Dolar : Alış : 5.9288 / Satış : 5.9394
Euro : Alış : 6.5473 / Satış : 6.5591
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana14°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 35 Kategoride 2515 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP Milletvekilleri Heyeti Erzurum İl Teşkilatı’nda

06 Ocak 2020 - 30 kez okunmuş
Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER»MHP Milletvekilleri Heyeti Erzurum İl Teşkilatı’nda
MHP Milletvekilleri Heyeti Erzurum İl Teşkilatı’nda

MHP Milletvekilleri Heyeti, Sarıkamış Şehitlerini Anma etkinliklerinden sonra MHP Erzurum İl Teşkilatı’na ziyarette bulundu.

MHP Milletvekilleri Heyeti, Sarıkamış Harekâtı’nın 105. Yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen Sarıkamış Şehitlerini Anma Programlarına katılarak, Türkiye Şehitleriyle Yürüyor sloganıyla yapılan anma yürüyüşünde 20 bin kişiyle birlikte yürümüştü. MHP Milletvekilleri Heyeti, Sarıkamış’ta düzenlenen etkinliklerden sonra Erzurum’a hareket ederek, MHP Erzurum İl Teşkilatı’na ziyarette bulundu.

MHP MİLLETVEKİLLERİ HEYETİNİN TEŞKİLATIMIZI ZİYARETİ BİZLERİ ONURLANDIRDI

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, MHP Milletvekili Heyetinin ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada, ”TBMM Başkan vekili, İstanbul Milletvekili Celal Adan, TBMM İdare Amiri Erkan Haberal, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Iğdır Milletvekili Yaşar Karabağ, MDK Üyesi Taner Gökçek, TBMM MHP Gurup özel kalem müdürü Fikret Hayali, Sarıkamış şehitlerini anma programından sonra Erzurum’a gelerek partililerle bir araya gelip Erzurum’a ve Erzurumlulara selam ve muhabbetlerini iletip özlem giderdiler. MHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Başkan Vekili Celal Adan ve milletvekillerimizin teşkilatımızı ve bizleri ziyaretleri ziyadesiyle onurlandırmış ve mutlu etmiştir” dedi

ERZURUM İKİNCİ EVİMİZDİR

TBMM Başkan Vekili ve MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Sık sık Erzurum’u ziyaret edip ikinci evimiz kabul ettiğimiz şehri mübarek Erzurum’da olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadığımız ve bizlere göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı MHP Erzurum il başkanı Naim Karataş’ a ve güzide yönetimine şahsım ve heyetim adına en kalbi duygularımla teşekkür ederim. Sayın İl Başkanımızın oltu taşı tespih hediyesi için de ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika