ADANA
Bugün
/

 • BAŞKAN SÖZLÜ’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI
  BAŞKAN SÖZLÜ’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI
 • İşte 25. Dönem Adana Milletvekilleri
  İşte 25. Dönem Adana Milletvekilleri
 • ADANA ÜLKÜ OCAKLARINDAN POLİS GÜNÜ MESAJI
  ADANA ÜLKÜ OCAKLARINDAN POLİS GÜNÜ MESAJI
 • ADANA ÜLKÜ OCAKLARI NEVRUZ’U KUTLADI
  ADANA ÜLKÜ OCAKLARI NEVRUZ’U KUTLADI
 • Sözlü’den MHP Adana İl Başkanı Baş’a Ziyaret
  Sözlü’den MHP Adana İl Başkanı Baş’a Ziyaret
 • MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
  MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
 • MHP Yüreğir’de Yıldıray Şener Güven Tazeledi
  MHP Yüreğir’de Yıldıray Şener Güven Tazeledi
 • MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin KAYA oldu
  MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin KAYA oldu
 • MHP ADANA’DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
  MHP ADANA’DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
 • Adana Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası
  Adana Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası
Sözlü’nün Kirve Olduğu Sünnet Düğününe MHP’li Adaylar Akını
MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü’nün kirve olduğu MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca’nın oğlunun sünnet töreni, MHP’li Belediye Başkan Aday Adaylarının ve MHP’li yöneticilerin akınına uğradı. Milliyetçi...
27 Kasım 2013 11:39
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 789 kez Okundu

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü’nün kirve olduğu MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca’nın oğlunun sünnet töreni, MHP’li Belediye Başkan Aday Adaylarının ve MHP’li yöneticilerin akınına uğradı.

Milliyetçi Hareket Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün kirveliğini yaptığı MHP Sarıcam İlçe Başkanı Mehmet Koca’nın oğlu Muhammed Ataberk’in sünnet düğünü MHP’lileri bir araya getirdi. Sünnet düğününün ev sahibi MHP Sarıçam İlçe Başkanı kirve ise MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olunca, sünnet düğününe çevredeki bütün ilçelerin Belediye Başkan Adayları ve Aday Adayları tam kadro katıldı.

 

 

Sarıçam Vatan mahallesi’nde yapılanan sünnet merasimi Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı. Duaların edilmesinin ardından bir konuşma yapan MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, sünnet olarak erkekliğe ilk adımını atan Muhammed Ataberk’i tebrik ederek, “Doğum ve sünnetten sonra darısı inşallah nikâhına olur. Bizler de o mutlu ana şahitlik ederiz” dedi.

 

 

Davetlilerin doyasıya eğlendiği sünnet düğününde, MHP’li Belediye Başkan Adayları ve Aday Adaylarının topluca halay çekmesi vatandaşlar tarafından bolca alkış aldı. Sünnet düğününde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür eden MHP Sarıcam İlçe Başkanı Mehmet Koca, sünnet töreni boyunca davetlilerle tek tek ilgilendi.

 

 

Yerel Seçimlerin yaklaşması nedeniyle bolca siyasetin konuşulduğu sünnet düğününde, Belediye Başkan Adayları ve Aday Adaylarının eğlenirken de siyaset konuşması dikkatlerden kaçmadı. MHP’li Belediye Başkan Adayları ve Aday Adayları ile MHP’li yöneticilerin birlikteliği rakip siyasi partilere gözdağı verdi.

 

 

Adana’da siyasi partiler içerisinde en erken adaylığı açıklanan Belediye Başkan Adayı olan ve seçim çalışmaları yönünden rakip siyasi partilerin adaylarının belirlenmemesinin de avantajıyla bir hayli mesafe alan Hüseyin Sözlü’nün kirve olduğu sünnet düğününde oldukça neşeli olduğu görüldü.

 

 

MHP Sarıcam İlçe Başkanı Mehmet Koca’nın oğlunun sünnet merasimine MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Adana Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Ali Arslan, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zembilci, MHP Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara, Yüreğir İlçe Başkanı Hüseyin Tumlukolcu, Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı, MHP İmamoğlu İlçe Başkanı İsmet Erganiş, MHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram, MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, MHP Sarıçam Belediye Başkan Aday Adaylarının tamamı, MHP İmamoğlu Belediye Başkan Aday Adayı Gazi Adamhasan ve Bekir Çelik, MHP’li yöneticiler ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sözlü’nün Kirve Olduğu Sünnet Düğününe MHP’li Adaylar Akını Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Ülkücü Haber Milliyetçi Haber