ADANA
Bugün
/

 • BAŞKAN SÖZLÜ’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI
  BAŞKAN SÖZLÜ’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI
 • İşte 25. Dönem Adana Milletvekilleri
  İşte 25. Dönem Adana Milletvekilleri
 • ADANA ÜLKÜ OCAKLARINDAN POLİS GÜNÜ MESAJI
  ADANA ÜLKÜ OCAKLARINDAN POLİS GÜNÜ MESAJI
 • ADANA ÜLKÜ OCAKLARI NEVRUZ’U KUTLADI
  ADANA ÜLKÜ OCAKLARI NEVRUZ’U KUTLADI
 • Sözlü’den MHP Adana İl Başkanı Baş’a Ziyaret
  Sözlü’den MHP Adana İl Başkanı Baş’a Ziyaret
 • MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
  MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
 • MHP Yüreğir’de Yıldıray Şener Güven Tazeledi
  MHP Yüreğir’de Yıldıray Şener Güven Tazeledi
 • MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin KAYA oldu
  MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin KAYA oldu
 • MHP ADANA’DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
  MHP ADANA’DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
 • Adana Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası
  Adana Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası
Sarıçam’a Bakış Açısını Değiştireceğiz
MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Bilal Uludağ, 30 Mart 2014 günü yönetime geldiklerinde gerçekleştirecekleri projelerle daha önce Sarıçam’a gelmemiş olanların Sarıçam’a bakış açısını değiştireceklerini söyledi. ...
15 Mart 2014 23:25
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 131 kez Okundu

 

MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Av. Bilal Uludağ; MHP Sarıçam Belediye Meclis Üyesi Adayı Sefer Tatlı’nın Yavuz Sultan Selim Mahallesi’ndeki seçim irtibat bürosu açılışında Sarıçamlıyla bir araya geldi. Sarıçam’da yeni bir başlangıcın temsilcilerinin Av. Bilal Uludağ’ı bağrına bastığı açılışa MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca da katıldı.

 

SEFER TATLI: “UMUTSUZLAR ORDUSUNA HER GÜN YENİ UMUTSUZLAR KATILMAKTADIR”

MHP Sarıçam Belediye Meclis Üyesi Adayı Sefer Tatlı, yaptığı açış konuşmasında, AKP iktidarının Türkiye’yi yolsuzluk, hırsızlık, soygun, vurgun, talan ve yalan batağının içine ittiğine, böyle bir Türkiye’de yaşayanların da çaresizlik içerisine düştüklerine vurgu yaparak, “Günden güne kendini çaresiz hisseden insanlarımız umutsuzluğa kapılmakta ve bu umutsuzlar ordusuna her gün yeni umutsuzlar katılmaktadır. Biliyoruz ki, umudu tükenen toplumların sonu hüsrandır. Umudu tükenenlere umut olacak yegâne güç sizlersiniz. Halkımızın yaşadığı sosyal travmayı sizin vatan ve millet sevginiz, bayrak ve Kuran aşkınız önleyecektir” dedi.

 

BİLAL ULUDAĞ: “SARIÇAM SİZLERİN SAYESİNDE ALTIN YILLARINI YAŞAYACAK”

MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Av. Bilal Uludağ, yaptığı konuşmada, MHP Sarıçam olarak 30 Mart 2014 günü yeni bir başlangıç yapacak olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade ederek, “İnşallah 30 Mart 2014 günü sizlerin oylarınızla seçildiğimizde Sarıçam’a altın yıllarını yaşatacağız. Sarıçam’ın yıllarca Adana Büyükşehir Belediyesinden alamadığı hakkı da söke söke alacağız. Böylece ‘Sarıçam’ denildiğinde insanların aklına sadece Buruk Mezarlığı, sadece Çöplük, sadece İncirlik Üssü gelmeyecek. ‘Sarıçam’ denildiğinde insanların aklına Çukurova’dan ve Seyhan’dan ekonomik durumunu düzelten insanların yaşamaya başladığı bir yerleşim yeri gelecek” diye konuştu.

 

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Ülkücü Haber Milliyetçi Haber