Dolar : Alış : 5.9288 / Satış : 5.9394
Euro : Alış : 6.5473 / Satış : 6.5591
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana16°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 35 Kategoride 2525 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP’li Bulut: Önce Keyfi Yerinde Olanlar Fedakarlık Yapmalı

09 Ocak 2020 - 29 kez okunmuş
Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER»MHP’li Bulut: Önce Keyfi Yerinde Olanlar Fedakarlık Yapmalı
MHP’li Bulut: Önce Keyfi Yerinde Olanlar Fedakarlık Yapmalı

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, küresel ekonomik kuşatmayı yarmak için öncelikle keyfi yerinde olanların fedakarlık yapması gerektiğini söyledi.

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret ederek, son dönemde Dijital Takograf ve Yük Bildirimi Zorunluluğu Uygulamasını protestolarıyla gündeme gelen kamyoncu esnafının sıkıntılarını ve taleplerini dinledikten sonra yaptığı değerlendirmede, piyasada ekonomik kriz yaşanırken durumu kötü olan kamyoncu esnafının üzerine bir takım düzenlemelerle yeni yüklerin bindirilmemesi gerektiğini söyledi.

KÜRESEL BİR EKONOMİK KUŞATMA ALTINDAYIZ

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, ”Ülkemiz ekonomik açıdan zor günler geçiriyor. Esnaf, çiftçi ve köylümüz adeta ekonomik kıskacın altındadır. Şuanda Orta Doğu’daki gelişmeler ve bölgenin küresel güçler tarafından dizayn edilme çabası son tahlilde bizi de doğrudan etkilemeye başladı. Aynı zamanda bir ekonomik kuşatma ile de karşı karşıyayız. Milletçe daha önce yarmış olduğumuz bir çok kuşatma gibi bu defada ekonomik görünümlü bu kuşatmayı yarmaya çalışıyoruz.” dedi.

EKONOMİK KUŞATMAYI YARMAK İÇİN ÖNCE KEYFİ YERİNDE OLANLAR FEDAKARLIK YAPMALI

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, ”Bu ekonomik kuşatmayı yarmak için herkese bir fedakarlık düşüyor. Ancak biz şunu diyoruz; bu fedakarlığın birinci ve öncelikli olarak keyfi ve tıkırı yerinde olanlar yapacak. Dolayısı ile hep beraber fedakarlık yapacağız ama tahammül sınırının sonuna gelmiş Anadolu insanından fedakarlık beklemek yerine daha üst kesim ve devletin bu fedakarlığı yapmasını daha faydalı görüyoruz. Piyasa da bu ekonomik kriz yetmez gibi kamyoncu, nakliyeci esnafının içinde bulunduğu zaten kötü olan hal ve şartların yapılan bir takım düzenlemelerle olandan daha kötüye seyrettiğini sizlerden aldığım bilgi ile müşahede ediyorum.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika