Dolar : Alış : 3.8098 / Satış : 3.8167
Euro : Alış : 4.6647 / Satış : 4.6731
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana14°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 1716 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP İmamoğlu Adayı Gazi Adamhasan’ın Otluk Köyü Mitingi

27 Şubat 2014 - 963 kez okunmuş
Ana Sayfa » ADANA HABERLERİ»MHP İmamoğlu Adayı Gazi Adamhasan’ın Otluk Köyü Mitingi
MHP İmamoğlu Adayı Gazi Adamhasan’ın Otluk Köyü Mitingi

MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Gazi Adamhasan, Otluk Köyü’nde yaptığı muhteşem miting ile rakiplerine gözdağı verdi.

 

MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Gazi Adamhasan, uzun bir araç konvoyu ile gittiği Otluk Köyün’de kurban kesilerek dualarla karşılandı. Havai fişek gösterisinden sonra Belediye Meclis Üyesi Adayları tanıtımının yapıldığı miting, Otluk Köyü sakinlerinin söylediğine göre şimdiye kadar köyde yapılan en kalabalık miting ünvanını aldı. Bu haliyle Otluk Köyü’nde MHP’nin diğer siyasi partilere fark atacağı değerlendirmeleri yapıldı.

 

 

GAZİ ADAMHASAN’IN AKŞEMSEDDİN’İ ALİ HOCA’DAN ANLAMLI SÖZLER

MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Gazi Adamhasan’ın beş yıl önceki yerel seçimlerden bu yana sağ kolu olan ve Gazi Adamhasan’ın Akşemseddin’i olarak bilinen, emekli imam ve İmamoğlu Belediyesi Meclis Üyesi Ali Gürlekoğlu, mitingte yaptığı konuşmada, ‘’Bu güne kadar belediyenin verdiği hizmetlerden köyümüz layıkı veçhile hissesine düşeni alamamıştır.Geç kalan ama hakkımız olan bu hizmeti Gazi Başkan ile alacağımıza inancım tamdır.Buna inanıyor ve güveniyorum. Çünkü; Din adamlığım vasfımla arkadaş edinirken de dini kriterleri göz önünde bulundururum. Bu din, ‘arkadaşınızı yalan söylemeyenden seçiniz’ diyor. Gazi Başkanı yalan söylemediği için arkadaş seçtim. Bu din, ‘Emanete ihanet etemeyenlerden seçiniz diyor. Gazi bey emenete ihanet etmediğini bildiğim için arakadaş edindim. Yine bu din, ‘arkadaşınız verdiği sözde durmalı’ diyor. Gazi Başkan verdiği sözde duracağını bildiğim için arkadaş oldum. Bu özellikleri kendisinde beş yıl önce gördüğümden dolayı geçen seçimde beraber olduk, bu seçimde de beraberim, İnşallah yarın da beraber olacağız. Bu hususta desteğinizi bekliyor saygılar sunarım’’ dedi.

 

 

GAZİ ADAMHASAN: İMAMOĞLU’NDA DEĞİŞİMİ BİZ SAĞLAYACAĞIZ

Otluk Köyü’ndeki muhteşem karşılamadan ve coşkulu kalabalıktan dolayı teşekkür eden MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Gazi Adamhasan, ‘’Otluk’taki kalabalığı bugüne kadar yapılan mitinglerde, hiç duymadık, hiç görmedik. Bu güzel organizasyondan ve mitingimize kalabalık bir şekilde şereflendirmenizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Ayrıca, bugüne kadar beni, öngörüleriyle hiç yanıltmayan, her zaman doğru yönlendiren ve yıllardır yanımda dimdik duran Akşemseddinim dediğim köyünüzün evladı Ali Hocama bu güzel konuşmalarından dolayı teşekkür ederim.’’ dedi.

 

 

İktidar partisi adaylarının halkı yanlış yönlendirmesini eleştiren Gazi Adamhasan, ‘’Son günlerde moda haline gelen efendim neymiş,hizmet için iktidar partisinden belediye başkanı seçilmesi gerekiyormuş. Biz mevcut belediye başkanı arakadaşımız Kadir Altunkösenin iktidarla çalıştığı dönemi de gördük. Şehir merkezinde çok araba akis kesti. Hatta Kozandan gelen ambulans içerisindeki hastaların İmamoğlu’nun içerisine gelindiğinde ‘’İmamoğlu’na mı geldik?’’ ifadeleri hala hafızalarımızda tazeliğini korumaktadır. Konu iktidar veya muhalefet meselesi değil. Konu beceri ve ekip meselesidir. Hakkaniyet sınırlarında hizmet etme meselesidir. Ben ekip arkadaşlarıma güveniyorum. İnşallah bizim hizmetten başka gayemiz olmayacaktır. Bu hususta bize ve ekibimize güvenebilirsiniz.’’ dedi.

 

 

İmamoğlu’nda değişimi sağlayacaklarını söyleyen Gazi Adamhasan, ‘’İmamoğlu’nda birlik gerek, dirlik gerek ve samimiyet gerek hatta imamoğluna değişim gerek. Bu değişime ben hazırım, İmamoğlu hazır, otluk köyü hazır mı? Şunu iyi biliniz ki, değişim sizin kararınızla başlar. Eğer o belediye başkanlığı makamında değişmeyen fakat değiştiren bir adam görmek istiyorsanız, işte o adam, Gazi Adamhasan. Bizim dönemimizde belediyenin bir aile şirketi gibi yönetilmediğini ve halka hizmet eden bir kurum olduğunu göreceksiniz inşallah. Bizde bilgi var, proje var, ekip var, samimiyet var. Hizmet aşkı var. Bunları siz gayet iyi biliyorsunuz. Söyelememize gerek yok. Tek eksiğimiz oy. O da sizde var. Oyunuza talibiz. Oyunuzu vermekle pişman olmayacaksınız. Bu hususta Allah bizi mahcup etmesin.’’ dedi.

 

 

 

 

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika