Dolar : Alış : 5.7470 / Satış : 5.7573
Euro : Alış : 6.3352 / Satış : 6.3466
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana28°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 35 Kategoride 1954 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP’li Hüseyin Sözlü:Ülkücüler Küreselcilere Karşı Dik Durdu

25 Ekim 2019 - 163 kez okunmuş
Ana Sayfa » ADANA HABERLERİ»MHP’li Hüseyin Sözlü:Ülkücüler Küreselcilere Karşı Dik Durdu
MHP’li Hüseyin Sözlü:Ülkücüler Küreselcilere Karşı Dik Durdu

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Türkiye’nin karşısında konumlanan odaklara karşı dik duruş sergilediklerini söyledi.

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Barış Pınarı Harekatı’yla başlayan süreci değerlendirdiği açıklamasında,”Operasyonumuz sırasında dünyada belki de asla bir araya gelmeyecek olanların bir araya geldiklerini büyük bir şaşkınlıkla hep birlikte izledik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında ifade ettiği gibi tam anlamıyla 7 düvele karşı savaştık ve halen savaşıyoruz.” dedi.

Başdanışman Sözlü, ülkemizi suçlayanların önce kendi yaptıklarına bakmaları gerektiğini ifade ederek,” Türkiye’yi kendi biçtikleri kalıplar içerisine sıkıştırmak isteyenler hadsiz ve mesnetsiz iddialarla süreç içerisinde ülkemizi ve insanımızı yaftalamaya çalıştılar. Dünyadaki tüm insan hakları ihlallerinden sorumlu olanlar dünyanın en merhametli milletine insan hakları dersi vermeye kalkıştılar. Dünyadaki mazlumları görmezden gelenler, nerede olursa olsun tüm mazlumların hamisi olan, tüm mazlumların umut olarak gözünü çevirdiği ülkemizi sivilleri öldürmekle suçlamaya kalktılar. Afganistan’da, Irak’ta ve daha birçok coğrafyada yaşananların müsebbibi olanlar bizi işgalcilikle suçlamaya çalıştılar ve üzülerek ifade etmek istiyorum ki muhalefetten çeşitli seslerde hadsizce bu koroya eşlik ettiler.” dedi.

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, yaşananlara karşı tüm Ülkücülerin dik durduğunu ifade ederek,”Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde tüm ülkücüler Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında ülkemiz safında dimdik bir duruş sergiledi. Bu dik duruş karşımızda konumlanan odaklara karşı sergilenen tarihi bir dik duruştur.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika