ADANA
Bugün
/

 • BAŞKAN SÖZLÜ’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI
  BAŞKAN SÖZLÜ’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI
 • İşte 25. Dönem Adana Milletvekilleri
  İşte 25. Dönem Adana Milletvekilleri
 • ADANA ÜLKÜ OCAKLARINDAN POLİS GÜNÜ MESAJI
  ADANA ÜLKÜ OCAKLARINDAN POLİS GÜNÜ MESAJI
 • ADANA ÜLKÜ OCAKLARI NEVRUZ’U KUTLADI
  ADANA ÜLKÜ OCAKLARI NEVRUZ’U KUTLADI
 • Sözlü’den MHP Adana İl Başkanı Baş’a Ziyaret
  Sözlü’den MHP Adana İl Başkanı Baş’a Ziyaret
 • MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
  MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
 • MHP Yüreğir’de Yıldıray Şener Güven Tazeledi
  MHP Yüreğir’de Yıldıray Şener Güven Tazeledi
 • MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin KAYA oldu
  MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin KAYA oldu
 • MHP ADANA’DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
  MHP ADANA’DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
 • Adana Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası
  Adana Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası
MHP Sarıçam Belediye Bşk. A.Adayı Bilal Uludağ İftar Verdi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarçam Belediye Başkan Aday Adayı Av. Bilal Uludağ tarafından Beyceli’de verilen iftar yemeğine Sarıçamlılar ilgi göstererek, Ramazan ayında birlik beraberlik mesajı verdiler. MHP Sarıçam İlçe Teşkilatı...
30 Temmuz 2013 04:28
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 682 kez Okundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarçam Belediye Başkan Aday Adayı Av. Bilal Uludağ tarafından Beyceli’de verilen iftar yemeğine Sarıçamlılar ilgi göstererek, Ramazan ayında birlik beraberlik mesajı verdiler.

MHP Sarıçam İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyesi olarak siyasi faaliyetlerini sürdürürken, MHP Sarıçam Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Avukat Bilal Uludağ, Sarıçam’da Kozan yolu üzerinde Seçim Bürosu açtığından bu yana, halkın daha fazla ilgi gösterdiği aday adaylarından birisi oldu.

Ramazan ayı girdiğinden bu yana verdiği iftar yemeklerinde seçmenleriyle buluşan MHP Sarıçam Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Bilal Uludağ, iftar yemeği sonunda birlik beraberlik mesajları verdi.

 

MHP SARIÇAM BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI BİLAL ULUDAĞ’IN KONUŞMASI

MHP Sarıçam Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Bilal Uludağ’ın, Sarıçam İlçesinde bulunan Beyceli Emlak Bürosunun önünde verdiği iftar yemeğinde yoğun kalabalıklardan dolayı izdiham yaşandı. İftar yemeğine, MHP Sarıçam Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Ülkü Ocağı gençleri, STK temsilcileri, Muhtarlar ve partililer katıldı.

 

Av. Bilal Uludağ, iftar yemeğinden sonra yaptığı konuşmasında şunları dedi:

“Uzaktan yakından davetimize icabet ederek yemeğimize iştirak eden tüm katılımcılara hoş geldiniz. Sarıçam halkına iftar yemeği vermekten son derece mutluyum. İftarımıza katılarak bizleri onurlandıran bütün halkımıza teşekkür ederim. Beyceli’de düzenlediğimiz yemekte izdiham oldu. Birçok arkadaşımız yemek yiyemedi. Bugün burada görünen MHP’nin Sarıçam’da ne kadar güçlü olduğunu, düzenlenen bu iftar yemeğindeki izdihamla anladık. Eksiklerimiz kusurlarımız olmuşsa hakkınızı helal edin” 

MHP Sarıçam Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Bilal Uludağ, iftar yemeğinden sonra seçim bürosuna geçerek seçmenleriyle sohbet etti. Bilal Uludağ, seçim bürosunda yaptığı konuşmada iftar yemeğinden dolayı ekibine ve katılımcılara teşekkür ederek şöyle dedi:

Manevi hazzın ve lezzetin zirve yaptığı kutlu bir dönemin içinden geçiyoruz. Mübarek Ramazan ayının eşsiz ve mana yüklü derin ikliminden millet olarak feyizlenmek ve bereketle akan nimet pınarlarından kana kana içmek için ibadetlerimizi yapıyoruz. İnşallah Cenab-ı Allah, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız duaları kabul eder ve üzerimizden ihsanını, mağfiretini ve himmetini esirgemez.

Bu anlamlı davete katılan ve aynı sofranın etrafında bir araya geldiğimiz her bir dava arkadaşıma, bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum. Mübarek Ramazan ayının halkımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu tür yemeklerde siyasetin konuşulmaması gerektiği düşüncesindeyim. İftar sofrasında sizlerle beraber aynı havayı, aynı atmosferi solumanın memnuniyetimi belirtmek isterim.

Güzelliklerin, iyiliklerin ve paylaşımın bol olduğu bu mübarek ayda elimizdekileri siz dostlarımızla paylaşmak bizim için bir gururdur. Bu paylaşımları sadece bir aya sığdırmamalıyız. Dünya malı dünyada kalır. İmkânlarımız olduğu sürece, biz her şeyimizi siz dostlarımızla her zaman paylaşmaya hazırız. Bugün burada, siz değerli arkadaşlarımın katkılarıyla yapılan bu güzel yemek için çok teşekkür ediyorum.

MHP Sarıçam Belediye Bşk. A.Adayı Bilal Uludağ İftar Verdi Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Ülkücü Haber Milliyetçi Haber