindeydi. Zara, Ülkücülerin çok sevdiği ve hep bir ağızdan söylediği Türkiyem Türküsünü söyledikleri türkülerin içerisinde en coşkulu bir şekilde söylemesinin manası neydi?

Zara, ülkemizin son dönemde içerisinde bulunduğu duruma tepki göstererek Milli Duruş sergileyen Ülkücü Hareket ve MHP’nin yanında görüntü vererek, bütün Türk Milletimize bir mesaj verir gibiydi. AKP-PKK Elçiliği yapan Akil Adamlara adeta şöyle haykırır gibiydi:

”Ben sanatçı olarak Milli Duruş sergileyen Ülkücü Hareket ve MHP’nin yanındayım. Ey Akil Adamlar sizler kimin yanındasınız?”

Zara’nın Menejeri, kendilerine verilen sürenin bittiğini ünlü sanatçıya işaret ederek, ikide bir proğramın bitirilmesi gerektiğini anlatmaya çalışıyordu. Ancak Zara, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye seslenerek müsade isteyerek konserine devam ediyordu. Konserin sonuna kadar kendisini dinleme nezaketini gösteren Bahçeli’ye teşekkür eden Zara’nın, MHP liderine ”Genel Başkanım” diye hitap etmesi manidardı.

Ünlü sanatçı Zara’nın Müslüman Türk Milletimizin kültürüne düşkünlüğünü bilmeyen yoktur. Türk Kültürünü anlatırken o kadar duygusal konuşmalar yapıyor ki, insanların duygulanmaması mümkün değildir.

Bu bağlamda, MHP’nin bundan sonraki mitinglerde Zara’ya konserler verdirmesi ve Türk Kültürü hakkında konuşmalar yaptırması gerekir diye düşünüyoruz. Çünkü, mitinge katılan vatandaşalrın kendi aralarındaki konuşmalarına kulak verdiğimizde bu neticenin çıktığı görülüyor. Mustafa Yıldızdoğan, Aşık Sefai, Ahmet Şafak ve Ali Kınık gibi sanatçıları coşkuyla dinleyen Ülkücüler, Zara’yı da aynı şekilde dinlediler. Dolayısıyla Ülkücü sanatçıların katıldığı konserlere bundan sonra, Zara da katılmalıdır.

 

”BAĞIMSIZ TÜRKİYE KONSERLERİ” : SÖZDE AKİL PKK BORAZANI SANATÇILARA KARŞI MİLLİ DURUŞ SERGİLEYEN SANATÇILAR TÜRKİYE TURNESİNE ÇIKMALIDIR.

AKP Hükümeti, AKP-PKK Borazanı sanatçıları Türkiye’yi dolaştırarak, Müslüman Türk Milletimizin kafasını karıştıracak proğramlar yapacak. AKP-PKK’nın, Müslüman Türk Milletimizi bu sanatçılar, yazarlar, STK temsilcileri aracılığıyla ikna odasına almasına karşı, MHP’nin aynı yolu izlemesi yerinde olacaktır.

”Bağımsız Türkiye Konserleri” başlığı altında bütün Türkiye genelinde konserler verilmelidir. Bu konserlere Milli Duruş sergileyen sanatçılarımız katılmalıdır. Müslüman Türk Milletimizin AKP-PKK Elçileri tarafından kandırılmasına karşı en iyi silahın ”Bağımsız Türkiye Konserleri” olacağını düşünüyorum.

 

MHP ADANA TEŞKİLATI’NIN KONSER ÖNCESİ MOLASI

MHP Osmaniye Mitingi bittikten hemen sonra, Zara‘nın konseri başlayacaktı. Ünlü sanatçının ekip arkadaşları konser hazırlığına başladığında, MHP’li yöneticiler çay molası vermek için alandan kısa süreliğine ayrıldılar.

MHP Adana Teşkilatı bu arayı değerlendirenler arasındaydı. MHP MYK üyesi Yılmaz Tankut, MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve arkadaşları çay ocağında çay molası vererek, Zara’nın konserine kadar sohbet ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Beyza narlıdere
08 Nisan 2013 - 11:58

Milli Duruş sergileyen sanatçılarımıza buradan sizin aracılınızla çok teşekkür etmek istiyorum. ”Bağımsız Türkiye Konserleri”nin devamını diliyorum.Ayrıca bu güzel yazı için size yürekten teşekkürler ali bey,RABBİM yar ve yardımcınız olsun.

ADANALI TÜRK
08 Nisan 2013 - 16:30

Zara Hanımefendiye teşekkür ediyoruz.

Osmaniyeli Bozkurt
08 Nisan 2013 - 16:32

Şehrimizi şereflendiren Liderimize teşekkür ederim. Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun. Güzel hizmetleri oldu.Önümüzdeki seçimlerde tekrar kazanacaktır.

ÖKKEŞ YAVUZ
08 Nisan 2013 - 16:35

Genel Başkanımızın Osmaniye’deki gezisiyle mitingin kalabalığıyla övündük. Zara konseri iyi düşünülmüş. MHP’nin kalesi daha da sağlamlaştı. PKK’nın Akilleri şehrimize boşuna gelmesin.

Abdullah Mehricihan
08 Nisan 2013 - 17:11

Yavaş yavaş aeleye gerek yok… Türk’ün ayak sesleri bunlar.

ABDULLAH
09 Nisan 2013 - 14:58

bu güne kadar bizi hep eleştirdiler; MHP ne yaptı diye; vatana ihanet etmedi dedim. recep tayyip öcalan adliye yaptı, yol yaptı, hastane yaptı, eczaneleri birleştirdi; bunlar şeytanın oyunu dedim; çünkü şeytan bir yanlışı yaptırmak için yüz tane doğru da yaptırabilir yani bu yönde vesvese verir. bakın recep tayyip öcalan da öyle yapmadı mı; her şeyi sattı, yol yaptı, hastane yaptı, üniversite açtı, adliye yaptı ve temiz milletimizin oyunu aldı. Devletimizi ele geçirip kendi kadrolarını getirince gerçek yüzü ortaya çıktı. vatansever kardeşlerim; elinize bayrağımızı alıp dışarı çıkın bakalım, polis sizi gözaltına almıyor mu? artık uyan temiz halkım!

zeynep yılmaz
09 Nisan 2013 - 19:45

Ortalığı karıştırdınız: Konserde öyle birşey demedi Zara. Bir hesabınız mı var neden böyle bir haber yaptınız..

adanahilal
09 Nisan 2013 - 20:09

Ortalığı karıştırmak gibi bir derdimiz asla yoktur. Haberde yazılanları okursanız zaten herşey bellidir. İyi okuyunuz. Benim yazdığım haberde ne yazıyorsa doğrudur. Canlı izledim. Başkaları haberi alıp başka manşetler attıysa benim suçum değildir. Ben sadece olan biteni yorumladım. Zara Hanımefendinin ağzından çıkmayan hiç bir şeyi söyledi diye bir yazı yazmadım.

zeynep yılmaz
09 Nisan 2013 - 20:36

Evet ama bir ifade de ” işaretini kullanıyorsunuz. Bu işaret birinin ağzından çıkan sözler için kullanılır. Gazeteci olmuşsunuz, şimdi sizle Türkçe imla kurallarını mı tartışalım yani.

M.Süleyman Koçak
09 Nisan 2013 - 21:25

“…Türk Milletimize bir mesaj verir gibiydi. AKP-PKK Elçiliği yapan Akil Adamlara adeta şöyle haykırır gibiydi:
”Ben sanatçı olarak Milli Duruş sergileyen Ülkücü Hareket ve MHP’nin yanındayım. Ey Akil Adamlar sizler kimin yanındasınız?”…”

Yazıdan alıntıladığım yukarıdaki metinde ” (tırnak işareti) doğru ve yerinde kullanılmıştır. ” işaretinden önceki buna matuf cümle sonlarında kullanılan “gibiydi” kelimelerinden açıkça; bu sözlerin sanatçının değil, yorumcunun benzetmeleri olduğu anlaşılmaktadır…

zeynep yılmaz
10 Nisan 2013 - 19:39

Zara hanımdan bu konu ile ilgili açıklama:
https://twitter.com/zaramuzik/status/322020349401255936

TemaFabrika