Dolar : Alış : 5.3168 / Satış : 5.3264
Euro : Alış : 6.0318 / Satış : 6.0427
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana17°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 1716 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama

10 Aralık 2014 - 699 kez okunmuş
Ana Sayfa » ADANA HABERLERİ»MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama

MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut, son günlerde MHP’ye yönelik çirkin saldırıları değerlendirerek, MHP’nin içine sokulmak istenen fitne fesat tohumlarının beyhude olduğunu belirtti.

MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut, yaptığı yazılı açıklamada MHP’ye yapılan oyunları değerlendirerek, ‘’Biz Türk milliyetçileri olarak bu kirli oyunun farkındayız. Bazı çirkin ve karanlık emel sahiplerinin kongre sürecimizde Milliyetçi Hareket Partisi’nin yöneticileri arasına fitne tohumu ekme çabası asla sonuç vermeyecektir.’’ dedi.

 

 

KİRLİ OYUNLARI BERTARAF EDERİZ

MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut, yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi:

Türkiye Cumhuriyeti dışarıdan husumet, içeriden ihanet çemberine alınmış; ülke ve millet olarak derin bir uçuruma sürüklenmek üzere iken, devlet eşkıya karşısında diz çöktürülmeye çalışılırken, ihanete dur diyecek, devleti ve milleti ayağa kaldıracak tek siyasi misyon olan Milliyetçi Hareket’e yönelik çirkin oyunlar artarak devam etmektedir.

Bunun zaman ve zemini değişmekle beraber kirli amaç hep aynı kalmıştır. Biz Türk milliyetçileri olarak bu kirli oyunun farkındayız. Bazı çirkin ve karanlık emel sahiplerinin kongre sürecimizde Milliyetçi Hareket Partisi’nin yöneticileri arasına fitne tohumu ekme çabası asla sonuç vermeyecektir. MHP’nin hiçbir mensubunun arasına hiç kimsenin husumet tohumu ekmesi mümkün değildir. Milliyetçi Hareket’in kadroları arasına sokulmak istenen fitne asla baş vermeyecektir.

Şu anda bütün dava arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde, teşkilatlarımızın kongrelerden en hayırlı neticelerle çıkarak Türkiye’nin kader seçimine hazırlanması hususunda teyakkuz halindeyiz. Taktik hedefimiz tek başına iktidar, stratejik hedefimiz Türkiye Cumhuriyeti’ni ihanet ve husumet çemberinden çıkarıp devlet ve millet olarak ayağa kaldırmak ve muasır medeniyete ulaştırmaktır.

Hülasa, kim ne yaparsa yapsın, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde Milliyetçi Hareket’in emrinde, Türk milletinin hizmetinde, hiçbir güç merkezine boyun eğmeden bütün Ülküdaşlarımızla bir ve beraber olarak yolumuza devam edeceğiz. Ayrıca hangi zeminde olursa olsun kirli sanal tezgâhların hazırlayıcıları ve servisçileriyle de hukuki mücadeleyi yapacağımızın bilinmesini isterim.

Kamuoyuna saygıyla duyururum.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika