AdanaHilal.Com, Adana Haber, Adana Haberleri
ADANA
Bugün
/

 • ADANA ÜLKÜ OCAKLARI NEVRUZ’U KUTLADI
  ADANA ÜLKÜ OCAKLARI NEVRUZ’U KUTLADI
 • Sözlü’den MHP Adana İl Başkanı Baş’a Ziyaret
  Sözlü’den MHP Adana İl Başkanı Baş’a Ziyaret
 • MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
  MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
 • MHP Yüreğir’de Yıldıray Şener Güven Tazeledi
  MHP Yüreğir’de Yıldıray Şener Güven Tazeledi
 • MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin KAYA oldu
  MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin KAYA oldu
 • MHP ADANA’DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
  MHP ADANA’DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
 • Adana Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası
  Adana Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası
 • Başkan Adamhasan Kurban Bayramı Kutlama Törenlerinde
  Başkan Adamhasan Kurban Bayramı Kutlama Törenlerin
 • Başkan Adamhasan’ın Kurban Bayramı Mesajı
  Başkan Adamhasan’ın Kurban Bayramı Mesajı
 • Karaisalı Belediyesi’nin Yaşlı ve Engellilere Hizmeti
  Karaisalı Belediyesi’nin Yaşlı ve Engellilere Hizm
MHP İmamoğlu Adayı Gazi Adamhasan’ın Faydalı Köyü Mitingi
MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Gazi Adamhasan, Ak Parti Adayı mevcut belediye başkanını yapılmayan işlerin fatura edilmesinden dolayı eleştirdi. MHP Adayı Gazi Adamhasan’ın Faydalı Köyü mitingine gidilirken araç konvoyu izdihamı...
4 Mart 2014 20:26
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 736 kez Okundu

MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Gazi Adamhasan, Ak Parti Adayı mevcut belediye başkanını yapılmayan işlerin fatura edilmesinden dolayı eleştirdi.

MHP Adayı Gazi Adamhasan’ın Faydalı Köyü mitingine gidilirken araç konvoyu izdihamı yaşandı. Konvoyun ucu Faydalı Köyü’ne vardığında konvoydaki son araçlar hala ilçe merkezindeydi. Faydalı Köyü sakinleri, Gazi Adamhasan’ı havai fişek gösterisiyle karşıladıktan sonra kurban kesilip dualar okundu.

Faydalı Köyü mitinginde coşkulu kalabalığa hitap eden MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Gazi Adamhasan, Ak Parti Adayı olan mevcut belediye başkanı Kadir Altunköse’yi sinekle mücadele yapmadığı halde sinek ilacı alımı faturasının muhasebe kayıtlarına girmesinden dolayı eleştirdi. Bu fatura bedelinden dolayı alacaklı firmanın belediye gelirlerine haciz koydurduğunu anlatan Gazi Adamhasan, ‘’Faydalı köyü’ne kaç defa sinek ilaçlaması yapıldı?’’ diye sordu. Vatandaşlar hiç ilaçlama yapılmadığını belirttiler.

 

 

SİNEKLE MÜCADE OLMAYAN YERDE SİNEK İLACI FATURASI OLUR MU?

MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Gazi Adamhasan,Belediye meclis üyesi adaylarının tanıtımından sonra yaklaşık üçbin kişilik coşkulu bir kalabalığa hitap ederek, ‘’1964 yılında belediye olan imamoğlu, 50 yıldan bu yana hak ettiği hizmeti alamamış,hatta bu gün belediye başkanı olan kadir altunköse 1994 – 1999 yılları arasında imamoğluna en büyük zararı belediyenin işyerlerini satmakla vermiştir. Bu gün de geride kalan belediyenin işyerlerinin ileriye dönük on yıllık gelirine sinek ilacı alımından dolayı haciz konmuştur. Şu an belediyenin işyerlerinde kiracı konumundaki vatandaşlarımız kiralarını icra dairesine yatırmaktadır. şimdi sizlere şunu soruyorum. Köyünüze, bu başkan kaç defa ilaçlama yaptı da 355 milyar ilaç haczinden dolayı dükkanların kirası ileriye dönük on yıllığına ipotek altına alındı. Bu durumdaki başkanın ileriye dönük hizmet edeceğine inanıyor musunuz? Bu adam iktidarın adamı da olsa ne değişir?’’ dedi.

 

 

HİZMET ETMEK İÇİN İKTİDAR PARTİSİNDEN OLMAK ŞART DEĞİLDİR

Hizmet etmenin gönül işi olduğunu belirten Gazi Adamhasan, ‘’İmamoğlu’nda bir müteahhit, yine alacağından dolayı 14 tane dükkanı dörder milyar gibi komik rakamlara haczetti. Bunu belediye kayıtlarından öğrenebilirsiniz. Bu adama bir beş yıl daha başkanlığı vermek imamoğlu’nun kökünü gözden çıkarmaktır. İktidarla beraber daha büyük hizmetler vereceğim vaadine aldanmayın. Hizmet etmek iktidarın adamı olmakla olmaz, hizmet gönül işidir. Bu bir sevdadır. Bu sevda da bizde var. Hizmet istenirse iktidarla verilmez. Bitişiğimizdeki Ceyhan’a baktığımız zaman alınan hizmetin arkasında iktidar mı vardı? Dört dönemdir Tarsus’u Tarsus yapan Burhanettin beyin arkasında iktidar mı vardı? İstenirse hizmet iktidarsız da yapılır.’’ dedi.

 

 

Mevcut Belediye Başkanı Kadir Altunköse’nin vatandaşların alacaklarını ödemek için oy vermesi şantajı yapmasını eleştiren Gazi Adamhasan, ‘’Kardeşlerim. Biraz daha samimi konuşacak olursak. Mevcut belediye başkanı ile özel sorunlarınız olabilir. Hatta bu sorunlarınızın çözümü için onu desteklemek zorunda kaldığınızı da hissedebilirsiniz. Aslında bu sorun sadece sizde de değil. Gittiğimiz her yerde maalesef mevcut başkan ile halk arasındaki bu özel sorunları işitiyoruz. Beş yıl önce de sizlerden bu özel sorunların çözümü için destek istenmişti. Görüyorum ki, hala aynı noktadasınız. Hatta yeni mağdurlar eklendi. Bunun çözümü bu değil. Bu işe artık dur demek lazım.’’ dedi.

 

 

 

 

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Ülkücü Haber