Dolar : Alış : 3.7874 / Satış : 3.7942
Euro : Alış : 4.6369 / Satış : 4.6453
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana14°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 1716 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Taş Medreseliler Adana Platformu Dayanışma Toplantısı

25 Eylül 2013 - 600 kez okunmuş
Ana Sayfa » ADANA HABERLERİ»Taş Medreseliler Adana Platformu Dayanışma Toplantısı
Taş Medreseliler Adana Platformu Dayanışma Toplantısı

Taş Medreseliler Adana Platformu’nun düzenlediği yemekte Ülkücülere çağrı yapılarak, bütün Ülkücülerin Başbuğ Alparslan Türkeş’in emanetini taşıyan lider Bahçeli’nin etrafında toplanması istendi.

Taş Medreseliler Adana Platformu Başkanı Sefer Tatlı, ”’Bizler toprağa verdiğimiz beş bin Ülküdaşımızın misyonuyuz. Ruhi Kılıçkıranlar, Dursun Önkuzular, Yusuf İmamoğulları, Ayşe Çetinkayalar, Figen Çöktüler, Yunus Uzunlar, Sezai Durmazlar ve binlerce şehit ülküdaşlarımız bizleri gözetliyor. Başbuğumuzdan aldığı emaneti layığı ile götüren partimizin Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin Türkmen otağına davet ediyorum. Gelin bir olalım; diri olalım iri olalım.” dedi.

 

 

 

DAYANIŞMA YEMEĞİNDE ÜLKÜCÜ HASSASİYETİ

Taş Medreseliler Adana Platformu, bir otelde dayanışma yemeği düzenledi. Saygı duruşu ve İstiklal Karşı ile başlayan, birlik ve beraberliğin perçinlendiği ve oldukça muhteşem geçen yemekte, ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılı durum karşısında Ülkücülerin hassasiyeti ön plana çıktı.

 

 

MHP ADANA İL BAŞKANI MUSTAFA İZGİOĞLU’NUN KONUŞMASI

Yemekte konuşan MHP Adana İl Başkanı Mustafa önemli mesajlar verdi. Türkiye’nin büyük bir çıkmaza sürüklendiğine işaret eden İzgioğlu, “Dışarıda teslimiyetin, içeride ihanetin hız kazandığı bu günlerde bölücülerin bayram ettiğini görüyoruz. Ancak bu zillete boyun eğmeyenler de var. Dün olduğu gibi ‘kanımız aksa da zafer İslam’ın’ diyerek her türlü emperyalist güçlere geçit vermeyen Ülkücü hareket  bugün de yarın da Türk yurduna göz diken leş kargalarına asla ama asla aman vermeyecektir. Bu kararlılığı görmek isteyenler, dönüp bu salona, Ülkücü kahramanlara bir baksınlar” diye konuştu.

 

 

SANDIK TARİHİ FIRSAT

Zilletten kurtulmak için yerel seçimlerin tarihi bir fırsat olduğuna değinen İzgioğlu “Ülkücülerden başka umut olarak görülen hiçbir güç kalmamıştır. Yine umut bizleriz. Dün olduğu gibi bugün de aynı imanla, aynı ruhla mücadeleye devam edeceğinize inanıyorum. Bu tarihi dönemeçte Ülkücü hareket, tarihi bir destan daha yazacaktır. Bu destanı yazarken kimimiz kağıt, kimimiz kalem, kimimiz mürekkep olacaktır. Bunu sizlerle, hep birlikte başaracağız” ifadesini kullandı.

 

 

TAŞ MEDRESELİLER ADANA PLATFORMU BAŞKANI SEFER TATLI’NIN KONUŞMASI

Taş Medreseliler Adana Platformu Başkanı Sefer Tatlı ise, “Ülkemiz bölünme sürecine doğru gidiyor. Sınırlarını dahi koruyamayan, bölücü ihanete teslim olunmuş, tüm kurumları derdest edilmiş bir ülkeye dönüştürüldük. Bu duruma hiçbir Ülküdaşımız ve vatandaşımız duyarsız kalamaz, kalmamalıdır.” diye konuştu.

BEŞ BİN ŞEHİDİN MİSYONU

Sefer Tatlı, bütün Ülkücülere çağrı yaparak, “Çeşitli nedenlerle başka yerlerde başka partilerde olan arkadaşlarıma sesleniyorum. Bizler toprağa verdiğimiz beş bin Ülküdaşımızın misyonuyuz. Ruhi Kılıçkıranlar, Dursun Önkuzular, Yusuf İmamoğulları, Ayşe Çetinkayalar, Figen Çöktüler, Yunus Uzunlar, Sezai Durmazlar ve binlerce şehit ülküdaşlarımız bizleri gözetliyor. Başbuğumuz aldığı emaneti layığı ile götüren partimizin Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin Türkmen otağına davet ediyorum. Gelin bir olalım; diri olalım iri olalım.” dedi.

Oldukça duygulu anların yaşandığı önemli buluşmada Adana Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Arslan, MHP Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı ve bazı aday adayları da hazır bulundu.

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika