Dolar : Alış : 5.8253 / Satış : 5.8358
Euro : Alış : 6.5519 / Satış : 6.5637
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana24°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 1716 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP’li Sadir Durmaz’dan FİŞLEME Tepkisi

13 Eylül 2014 - 249 kez okunmuş
Ana Sayfa » Manşet»MHP’li Sadir Durmaz’dan FİŞLEME Tepkisi
MHP’li Sadir Durmaz’dan FİŞLEME Tepkisi

 

Sadir Durmaz, ” 10 Eylül 2014 tarihli Taraf gazetesinde “AKP fişlemesi halka indi” manşetiyle verilen haberde; “iktidar paralel yapı ile mücadele bahanesiyle Yozgat’ta CHP’li ve MHP’li fırıncıları bile fişledi, 210 esnafın adı ve aile bireylerinin görüşü tek tek Ankara’ya bildirildi” şeklindeki haberin üzerinden iki gün geçmesine rağmen AKP’nin Yozgatlı Adalet Bakanı başta olmak üzere yetkililerden aksine bir açıklama yapılmaması haberin doğruluğunu teyit etmektedir ” dedi.

Durmaz, ” 12 yıllık AKP iktidarının en önemli özelliği nedir diye sorulduğunda; en başta verilecek cevaplardan birisi de hiç tereddütsüz, ayrımcılık ve ötekileştirme olarak ifade edilecektir.

İş başına geldiği günden bugüne kadar; sağlıkta, iş hayatında, idarede, mahkemede, üniversitelerde, sivil toplum kuruluşlarında ve hayatın her alanında planlı bir şekilde başlatılan yandaşlaştırma (ötekileştirme)projesi hız kesmeden yoluna devam etmektedir ” açıklaması yaptı.

 TÜRKİYE AKP ELİYLE ADIM ADIM YAŞANAMAZ BİR ÜLKE HALİNE GETİRİLMEKTEDİR
Durmaz, “12 yıldır verdiği desteğin karşılığını alamayan beklentilerine cevap bulamayan Yozgatlı, şimdi de fişlenme skandalıyla karşı karşıya kalmıştır.
Kamu yatırımlarından en az pay alan; işsizliğin, aşsızlığın pençesinde kıvranan, en fazla göç veren ilk üç il arasında yer alan Yozgat yatırım beklerken, kendi imkanlarıyla Yozgat’a yatırım yapan, istihdam oluşturan işadamları AKP tarafından fişlenmişlerdir.

Yıllarca mağdur edilmekten, ötekileştirilmekten, fişlenmekten yakınan, toplum kesimlerinin desteğini bu şekilde alan AKP iktidarı artık mağrur olmuş, kendinden olmayan herkesi ötekileştiren, dışlayan, fişleyen bir iktidar haline gelmiştir.

Türkiye AKP eliyle adım adım yaşanamaz bir ülke haline getirilmektedir. Adaletine güvenilmeyen, insanların farklı hukuki işlemlere tabi tutulduğu, kendilerinden olmayan müteşebbislerin vergi sopasıyla hizaya getirilmeye çalışıldığı, farklı siyasi partilere mensubiyetin Devlet imkanlarıyla cezalandırıldığı bir ülkede ifade özgürlüğünden, teşebbüs hürriyetinden ve demokrasiden bahsedilemez.

AKP’nin yeni Türkiye’si kendinden olanların Devlet imkanlarıyla palazlandırıldığı, kendinden olmayanların ise her alanda kıyıma uğratıldığı bir Türkiye olarak anılacaktır.

Yozgatlıya helalinden iş ve aş temin eden, kendi imkanlarını şehri için seferber eden, samimi işadamlarımız başta olmak üzere tüm Yozgatlılar adına bu rezalet uygulama hakkında Yozgatlı ” Adaletsizlik ” bakanından ve ” 23 Nisan ” Başbakanından en kısa sürede vicdanları tatmin edecek bir açıklama bekliyor ve bu rezaletin sorumlularından günü geldiğinde mutlaka hesap sorulacağını hatırlatıyoruz.” dedi.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika