ADANA
Bugün
/

 • BAŞKAN SÖZLÜ’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI
  BAŞKAN SÖZLÜ’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI
 • İşte 25. Dönem Adana Milletvekilleri
  İşte 25. Dönem Adana Milletvekilleri
 • ADANA ÜLKÜ OCAKLARINDAN POLİS GÜNÜ MESAJI
  ADANA ÜLKÜ OCAKLARINDAN POLİS GÜNÜ MESAJI
 • ADANA ÜLKÜ OCAKLARI NEVRUZ’U KUTLADI
  ADANA ÜLKÜ OCAKLARI NEVRUZ’U KUTLADI
 • Sözlü’den MHP Adana İl Başkanı Baş’a Ziyaret
  Sözlü’den MHP Adana İl Başkanı Baş’a Ziyaret
 • MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
  MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
 • MHP Yüreğir’de Yıldıray Şener Güven Tazeledi
  MHP Yüreğir’de Yıldıray Şener Güven Tazeledi
 • MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin KAYA oldu
  MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin KAYA oldu
 • MHP ADANA’DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
  MHP ADANA’DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
 • Adana Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası
  Adana Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası
MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan
Uzun zamandır açıklanması beklenen MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan olarak açıklandı. ...
2 Ocak 2014 12:13
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 310 kez Okundu

 

Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanlığında düzenlenen toplantı ile Adana’nın açıklanmayan tek ilçesi Seyhan’ın da belediye başkan adayı açıklandı. Milletvekili Seyfettin Yılmaz’ın açıklamasına göre MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan oldu.

 

Toplantıya MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Milletvekili Seyfettin Yılmaz, MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, ilçe başkanları, belediye başkan adayları, il ve ilçe yöneticileri, dernek ve vakıf temsilcileri ile partili vatandaşlar katıldı.

 

Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Adana’nın yakın geçmişte kötü idare edildiğini, 15 yıl önce Türkiye’nin en gelişmiş, en gözde kentlerinden biriyken ne yazık ki merkezi ve yerel idarenin yanlış yönetimleri neticesinde bugün işsizlikte birinci olmak üzere birçok alanda geriye düşmüş bir il konumunda olduğunu ifade etti. Yılmaz, “İnşallah 30 Mart’ta Adana’nın yeniden nasıl şaha kalktığını hep beraber göreceğiz” dedi.

 

MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu ise diğer ilçelerde olduğu gibi Seyhan’ı kazanmak istediklerini ve bunu başarmak için tüm güçleriyle çalışacaklarını belirterek, “MHP, 8-9 Şubat 1969′da nasıl Adana’da tarih yazdıysa, yeniden tarih yazacaktır. Aday adaylarımızdan Allah razı olsun, hepsi aday gibi çalıştı” şeklinde konuştu.
Toplantıda MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü de bir konuşma yaptı. Sözlü esas olanın Milliyetçi Hareket Partisinin başarısı olduğunu belirterek, partililerimize yakışan tüm adaylarımızın arkasında durmak ve onları desteklemektir dedi.
Sözlü, sözlerini şöyle sürdürdü; “Nihayetinde adaylar, siyasi partilerin gönül veren üyelerinin bağrındaki emanettir o parti için. Eğer bir başarı yakalayacaksak bu sizlerle olacaktır. Yerel seçimlerde milliyetçi belediyecilik adına Türkiye’nin önemli bir metropolünde büyük yeni başarıları, milliyetçi belediyecilik örneklerini ortaya koymak için yola çıktık. Gazamız mübarek olsun.”

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Ülkücü Haber Milliyetçi Haber