Dolar : Alış : 5.9288 / Satış : 5.9394
Euro : Alış : 6.5473 / Satış : 6.5591
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana16°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 35 Kategoride 2525 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP Kadın Kolları’ndan Mehmetçiğe Kışlık Giyecek

03 Ocak 2020 - 45 kez okunmuş
Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER»MHP Kadın Kolları’ndan Mehmetçiğe Kışlık Giyecek
MHP Kadın Kolları’ndan Mehmetçiğe Kışlık Giyecek

MHP Erzurum Kadın Kolları, ağır kış şartlarında görev yapan Askerlerimiz için çorap, bere, eldiven ve atkı hazırladı.

MHP Erzurum Kadın Kolları Teşkilatı, ağır kış şartlarında görev yapan Askerlerimiz için çorap, bere, eldiven ve atkıdan oluşan kışlık giysileri hazırlayarak, Mehmetçiğe gönderilmek üzere MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş’a teslim etti. MHP İl Başkanlığı, hazırlanan kışlık giyecekleri, Hakkâri Çukurca’da görev yapan askerlerimize gönderdi.

KAHRAMAN TÜRK ASKERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

MHP Erzurum Kadın Kolları Başkanı Yıldız Çakıcı, Türk Askerine kışlık giyecek hazırlanmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bizim milletimizi millet yapan değerlerden en önemlileri de tabii ki öncelikle Nene Hatunlar, Halime Analar. Bunlar önemli çünkü dün Çanakkale de bu millet vatan için mücadele verirken orada da bu milletin askerlerinin arkasında kahraman eli öpülesi analarımız vardı. Şimdi de bizler nöbeti devralarak kahraman askerlerimizin yanında olduğumuzu ifade ediyoruz. Mehmetçiğimiz bu giyecekleri sağlıkla kullansınlar İnşallah. Rabbim ayaklarına taş değdirmesin yar ve yardımcıları olsun.” dedi.

BU HİZMET TÜRK MİLLETİMİZİN TÜRK ASKERİNE GÖSTERDİĞİ SEVGİNİN ÖRNEĞİDİR

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, Kadın Kolları Teşkilatı’nın hizmetiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Bizim analarımız dün, bugün ve yarın da evladını askere gönderirken ‘Oğlum git. Ölürsen şehit olursun. Kalırsan gazi olursun.’ diyen bir milletin mensubuyuz. Bizim milletimizin, Bayrak, vatan, millet, asker ve polis sevgisinin çok çok faklı olduğunu düşünüyoruz. Bunun bu örneğini de burada görüyoruz. Kadın Kolları Teşkilatımıza bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika