Dolar : Alış : 5.9288 / Satış : 5.9394
Euro : Alış : 6.5473 / Satış : 6.5591
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana14°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 35 Kategoride 2515 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP’li Yalçın: Çakalın Kurda Uluması Gibi MHP’ye Saldırıyorlar

10 Ocak 2020 - 33 kez okunmuş
Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER»MHP’li Yalçın: Çakalın Kurda Uluması Gibi MHP’ye Saldırıyorlar
MHP’li Yalçın: Çakalın Kurda Uluması Gibi MHP’ye Saldırıyorlar

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, Bahçeli ve MHP’ye çemkirenlerin konuşmasını çakalın kurda uzaktan ulumasına benzetti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, MHP Lideri Bahçeli ve MHP’ye televizyonlarda algı operasyonu yaparak çemkirenleri eleştirerek, bunların Bahçeli ve MHP’ye seviye ve had bildirmeye kalkmasının, çakalın uzaktan kurda ulumasına benzediğini söyledi.

BAZI HADDİNİ BİLMEZ POLİTİKA ÇÖMEZLERİ HADDİNİ AŞMAKTADIR

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ”An itibariyle Habertürk TV yine algı operasyonu peşinde. Proğramın Bazı konukları G.Başkanımızın FETÖ ile yıllar süren mücadelesini masaya yatırarak samimiyetsizlikten dem vurmaktadır. CHP’de imrahorluğa kadar terfi eden ama elindeki kolanla kayışı tüfek, kendini silahtar ağası zanneden bazı haddini bilmez politika çömezleri haddini aşmaktadır. Bu tipler; muhatap alınmadığı hâlde her seferinde kopası uzun dillerini Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye ve MHP’ye uzatmakta, edepsizce çemkirmektedir.” dedi.

ÇAKALIN UZAKTAN KURDA ULUMASI GİBİ BAHÇELİ’YE VE MHP’YE ÇEMKİRİYORLAR

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ”Sn.Devlet Bahçeli politikanın usulü dairesince efendisine seslendiğinde cevap CHP’nin imrahorlarından geliyorsa ya onların maskaralıkları efendisinin pek hoşuna gitmektedir ya da Sayın Kılıçdaroğlu, kendine sözcü seçmede de derin bir yanlışın, vahim bir isabetsizliğin içindedir. CHP adına kelam eden bu gibi seviyesini ve yerini bilmezlerin bize seviye ve had bildirmeye kalkması ise çakalın uzaktan kurda ulumasına benzemektedir.” dedi.

CHP MARKSİSTLERİN DAYANAĞI FETÖCÜLERİN UMUT IŞIĞI OLDU

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ”Biz; bu şahıslara “Dırdırdan düşmüş çenenizi bir kapayıp, kuzguni dilinizi tutun. Siz gidin, efendiniz gelsin!” diyor, sınırı ve çizmeyi aşmamaları konusunda kendilerini bir kez daha uyarıyoruz. Bu haliyle CHP kriz baronu, kaos tellalı, yıkım baykuşu olmuştur. CHP; haysiyet celladı olmuş, adalet görüntüsü altında haksızlık, tutarsızlık ve ilkesizlik abidesine dönüşmüştür. CHP; Atatürk’ün partisi onun olmaktan çoktan çıkmış, Marksistlerin dayanağı, teröristlerin ve onların siyasi kanadının melcei hâline gelmiştir. CHP, FETÖ’cülerin umut ışığı olmuş; Cumhuriyet’in değil, bölücülüğün altı oku derekesine inmiştir. CHP; Türkiye’nin bölgesindeki dişe diş mücadelesini görmezden geldiği gibi, içeride de milletin, annelerin, babaların sesine kulaklarını tıkamıştır.” dedi.

CHP TÜRKİYE’Yİ KRİZE SOKMAK İÇİN FELAKET TELLALLIĞI YAPIYOR

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ”CHP; iktidara karşı haklı haksız her konuda aleyhtar ve peşinen tepkili iken, millî hassasiyet gerektiren konularda suskundur. CHP; aylardan beri çocuklarını PKK’nın ve onun siyasi kanadının tasallutundan, istismarından kurtarma çabasındaki Diyarbakır annelerinin feryadını kulaklarını tıkamış, gözlerini kapamış, yüreğini karartmıştır. CHP; Türkiye’yi krize sokmak, küresel aktörlerin istediği kaos ortamını hazırlamak için olanca gücüyle felaket tellallığı yapmaktadır. CHP, Türkiye’yi devler ligine yükseltecek her büyük projenin, her bağımsız adımın muhalifi ve muarızı olmuştur. CHP siyaset üretmede hadım, ancak sorun üretmede hadim konumundadır.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika