Dolar : Alış : 5.4037 / Satış : 5.4134
Euro : Alış : 6.1605 / Satış : 6.1716
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana12°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 1716 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP İmamoğlu Teşkilatının Bayramlaşma Etkinlikleri

18 Ekim 2013 - 706 kez okunmuş
Ana Sayfa » ADANA HABERLERİ»MHP İmamoğlu Teşkilatının Bayramlaşma Etkinlikleri
MHP İmamoğlu Teşkilatının Bayramlaşma Etkinlikleri

MHP İmamoğlu İlçe Yönetimi ve Belediye Başkan Aday Adayları, Teşkilat bayramlaşmasına ve resmi bayramlaşma törenlerine birlikte katıldılar.

İmamoğlu İlçesi’nde Özel İdare İş Merkezi’nde Kaymakam Kürşat Özdemir’in yaptığı konuşmayla başlayan resmi bayramlaşma törenleri, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Şehitlikte dua edilmesiyle son buldu. MHP İmamoğlu İlçe Yönetimi ve Belediye Başkan Aday Adayları resmi bayramlaşma törenlerine kalabalık bir şekilde katıldı.

MHP İlçe Teşkilatında düzenlenen bayramlaşma törenlerine katılan MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, yaptığı konuşmada yerel seçimlerde birlik beraberliğin korunmasını isteyerek, ‘’PKK’nın serbestçe dolaştığı ülkemizde PKK ile mücadele eden Komutanlarımız hapiste çürütülüyor. Andımızı kaldıran ve Türk Milliyetçiliğini ayakları altına aldığını söyleyenlere karşı birlik beraberlik içerisinde mücadele edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi koruduğumuzda İmamoğlu’nda ve Adana’nın bütün ilçelerinde seçimleri kazanırız. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı da MHP’li olur.’’ dedi.

 

 

MHP İLÇE TEŞKİLATINDA BAYRAMLAŞMA

MHP İmamoğlu İlçe Teşkilatının düzenlediği bayramlaşma törenine MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Belediye Başkan Aday Adayları, Türkav Başkanı Ömer Işık, Köy ve Mahalle Muhtarları, STK Temsilcileri ve partililer katıldı. İlçe binasında yapılan bayramlaşma törenine katılımın oldukça yüksek olduğu görüldü.

 

 

 

MHP ADANA MİLLETVEKİLİ MUHARREM VARLI’NIN KONUŞMASI

Türk Milletimizin geleceği açısından en önemli bir seçim olan 30 Mart 2014 tarihindeki yerel seçimlerde İmamoğlu’ndan başlayarak bütün ilçelerde başarılı olup Büyükşehir Belediye Başkanlığı da dahil olmak üzere hepsini kazanmalıyız. Bugün bayram kutlaması yapıyoruz ama MHP olarak bütün belediyeleri kazanıp esas bayramı kutlayacağız.

Bu hedef hepimiz için bir heyecan kaynağıdır. Burada birbirinden değerli aday adaylarımız var. İçlerinden bir tanesi adayımız olacaktır. İmamoğlu’ndaki birlik beraberliğimiz Tayyip Erdoğan’ın kulak zarına kadar ulaşıp ses getirmelidir.

 

Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan bu yana yapılan seçimlerin en önemlisi önümüzdeki seçimdir. Çünkü, ülkemiz öyle bir keskin virajdadır ki, ya uçuruma yuvarlanacağız ya da virajı sağlam döneceğiz. Türk Milletimizin kutsal oylarıyla iktidara gelen AKP zihniyeti Türk Milletimize sövmeye devam ediyor. Asker ve Polisimizi katleden PKK ile anlaşan AKP, resmen PKK karşısında diz çökmüştür.

AKP Hükümetine soruyorum. Andımız nerenize battı da kaldırdınız? Varlığımızın Türk varlığına armağan edilmesi sizi neden rahatsız ediyor? PKK elini kolunu sallaya sallaya dolaşırken PKK ile mücadele eden Komutanlarımız hapiste çürütülüyor. Tutuklayıp ülkemize getiren Engin Alan Paşa’ya ‘’Beni öldürmeyin’’ diye yalvaran Apo, ne yazık ki AKP Hükümeti aracılığıyla devletimize kafa tutuyor.

 

 

AKP Hükümeti Mısır’daki darbeyi eleştirip devlete karşı çıkanları alkışlarken, Gezi Parkı eylemlerindeki gençleri tomalarla kovalayıp gaz sıkarak zehirliyor. Türk Milliyetçiliğini ayakları altına aldığını söyleyecek kadar alçalan bir zihniyet var karşımızda. Türk Milleti, AKP zihniyetine ‘’Sen git Apo ile koalisyon kur’’ demelidir. Bu zihniyete karşı bir ve beraber olursak mağlup ederiz. Hepimiz üzerimize düşen görevi yapmalıyız. Bu bağlamda, oy potansiyelimizin çok olduğu İmamoğlu’nda birliğimizi ve beraberliğimizi koruyup seçimleri kazanmalıyız. Hangi arkadaşımız aday gösterilirse, onun etrafında herkes kenetlenip seçimleri kazanmalıyız.

 

 

RESMİ BAYRAMLAŞMALARDA MHP İMAMOĞLU TEŞKİLATI

Her yıl olduğu gibi Kurban Bayramı dolayısıyla yapılan resmi bayramlaşma törenlerine MHP İmamoğlu İlçe Yönetimi ve Belediye Başkan Aday Adayları tam kadro katıldı.

İmamoğlu İlçesi’nde resmi bayramlaşma Özel İdare İş Merkezi’nde yapılan törenle başladı. Kaymakam Kürşat Özdemir’in bayram kutlamasıyla ilgili yaptığı konuşmayla başlayan resmi bayramlaşma törenlerine, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Müftüsü, MHP İmamoğlu İlçe Yönetimi ve Belediye Başkan Aday Adayları, CHP İlçe Başkanı, AKP İlçe Başkanı, Belediye Başkanı, STK Temsilcileri, Köy ve Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

 

 

JANDARMA KOMUTANLIĞINDA BAYRAMLAŞMA

Özel İdare İş Merkezi’ndeki bayramlaşma töreninde biraraya gelen heyet ilk önce İlçe Jandarma Komutanlığına giderek bayramlaşma törenlerine katıldı. Törende İlçe Komutanları, gelen heyetleri bahçede karşıladıktan sonra misafirleri salonda ağırladılar.

 

 

İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDE BAYRAMLAŞMA

İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan sonra resmi bayramlaşma İlçe Emniyet Müdürlüğünde devam etti. Emniyet mensupları misafirleri kapıda karşıladıktan sonra bahçede ikramlarını yaptılar.

 

 

ŞEHİTLİK ZİYARETİ

İmamoğlu İlçesinde resmi bayramlaşma Şehitlik ziyaretiyle son buldu. Şehitlik ziyaretinde Kuran-ı Kerim okundu dualar edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika