Dolar : Alış : 5.8915 / Satış : 5.9021
Euro : Alış : 6.5012 / Satış : 6.5129
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana32°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 1774 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MHP Adana Belediye Başkan Aday Adayları

31 Ocak 2013 - 20.532 kez okunmuş
Ana Sayfa » ADANA HABERLERİ»MHP Adana Belediye Başkan Aday Adayları
MHP Adana Belediye Başkan Aday Adayları

Büyükşehir yasasının hukuki süreci bitip aynen yasalaşırsa, köylerdeki vatandaşların da Büyükşehir Belediye Başkanlığı için oy kullanacağı düşünülürse, siyasi tabloda yeni bir süreç başlayacaktır.

 

Yeni yasaya göre seçim yapıldığında, bir çok ilde CHP’nin şansının azalacağı siyasi yorumcular tarafından dillendiriliyor. Buna göre, özellikle Akdeniz ve İç Anadolu Bölgelerinde AKP ve MHP’nin daha şanslı bir duruma geldiği gözlemlenmektedir.

 

Adana, Mersin ve Antalya illerini inceleyecek olduğumuzda, CHP’nin bu sıkıntısı apaçık görülmektedir. Mersin ve Antalya’yı, CHP’nin yeniden kazanması zora girmiştir.

 

Adana’ya bakıldığında, CHP’nin durumu daha da vahimleşiyor. Adana merkezde oy potansiyeli açısından AKP ve MHP ile yarışabilecek duruma gelebilen CHP’nin, ilçelerdeki durumunun çok zayıf olduğu biliniyor.

 

Bu durumda, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin AKP ile MHP arasında geçeceğini şimdiden söyleyebiliriz. Bu tabloda, MHP’nin AKP’den daha fazla şanslı olduğunu da söyleyebiliriz.

 

Ülke siyaseti açısından CHP tabanının özellikle Ulusalcı kesimi, kendi siyasi partilerinin kazanamayacağını anladığında, ‘’AKP’nin kazanmaması için MHP’ye oy verebilecekleri’’ tezinin doğruluk payı çok yüksektir.

 

Bu teze, CHP tabanının çoğunluğunu teşkil eden Ulusalcıların, CHP liderinin Mustafa Kemal’in sözü olan ‘’Ne Mutlu Türküm Diyene’’ diyememesi ve siyasi Kürtçülük yapmasına olan tepkisini de ekleyecek olursak, durum daha da ilginçleşiyor.

 

CHP’de Ulusalcıların tasfiye edilmeye çalışılmasına ve Ermeni Kürtçülerinin Teşkilatlara hakimiyetinin önü açılmasına tepkili olan Ulusalcıların, Kemal Kılıçdaroğlu’nu Yerel Seçimlerde cezalandırması çokça dillendiriliyor.

 

Bu genel politikaların ışığında, Adana’nın durumunu daha iyi analiz edebiliriz. 2009 seçimlerinde MHP, AKP ve CHP hemen hemen birbirine çok yakın oylar almıştı. 2014 seçimlerinde merkezde olmayan ilçelerin ve köylerin oy kullanmasıyla, CHP’nin seçim kazanamayacağını düşünen Adanalı CHP’liler, AKP’nin seçimi almaması için MHP’ye oy verme eğilimi yükselecektir.

 

2009 Yerel Seçimlerinde, Aytaç Durak ile seçimleri kazanan MHP’nin zaferini hazmedemeyen AKP’nin, seçimleri iptal etmek için çaba gösterdiğini hatırlayınız. Seçimleri iptal etmeyi beceremeyen AKP’nin, Belediye Başkanı Aytaç Durak’ı siyasi ve bürokratik bir kararla görevden aldırdığını da hatırlayalım.

 

Hakkında açılan davalardan birer birer berat eden Aytaç Durak’ın,  görevine iadesini üç yıldır engelleyen AKP Hükümetine, Adanalıların çoğunluğunun bir tepkisi var. Adanalıların kendi seçtikleri Belediye Başkanı’na görev yaptırtmayan AKP’ye, Yerel Seçimlerde bir cevap vereceği aşikardır.

 

Bu bağlamda, MHP’nin elinden alınan Büyükşehir Belediye Başkanlığının hakkın teslimi açısından tekrar MHP’ye vermeyi düşünen Adanalı sayısının, oldukça fazla olduğu biliniyor.

 

Bu durumu, çok iyi analiz eden MHP, kazanılmış bir hakkı yok sayan AKP’ye karşı kullanma stratejisini geliştirmiştir. Özellikle son bir yıl içinde, bu stratejiyi çok iyi kullanan MHP’nin, Yerel Seçimlerin yapılacağı tarihe kadar aynı stratejiyle AKP’yi daha da yıpratacağı bir gerçektir.

 

Mağdur görünme politikasını yürüterek, seçim kazanma stratejisini çok iyi bilen AKP’yi, MHP kendi silahlarıyla vurmayı hedeflemesi, doğru bir taktik olarak görünüyor.

 

AKP iktidar olduğundan bu yana, Adana’ya ciddi anlamda bir yatırım yapmadı. On yıllık AKP Hükümeti döneminde, Adana sürekli olarak geriledi. İşsizliğin, yoksulluğun, kredi kartı borçlanmasının, hacizlerin, çek ve senetli borçların en çok arttığı bir İl haline gelen Adana’da, AKP’nin seçim alması zora girmiştir.

 

Bütün bu olanları telafi etmek ve Adana’yı kazanmak adına seçimlere bir yıl kala, 10 yıllık iktidarı döneminde vermediği Bakanlığı Adana’ya veren AKP’yi, bu siyasi rüşvette kurtaramayacak gibi görünüyor. Adanalıların, bu zokayı yutmayacağı söyleniyor.

 

Vefalı olmaya özen gösteren Adanalıların, on yıllık iktidarı boyunca Adanalılara vefalı olmayan AKP Hükümetini cezalandıracağı söyleniyor. Çevre illeri ihya ederken Adana’ya hizmet etmeyen AKP Hükümetine, Adanalıların Yerel Seçimlerde bir cevap vereceği konuşuluyor.

 

Bütün bu siyasi mülahazalar ışığında, MHP’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmak adına, favori olduğunu söyleyebiliriz. Seçim kazanmak adına, MHP’nin elindeki kozların, hiçbir siyasi partide bulunmadığını düşünüyorum.

 

Çeşitli çevreler tarafından, AKP tarafından görev yaptırılmayan ve üç yıldır zulüm altında tutulan Aytaç Durak’ın, MHP’den yeniden Büyükşehir Adayı yapılacağı söyleniyor.

 

Aytaç Durak’ın MHP tabanıyla ilgili bir proplemi yoktur. Tekrar aday gösterildiğinde muhtemelen de kazanır. Buradaki esas proplem, üç yıldır Belediye Başkanlığı görevini Aytaç Durak’a yaptırtmayan AKP Hükümetinin, Aytaç Durak MHP’den tekrar seçildiğinde yine görev yaptırtmayacağı ihtimalinin yüksek olmasıdır.

 

Bu durumda MHP’nin yapacağı tek şey, göstereceği adayı Aytaç durak ile istişare ederek, onun da desteğini alarak belirlemesidir. Hem MHP, hem Aytaç Durak hem de Adanalılar, ancak bu birliktelikle AKP Hükümetine bir ders verebileceği düşüncesi, siyasi kulislerde dillendiriliyor.

 

Aytaç Durak’ın şahsi oylarını alamayan siyasi partinin, Adana’da seçim kazanma ihtimalinin zayıf olduğu bir gerçektir. Aytaç durak’ın da kendisine zulmeden AKP Hükümeti ile hesaplaşmasını, ancak MHP ile birlikte davrandığı zaman yapabileceği de bir gerçektir.

 

MHP’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayları:

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanma adına en şanslı olan MHP’de, şu ana kadar iki kişi aday olacağını açıklamış bulunuyor.

 

1-) Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü

2-) MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz

 

MHP’den Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday olacağını açıklayan her iki siyasetçinin de, Adanalılar ve MHP tabanı açısından kabul görmüşlüğü oldukça fazladır. Her iki adayın da, siyasi geçmişi ve bürokratik hizmetleri Adanalılar tarafından sürekli olarak takdir edilmiştir.

 

Hüseyin Sözlü, üç dönem üst üste Ceyhan Belediye Başkanlığını kazanarak, muhalefet partili bir Belediye Başkanı olarak hizmet etmenin zorluklarına rağmen, hizmet etmeyi başarabilmiştir.

 

Seyfettin Yılmaz, Orman İşletmesi Bölge Müdürlüğü ve ASKİ Genel Müdürlüğü görevlerindeki başarılı hizmetlerinden sonra, MHP Adana Milletvekili olarak Adanalılara hizmet etmektedir.

 

Her iki aday da, halkın arasında sürekli dolaşarak parti politikalarını halka anlatıyor. STK’ları, mahalle ve köy muhtarlıklarını, İlçeleri ve Beldeleri sürekli dolaşan adaylar, MHP tabanı ve Adanalılar tarafından ilgiyle izlenmektedir.

 

MHP’nin Adana İlçelerindeki Belediye Başkanı Aday Adayları:

 

Adana’da MHP, 2009 Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen kişileri 2014 Yerel Seçimlerinde tekrar aday yapacağı söyleniyor. Bu durumda, Ceyhan, Karaisalı, Feke, Pozantı ve Aladağ Belediye Başkanları yeniden MHP adayları olacaktır.

 

Bu durumu değiştiren faktörler olabilir. Sağlık durumu nedeniyle siyaseti bırakan Belediye Başkanları yerine bir başkası aday gösterilir. Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olması durumunda ise Ceyhan’da bir başkası aday gösterilir.

 

İlçelere bakıldığında, 2009 yılında yapılan Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanı Adayı olup da, MHP’nin oylarını arttıran ve o günden beri de seçim çalışmalarına devam eden kişilerin, 2014’te yapılacak seçimlerde aday yapılma ihtimalinin yüksek olduğu söyleniyor.

 

MHP, 2014‘te yapılacak olan Yerel Seçimlerde aday belirleme çalışmalarını koordine etmek üzere, Genel Merkez bünyesinde beş kişilik komisyon kurdu. Önümüzdeki süreçte İl ve İlçeler bazında anketler yapılarak, halkın hangi MHP’liyi Belediye Başkanı olarak görmek istediği hakkında bilgi edinilecek.

 

Bu yazıda, Adana’daki siyasi durumlar değerlendirilirken, bir yandan da şu ana kadar aday adayı olarak ismi geçenleri listelemeye çalıştık. Bu listelerin resmi bir hükmü olmadığını, halk arasında konuşulan kişileri ve aday adayı olacağını açıklayan kişileri baz alarak, bir liste oluşturulduğunu ifade etmek isteriz.

 

 

 

SARIÇAM İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Sinan Gül, Bilal Uludağ, Tahsin Şahin, Ahmet Ünsal, Mansur Aladağ, Kamil Kenan Kunt, Hasan Öztuğ, Abdurrahman Erkoç, Kamil Köse, Hasan Aydınlı, Mustafa Kızılelma, Ahmet Özen, Vedat Cengiz, Rafet Kamalı, Zeki Yılmaz.

 


SEYHAN İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Ahmet Özlü, Süleyman Şimşir, Mustafa Akkuş, Ahmet Asaf Uslu, Turgut Bağdağı, Hatice Nazlı Çakıcı,

 


ÇUKUROVA İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Alper Pişkin, Ayça Katlav, Ali Uğur Akbaş, İlker Timur Alıç, Demet Çardak, Ahmet Aslan,  

 


YÜREĞİR İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Recai Doğan, Salih Gökçe, Mehmet Ali Ün, Ahmet Ünal, Adnan Hatipoğlu, Veysel Kokaçya, Yücel Bayram

 


KARAİSALI İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Babacan Durak, Orhan Özçete, Hüseyin Karakuş, Ahmet Özen, Veysel Güngör

 


CEYHAN İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Hüseyin Sözlü, Mehmet Ali Arslan, Mustafa Korkmaz, Mehmet Bitirim

 


İMAMOĞLU İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Gazi Adamhasan, Mehmet Kara, Harun Çetin, Mehmet Sert, Bekir Yavuz, Hüsamettin Musa Eşelioğlu, Recep İzgi, Halime Büyükgüzel

 


ALADAĞ İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Yusuf Baş

 


POZANTI İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Mustafa Çay

 


KARATAŞ İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Süleyman Balıkçı, Ali Bayrak

 


YUMURTALIK İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Habip Salıç, Kazım Tatlısoy, Kenan Deniz, Mustafa Kara

 


KOZAN İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


İbrahim Ethem Pazarcı, Yaşar Şenöz, Mehmet Açıkgöz

 


FEKE İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Ahmet Sel, Mehmet Yasa

 


SAİMBEYLİ  İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Hakan Atasever, Mustafa Şahin Gökçe

 


TUFANBEYLİ İLÇESİ ADAY ADAYLARI:


Remzi Ergü, Salim Karamıklı

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

ahmet ali
01 Şubat 2013 - 01:33

CEYHAN İÇİN KONUŞMAK GEREKIRSE MEHMET ALİ ARSLAN İLE MUSTAFA KORKMAZ BU İŞİ İYİ YAPAR DAHA DOĞRUSU BU YUKU SIRTLAYACAK KİŞİLER BUNLARDIR.

ergün öztürk
01 Şubat 2013 - 07:12

sarıçamın genç dinamik bir başkana ihtiyacı var.HASAN ÖZTUĞ temelden gelen ülkücü,milliyetçi kimliği ve alçak gönüllülüğü ile buişi başarıyla yapacaktır.MHP nin
böyle isimlere ihtiyacı var.

MEMLEKET TÜRKİYE
01 Şubat 2013 - 10:02

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN SÖZLÜ,YUMURTALIK BELEDİYE BAŞKANI KENAN DENİZ,CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KORKMAZ,YÜREGİR BELEDİYE BAŞKANI SALİH GÖKÇE BU GÖREVLERDE GÖRMEK İSTİYORUM.

recep doğan
01 Şubat 2013 - 13:32

ben uzun yıllır adanada oturan bir ceyhanlı olarak hüseyin sözlüyü adana icin büyük sans olarak görüyorum ceyhan için de cevremde mehmet ali arslan ismi dolaşıyo genç ve kararlı olduğu sözlünün ilk yıllarını andırıyor diyorlar hayırlısı olsun memleketim için

İMAMOĞLU'NUN SESİ
01 Şubat 2013 - 14:02

İmamoğlumuz yıllardır bakımsız kaldı.ilçemizi kalkındıracak bir adam lazım.yoksul halkımız gittikçe daha da kötüleşiyor.insanlarımıza bakacak adam lazım.bu adam GAZİ ADAMHASAN.

ADANALI
01 Şubat 2013 - 14:07

İktidar on yıldır Adanalıları ezdi, eritti, yoksullaştırdı. Aytaç Durak’ı suçlayanlar üç yıldır Aytaç Durak olmadığı halde bir halt edemediler. Aytaç Durak aday olmayacaksa Seyfettin Yılmaz aday olmalıdır.

İBRAHİM HANEGE
01 Şubat 2013 - 14:21

mehmet ali arslan sanki hizmet için yaratılmış.. yıllardır fakir fukara babası olarakta bilinen arslanın ceyhanda yaptıkları azımsanamaz.. yolu açık olsun

Mustafa Yörük
01 Şubat 2013 - 14:30

Adana için Hüseyin Sözlü ve Seyfettin Yılmaz bir değerdir.İkisi de başımızın tacıdır.Sözlü Adana adayı olursa Ceyhan’a Mehmet Ali Arslan yakışır.Aladağ’da Yusuf Baş ile devam.İmamoğlu’na çok emeği geçen Gazi Adamhasan artık belediye başkanı olmalıdır.

MUHSİN AKAR
01 Şubat 2013 - 14:37

Bir Adanalı olarak Hüseyin Sözlü’yü büyükşehir belediye başkanı olarak görmek istiyorum. Muhalif bir belediye başkanı olarak Ceyhan’a çok hizmet etti. Adana’ya da hizmet eder. Pozantı’da Mustafa Çay,Çukurova’da Alper Pişkin aday edilmeli.

turancı Mahmut
01 Şubat 2013 - 14:49

mhp yüreğirde ahmet ünal,salih gökçe,veysel kokaçya.gerisi gündemi meşgul etmesin.

Mustafa
01 Şubat 2013 - 14:52

Yumurtalık ilçesinde oy kaybına neden olan ve 2009 yerel seçimini kaybeden eski başkan Habib Salıç haricinde kim aday olursa olsun, kazanan MHP olur.

Abdullah Mehricihan
01 Şubat 2013 - 15:06

Hayirlisi olacak calisirsak ev ev gezersek tek tek anlatırsak kazanırız.

MURTÇU BEKİR
01 Şubat 2013 - 15:09

Aytaç Durak Başkanımızın oyunu kim alacaksa o büyükşehir belediye başkanı olacak. MHP mutlaka Aytaç Beyi tam olarak ikna etmeli. MHP ve Durak bir olursa MHP ve Durak’a haksızlık yapanlardan hesap sorma imkanımız olur. M U R T Ç U Y U Z H A K K I M I Z I S Ö K E S Ö K E A L I R I Z.

AK Partili
01 Şubat 2013 - 15:14

Yıllarca AK Parti’nin peşinden koştum. Fakirlerin babası Erdoğan zannettik. O fakirleri düşüneceğine oğluna gemicik aldı. Bahçeli’yi bize yanlış tanıttılar. Memleketimizin çocuğuna güvenmemekle hata ettik. MHP kimi aday gösteriyorsa kabulümdür. Oylarım bundan sonra MHP’ye.

Ahmet Güven
01 Şubat 2013 - 15:20

Sarıçam’da neler döndüğünü Sarıçamlılar artık görmeyecek mi? Sarıçam’ı hala köy bırakanlardan hesap sorulmayacak mı? MHP 2009’daki gibi aday çekişmesi yaşamasında Sarıçam’ı kurtaralım. Anlaşın kardeşim. Anlaşmak bu kadar zor mu? Ülkücü Ülkücünün kardeşidir. Bu seferde MHP seçimi alamazsa sorumlusu hepimiz olacağız.

yumurtalıklı
01 Şubat 2013 - 15:43

yumurtalık ın makus talihi değişmelidir artık..siyaseten bitmiş tükenmiş toplumda kabul görmeyen ve seçim kaybetmiş kişiler artık yumurtalık ın yakasını bırakmalıdır..her dönem ben adayım demek yerine yani aday olmak yerine seçmen olmaları gerekiyor..kendilerine oy veren insanlara oy vermeleri gerekiyor.evet mhp yumurtalıkta yeni bir vizyon yeni bir nefes arıyorsa ilçe milli eğitim kütüphane müdürü KAZIM TATLISOY, yada 20 yılı aşkın bir süredir ülkücü hareketin neferi olmuş yumurtalık ilçe tarım kredi kooparatifi müdür yardımcısı MENDERES URAÇ kardeşimizi aday göstermelidir.tabi seçim kazanmak isteniyorsa.

Barış Yürek
01 Şubat 2013 - 16:20

Ceyhan teşkilat olarak paramparça bir halde birlikteliği sağlıyacak tek kişi Mustafa Korkmaz. Başarılar diliyorum.

selo
01 Şubat 2013 - 20:46

İmamoğlu gibi küçük bir ilçede sekiz aday çıkarsa bu vatandaşın kafası karışır ne yapıp edip tek adayla çıkılması lazım rakibe karşı kendim için adayın adı önemli değil yeterki MHP li olsun.

HALİL İBRAHİM ŞEN
01 Şubat 2013 - 21:52

Öncelikle herkese başarılar dilerim bu kutlu yolda. Ben Seyhan Bahçelievler mahallesi mahalle temsilcisiyim. inşalalh bu kutlu yolda ben de Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adaylımı buradan açıklamış olayım. Desteklerinizi beklerim… HALİL İBRAHİM ŞEN

ahmet karabay
02 Şubat 2013 - 01:09

Herkesin görüşüne saygı duyuyorum ama bence Devlet Bahçeli Aytaç Durak’a milletvekilliği verecek Hüseyin Sözlü’yü ise büyükşehire başkan adayı yapacak. Bu seçimde ülkücüler kendi öz dinamiklerini harekete geçirmezse seçimler hüsran olabilir. Öyle her partiden gelecek tiplerin kazanmaları maalesef hareketimizin değil şahısların zaferi ile sonuçlanır. Bunu ülkenin kazancıda sayamayız çünkü MHP’li olduğunu hissettiğimiz belediye başkanlarının büyük bir bölümü şimdiden baskılara dayanamayıp kaçtı bile. Hem MHP ülkemizin ve milletimizin yegane teminatı haline gelmiştir. İşte bu yüzden MHP için önce kendini düşünmek zorunluluğu doğmuştur. Ülkücüler önce prensip olarak bu konularda anlaşmalıdırlar.

Sarıcam
02 Şubat 2013 - 07:47

Saricam’da en cok Ahmet Ünsal ismi konusuluyor, partimiz için hayırlısı kimse o olsun tüm adaylara buradan başarılar…

MESUT
02 Şubat 2013 - 17:57

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığını Seyfettin Yılmaz’ın layıkıyla yerine getireceğini düşünüyorum.

mahmut talan
02 Şubat 2013 - 19:16

Güzel Adanamızın Sarıcam ilçesinin bundan sonra ki geçmişin parlak ve gelişen ilerleyen bir ilçe olması için artık Genç dinamik ve ileriyi gören kendini yetiştirmiş kültürlü ve başarılı toplum içindeki yerini herkesinde bildiği gibi bu işin Altından HASAN ÖZTUĞ un çok iyi kalkacağindan süphemiz yok MHP nin bu yolda gurur duyacağı bir adaydır

onur yılmaz
02 Şubat 2013 - 19:16

sarıçam için hasan öztuğ mutlaka aday gösterilmelidir.sarıçamın ve mhp nin böyle genç,aktif ve dürüst belediye başkanına ihtiyacı var.

fuat yeşil
02 Şubat 2013 - 23:12

genç belediyeye genç başkan yakışır HASAN ÖZTUĞ ülkü ocaklarının her kademesinde çalışmIş tabandan gelen eğitimci güler yüzlü dürüst bir başkan olur

aalparslan
03 Şubat 2013 - 01:25

Hasan öztug bu iş için en uygun kişidir. Genç dinamik eğitimlio lmasıyla bu işin altından kalkacağına eminim. GENÇ İLÇEYE GENÇ BAŞKAN…

fatih
04 Şubat 2013 - 09:07

hasan üztuğ sarıçam için en uygun en düzgün kişidir..sarıçamın ve mhp nin böyle genç,aktif ve dürüst belediye başkanına ihtiyacı var.

SARIÇAM
04 Şubat 2013 - 10:47

oncelikle tum aday adaylarina basarilar saricam gelismeye acik ferah bir ilcemiz bizde bir saricamli olarak gosterilecek adayi cok merak etmekteyiz zira gecmiste bu aday sorunu yuzunden partimiz ilcemizi kazanamadi ben bu sefer bu partiye hizmet etmis daldan dala konmayan durusuyla durustluguyle gencligiyle o ilceyi bize hem secimde hemde yapacagi hizmetlerle sonrasinda da kazandiracak ismin Hasan ÖZTUĞ oldugunu dusunuyorum yillarca davanin cesitli kadrolarinda gorev aldi yilmadan herseyin ustesinden geldi bu gorevide layikiyla yapacagindan suphemiz yok egitimli alcakgonullu bir dava adami hayirlisi olsun herkeze selamlar dogru olan kazansin…

mustafa TAMTÜRK
04 Şubat 2013 - 11:00

MHP yüreğir de veysel kokaçya olmalıdır.Sebebi ise, genimize töremize uygun.Başkası ile kazandık gördük hizmet etmedi.

mustafa TAMTÜRK
04 Şubat 2013 - 11:01

kokaçya tek mhp yüreğir.

Cumhuriyet Mahalleliler
04 Şubat 2013 - 11:09

İmamoğlu Cumhuriyet Mahallesi gençleri olarak MHP adayının Gazi Adamhasan olmasını istiyoruz. Seçim kaybetmesine rağmen yıllardır bizlerden kopmayan Gazi abiyi önümüzdeki seçimlerde belediye başkanı seçecez.

rıdvan
04 Şubat 2013 - 11:18

sarıçam doğru bir adayla partmizin belediyelerinden birisi olacaktır hareketin çeşitli kadrolarında görev alan sorumluluktan kaçmayan alçakgönüllü fedakar genç ve eğitimli bir kardeşimiz Hasan ÖZTUĞ bu görevide layıkıyla yapacaktır

bilal
04 Şubat 2013 - 11:24

sarıçam için en ideal isim Hasan Öztuğ tabandan gelen hizmetleriyle herkesin taktirini kazanmış genç dinamik dürüst bir kardeşimiz

kurt
04 Şubat 2013 - 12:31

bence sarıçamda engüvenilir şekilde bu işi yapacak kişi mansur aladağdır

Emre YILMAZ
04 Şubat 2013 - 19:19

Sarıçam İlçesine HASAN ÖZTUĞ’un Aday gösterilmesi Çok yerinde bir tercih olacaktır. HASAN ÖZTUĞ ile MHP Sarıçamı rahatlıkla Alacaktır … CcC

duygu
04 Şubat 2013 - 20:48

adana büyükşehır beledıye başkanlıgı görevini SAYIN HÜSEYİN SÖZLÜ NÜN ziyadesiyle yerine getırecegını düşünüyorum,HÜSEYİN SÖZLÜ ADANA büyükşehır beledıye başkanı olacak TEK YETENEKTIR

EMİR YILMAZ
04 Şubat 2013 - 20:52

ADANA şimdıye kadar gerektıgı degerden daha fazlasını hak edıyor,bunu saglayacak olan kişinin hüseyın sözlü oldugunu düşünüyorum.sıyasette oldukca deneyımlı ve unıversıte mezunu tertemız bır kişiligi vardır,allah hüseyın başkanımızın yolunu acık etsın

MURAT KARA
04 Şubat 2013 - 20:56

ADANA BÜYÜKŞEHIR E ADAY TEK GERCEK,ASİL,TEMIZ,ÜNİVERSİTE MEZUNU ,DENEYIMLI KİŞİ HÜSEYİN SÖZLÜ DÜR.BUNU DA BURAYA YAZIYORUM.

SERKAN DAG
04 Şubat 2013 - 20:58

siyası tecrübelerı ve halka yaklaşımından anladıgım kadarıyla SAYIN HÜSEYIN SÖZLÜ ADANA büyükşehırı alır dıye düşünüyorum,bunu insanların ona nasıl sevgıyle baktıklarından bu ılgıden de anlamak cok kolay.

aziz varlı
04 Şubat 2013 - 23:55

sarıçam için en doğru isim Hasan Öztuğ bilgili genç, liderlik karizması da olan biri..

Ali01@hotmail.com
06 Şubat 2013 - 11:08

ADAM GİBİ ADAM, GAZİ ADAMHASAN
2009 adayımız seçimi az bir oyla pazar günü seçimi kayıp etti.pazartesi seçmeni,esnafları gezerek teşekkür ve helallık istedi.Adamlığını gösterdi.imamoğlı 2014 mhp adayı ADAM GİBİ ADAM,Gazi adamhasan olmalı seçimi farkla alır.

menteş mahalleli
06 Şubat 2013 - 11:17

Ahlaklı.fazileti,onurlu,kimsenin NAMUSUNda ve MÜLKünde gözü olayan,GÜVENİLİR,İmamoğlunun geri kalmışlıgını,düzeltecek bir başkana ihtiyacı var. Okişi Gönüllerin başkanı Gazi ADAMHASAN

Mehmet Zorba
06 Şubat 2013 - 12:54

Hüseyin Sözlü Adanaya Mustafa Korkmaz Ceyhana.

kadir tokaç
06 Şubat 2013 - 17:51

imamoğlunda mhp seçimi gazi adamhasanla alır.

Cemal Selekoğlu
06 Şubat 2013 - 19:05

Sarıçam adayı Hasan Öztuğ,temiz kişiliği,davaya inancı ile o koltuğu en iyi dolduracak aday olur.Yıpranmış isimlerle parti çakılır kalır.

mitat uçan
07 Şubat 2013 - 22:53

İMAMOGLUNDA GAZİ ADANHASANLA OLUR ALLAH YAR VE YARDIMCI OLUR İNŞALLAH

can öztürkoğlu
08 Şubat 2013 - 00:08

SARIÇAMDA YEDİ DÜVELLE SAVAŞAN SİNAN GÜL TEKRAR ADAY OLMALI ZİRA MHP Yİ NEREDEN NEREYE GETİRDİ ŞİMDİ KÖYLERDE OY KULLANACAĞINA GÖRE SİNAN GÜL 600 OYLA KAYBETTİĞİ SARIÇAM I GERİ ALABİLİR

güner ergün
08 Şubat 2013 - 11:20

sarıçam da kaybetmek istemiyoruz.bu defa kazanabiliriz belki deme lüksümüz olamaz.mutlaaka MHP nin burayı alması lazım.isim önemli değil.amauzun süredir takip ettiğim HASAN ÖZTUĞ kişiliği,tahsili temiz ve dürüst geçmişi ve halkın içinden gelen biri olarak kendini sevdirmiş olmasından dolayı genç yaşına göre,öz güveni çok fazla gelişmiş saygın efendi kişiliği ile bana göre tartışmasız tek adaydır.şimdiden başarılar diliyorum.

talıp duranoglu
09 Şubat 2013 - 13:00

SARICAM ILCE DE BELEDİYE BASKANLIK ADAY ADAYLARI ICERISINDE HALKIN GORUSU TALİP DURANOĞLU UZERINDE YOGUNLASIYOR HALK ISIM YAPMAMIS YIPRANMAMIS ISIMLE SECIME GITMEK ISTIYOR.

fatma nisanur
09 Şubat 2013 - 22:53

imamoglu mhp seçimi alacaksa gazi başkala alır gönlumuz gazi adamhasan dan yana ALLAHIM yolunu açık bahtını açık etsin İNŞALLAH.

Cengiz YILMAZ
11 Şubat 2013 - 17:57

Sarıçam denilince HASAN ÖZTUĞ gelmektedir. Çünkü Sayın HASAN ÖZTUĞ dinamik, zeki ve sağlam bir kişiliktir ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğine gönülden ve fikirden inanmaktayım. HASAN ÖZTUĞ kazanırsa Sarıçam kazanır.

Mesut ADANALI
11 Şubat 2013 - 18:03

Başkanımız Hasan ÖZTUĞ olmalıdır. Ülkü Ocaklarında yetişmiş, çeşitli görevler almış aldığı görevleri layıkı ile yerine getirmiştir. Maltepe, Hocallı, Kaleköyü, Eciuşağı, Cerenli, Mustafalar, Dedeler köyleri tam destektir.

Sarıçamda Tanınmış Kişi
14 Şubat 2013 - 10:49

Sarıçam Aday Adayları İçerisinde Duruşuyla Diksiyonuyla Sevilen Sayılan Birisi Olan TAHSİN ŞAHİN Aday Gösterildiği Takdirde Ben Ve Ekip Arkadaşlarım Destekleyeceğiz.Burdan Mhpnin Yetkililerine Bu Konu Hususunda Gerekeni Yapmalarını İstiyoruz.İyi Günler…

BOZKURT
15 Şubat 2013 - 02:56

ŞAHSİYETİ İLE GÖNÜLLERİ TİTRETEN, KENDİSİNE GÜVENEN, YALANI DOLANI OLMAYAN, ŞAİBESİZ BİR İSİM HASAN ÖZTUĞ . KESİNLİKLE SARIÇAM’A MHP DEN BİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KONACAKSA ONDAN BAŞKASI OLMAZ KAYBEDERİZ. OLACAKSA GENÇ OLSUN ÖZÜ SÖZÜ BİR OLSUN. KARDEŞİM BU PARTİDE GENÇLERE YER YOK MU? SÖZ SİZİN DUYAN VARSA. AKP’LİLERDEN NE EKSİĞİ VAR BİZİM GENÇLERİN. BİZİMKİLER DE ADAY OLUP SEÇİLSİN.

kemal opalay
15 Şubat 2013 - 12:29

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN SÖZLÜ CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI M.ALİ ARSLAN YUMURTALIK BELEDİYE BAŞKANI KAZIM TATLISOY SARIÇAM BELEDİYE BAŞKANI SİNAN GÜL İMAMOĞLU BELEDİYE BAŞKANI GAZİ ADAMHASAN YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANI SALİH GÖKÇE SAİMBEYLİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ŞAHİN GÖKÇE bunları görmek istiyoruz.

ENES YILDIRIM
20 Şubat 2013 - 01:21

Sarıçam için en uygun isim HASAN ÖZTUĞ dur. HASAN ÖZTUĞ’nun öğrencileri olarak iyi bir eğitimciliğinin yanı sıra verdiği hayat derslerinden ve bizlere kazandırdığı vatan sevgisi ile hepimizin örnek aldığı bir kişiliktir. HASAN ÖZTUĞ dürüst, bilge, alçakgönüllü ve zeki bir insandır. HASAN ÖZTUĞ’nun kazanmasıyla Sarıçamın örnek ilçemizden biri olacağına inanmaktayım

alpaslan dogu
20 Şubat 2013 - 18:55

Sarıçamda azıcık hitabeti ve tecrübesi olan, bürokrasiyi bilip bunun ayakbağı olmasını önleyecek, adamakıllı projeleri olan, hayalleri olan birisine ihtiyacımız var. Sarıçamda oturan ve bir emekli bir eğitimci olarak listeyi incelediğimde bu isim Kamu-Sen Adana İl Başkanı Kamil KÖSE’dir.

ALİ YILMAZ
20 Şubat 2013 - 22:08

Sarıçam için en uygun aday HASAN ÖZTUĞ dur.Özü sözü bir yalanı olmayan doğru konuşan genç dinamik daima ileri hedefi olan MHP yi en iyi temsil edecek olan bir kardeşimizdir.

KÜR ŞAD
21 Şubat 2013 - 21:07

sarıçam için en doğru karar Hasan ÖZTUĞ çalışmalarıyla bu işin üstesinden gelebilecek bir kardeşimiz hem dava adamı hem iyi bir ülkücü hemde eğitimci yolun açık olsun hocam..

mhp gençlik
24 Şubat 2013 - 00:31

gazi adamhasan la bu iş tamam başkan adayımız belli

İMAMOGLU MHP GENÇLİK
25 Şubat 2013 - 00:57

İmamoglu GAZi ADAMHASANLA bu yola çıkmalı gönlümüz yüregimiz onunla mevlam yolunu bahtını açık eylesin

can öztürkoğlu
26 Şubat 2013 - 21:50

değerli ülküdaşlarım kıymetli mhp liler herkes biliyorki sarıçamda biz belediyeyi kıl payı kaçırdık bu sefer daha akıllı olmalıyız rövanşı mutlaka almalıyız.onun için SİNAN GÜL tekrar gösterilmeli ve desteklenmeli

ADALET GENÇLİK
26 Şubat 2013 - 23:03

İMAMOĞLU’NDA YOL ALMAK İÇİN GAZİ ADAMHASAN’LA YÜRÜMEK LAZIM, ALLAH’IM YAR VE YARDIMCISI OLUR İNŞALLAH…

İMAMOGLU ESNAFI
28 Şubat 2013 - 00:51

İnsanların fikirlerine yıllardır saygı duydum ve halen de aynı çizgide devam ediyorum. İmamoğlu’muzda herkesin başlarını iki ellerinin arasına almasının ve düşünüp taşınıp bir birleştirici adayın yanında görevini ifa etmesinin zamanı geldi… Esnaf olarak GAZİ BEY’İN bu seçimde başaracağını ve desteklerimizin onunla olduğunu iletmek isterim… Mevlam yar ve yardımcısı olsun…

fatih kilinc
03 Mart 2013 - 11:21

Çukurova ilçesinde aday adayi Ekrem İnaltekin MHP’den Çukurova’da adından en çok sözedelen aday adaylarindan biridir ismini listenizde gormedim bir MHP’li olarak aday adayimizin ismini Formel istiyorum.

SÜLEYMAN TUFAN
03 Mart 2013 - 12:21

Değerli arkadaşlar ülkesini ve milletini seven milleti için hizmet edecek belediye başkanlarına ihtiyacımız var. bu gün MHP’de yarın istifa edip akp uşaklığı yapana değil…………..

adanalı ülkücü
19 Mart 2013 - 22:37

adanaya hüseyin sözli yumurtalıka kenen deniz sarıcama sinan gök yüregire salih gökce ceyhana mehmet ali bey karaisalıya babacan bae bnence bunlar yüzde doksan alır secimi ülkücü o

ülkücü
19 Mart 2013 - 22:40

adana h. sözlü yumurtalık aeski bir ülküçülerden emekli asker kenen deniz olmalıdır

yumurtalık
19 Mart 2013 - 22:45

yumurtalıkta kenen denizi görmek isterim büyük ülküçü o

ülkücü
19 Mart 2013 - 22:46

adana h sözlü yumurtalık kenan bey ady olmalı

Ömür DENİZTÜRK
23 Mart 2013 - 20:38

İMAMOĞLU İÇİN GAZİ ADAMASAN SARIÇAMİÇİN SİNAN GÜL BÜYÜKŞEHİRİÇİN H.SÖZLÜ YÜREĞİR İÇİN SALİH GÖKÇE ÇUKUROVA İÇİN ALPER PİŞKİN SEYHAN İÇİN AHMET ÖZLÜ

SULTAN ÇÖKÜK
27 Mart 2013 - 20:14

ÇUKUROVA DA ALPER PİŞKİN İ GÖRMEK İSTİYORUZ DÜRÜSTLÜĞÜ VE ÇALIŞKANLIĞI İLE ÇUKUROVA YA KATACAKLARI ÇOK ŞEY OLDUĞUNU BİLİYORUM….

tuğba yılmaz
27 Mart 2013 - 22:24

sarıçamda bütün ülküdaşlarıma sesleniyorum akıllı davranın SİNAN GÜL’ü destekleyin

süleyman
28 Mart 2013 - 23:51

ALPER PİŞKİN BU İŞ İÇİN DENEYİM, DÜRÜSTLÜK LİYAKAT YANİ BİR LİDERDE OLMASI GEREKENLER YETERİNCE MEVCUT….

gÜRAY kaplan
31 Mart 2013 - 06:24

YUMURTALIK KENAN DENİZİ,MAMOĞLU İÇİN GAZİ ADAMASAN, SARIÇAMİÇİN SİNAN GÜL ,BÜYÜKŞEHİRİÇİN H.SÖZLÜ ,YÜREĞİR İÇİN SALİH GÖKÇE, ÇUKUROVA İÇİN ALPER PİŞKİN SEYHAN İÇİN AHMET ÖZLÜ

onur baytüre
31 Mart 2013 - 06:29

,BÜYÜKŞEHİRİÇİN H.SÖZLÜ ,YÜREĞİR İÇİN SALİH GÖKÇE,ÇUKUROVA İÇİN ALPER PİŞKİN SEYHAN İÇİN AHMET ÖZLÜ YUMURTALIK KENAN DENİZ

beytulla ŞAHİN
31 Mart 2013 - 06:37

BÜYÜKŞEHİRİÇİN H.SÖZLÜ YUMURTALIK KENAN DENİZ,YÜREĞİR İÇİN SALİH GÖKÇE,ÇUKUROVA İÇİN ALPER PİŞKİN SEYHAN İÇİN AHMET ÖZLÜ CEYHAN MEHMET ALİ ARSLAN,KARAİSALI B. DURAK

önder deniz
31 Mart 2013 - 21:39

adana icin h sözlü yumurtalık kenan deniz

ahmet ünsal
03 Nisan 2013 - 11:12

adana sarıçamda ahmet ünsalı görmek istiyoruz

bekir yazgan
03 Nisan 2013 - 11:13

sarıçamda ahmet ünsalı gömekistiyoruz

mustafa ak
06 Nisan 2013 - 15:45

yüregirden salih gökçe başkan olmayı isteriz

YUMURTALIKLI
07 Nisan 2013 - 21:47

YUMURTALIK KENAN DENİZ ADANA ADANA H.SÖZLÜ YÜREGİR SALİH GÖKCE

MEHMET BİBER
08 Nisan 2013 - 00:31

Adana büyük şehir belediye başkanlığını sayın hüseyin sözlü ziyadesiyle yerine getireceğine inanıyorum özü bir sözü bir siyaset adamı,

mehmet,burak
17 Nisan 2013 - 14:13

çukurova ilçesinde Dr Alper PİŞKİN,DÜRÜST İLKELİ,ÇİZGİSİNDE MİLİM SAPMA OLMAMIŞ.ÇOK İSABETLİ
BU DÖNEM OLMAZSA OMAZLARDAN..

Mustafa Erzin
20 Nisan 2013 - 20:58

Yumurtalıka karışmayın kenan deniz tanınmıyor nereli kim bu arkadaş.

daim naim
28 Nisan 2013 - 22:46

yumurtalık kenan deniz yüreğir salih gökce seyhan ahmet özlü

ÖMÜR DENİZTÜRK
29 Nisan 2013 - 22:50

sayın mustafa erzin bey kenan deniz tanımıyorum demişler tanıtayım size. Asker kökenli 10 sene zeytinbeli belediye başkanlığı yaptı ondan sonra milletvekili ayayı oldu daha sonra niğde üniversitesinde öğretim görevlisi olarak görev yaptı.ankara yollarını başkanlık döneminde cok gitti geldi o yolları aşındırdı.şu anda zeytinbelinde türk telekomda calışan 12 kişi var bunlarandan bazıları emekli oldu şu anda tam 2000 tl emekli maaşı alıyorlar adamların ekonomisi uştu gitti daha nicisini astsubay, uzman,subay polis yaptığı adamlar var.orman dairesinde calışan var.mhp teşkilatın icinde tanımayan yok yumurtalığı ucurur çağ atlar BİR YUMURTALIK DAHA OLUR .SELAMLAR

erhan kekilli
03 Mayıs 2013 - 10:08

Belediye Başkanlığı hizmeti çıkar uğruna değil de ALLAH rızasını gözeterek yapılmalıdır.Belediye Başkanı, ALLAH Korkusu olan ve şaibesi olmayan kişi olmalıdır. Sarıçamı sarıçamlılar yönetsin.

Mehmet CIKMAN
03 Mayıs 2013 - 16:36

Basta İmamoğlu olmak üzere tum baskan adayı arkadaslarıma basarılar dilerim. Saygılarımla. Mehmet CIKMAN MHP İmamoğlu Belediye Baskan Aday Adayı

kürşat
03 Mayıs 2013 - 22:39

BÜYÜKŞEHİRİÇİN Hüseyin.SÖZLÜ ,YÜREĞİR İÇİN SALİH GÖKÇE,ÇUKUROVA ALPER PİŞKİN SEYHAN AHMET ÖZLÜ YUMURTALIK KENAN DENİZ İMAMOĞLU G.ADAMHASAN KARAHİSALI B.DURAK

portacine
06 Mayıs 2013 - 12:08

çükürova için tek isim bence ali ugur akbaştır popiler ve vatanperver biridir çalışacagına eminim ali ugur akbaşın ülkücülüğünden şüphe duyanlar kendilerine baksınlar derim

Cem Öztürk
06 Mayıs 2013 - 15:32

Kenan Deniz, 1958 yılında Adana’nın Yumurtalık ilçesinin Zeytinbeli Kasabasında doğdu.İlkokulu Zeytinbeli İlkokulu’nda , ortaokulu Yumurtalık Ortaokulu’nda , liseyi Adana Yapı Meslek Lisesi’nde Okudu.1975 yılında mezun oldu.İzmir Narlıdere İstihkam Astsubay Sınıf Okulu’ndan 1977-45 inşaat ve sıhhi tesishat teknisyeni astsubay olarak mezun oldu.İstanbul 1. Ordu İnşaat Taburu , Kars Subatan 7. Hudut Taburu Ankara 700. Muhabere Anadepo ve fabrikasında , Ankara Çubuk Askeri Ekmek Fabrikası’nda görev yaptı.Görev sırasında Eğitim Esntitüsü ve daha sonra Bursa İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinden(Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden 1978-1984) mezun oldu.1984 yılında ordudan ayrılarak Adana Ceyhan’da mali müşavirlik ve muhasebe bürosu açtı.1989 yılında DYP’den Zeytinbeli Kasabası Belediye Başkanı seçildi.1994 yılında 2. kez Belediye Başkanı seçildi.1999 yılı milletvekili genel seçimlerinde DYP Adana Milletvekili adayı oldu.Milletvekili seçilemedi.Aynı yıl Niğde Üniversitesi Aksaray Ortaköy Meslek Yüksek Okulunda ögretim görevlisi kadrosu ile göreve başladı.2004 yılında emekli oldu.Aynı yıl Zeytinbeli Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı seçildi. Kırsal Alana Destek Projesi kapsamında 100 aileye 2’şer inek projesini kooparatifinde uyguladı.2006 yılında kooperatif başkanlığını bıraktı.Şu anda süt soğutma tankı üreten bir firmanın temsilciliğini yapmaktadır.Kooperatif başkanlığı döneminde kooperatif ortaklarının talebi üzerine Biyogaz konusunda inceleme ve araştırma yapmıştır.Araştırma konusu en ekonomik yoldan Biyogaz elde etmektir.
Gözlemlediğim bütün Biyogaz tesislerinin yüksek maliyette ve kullanılması karmaşık oldugundan çiftçilerin hem yüksek maliyetten hemde karmaşık olmasından çiftçilerimizin biyogaz tesislerine ilgi göstermediğini tespit ettim.Biyogaz tesisi hem basit , kurması ve kullanması kolay hemde çok düşük maliyete kurulabilirse çiftçilerinizin itibar edeceği ve kısa sürede bütün yurt sathına hatta yurt dışına yaygınlaşacağını inanıyorum.Benim çalışmam çok pratik olan ve çok ekonomik olan bir projedir.Projemin anamaddesi plastik sera örtüsüdür.Biyagaz çukurunu betonarme yapmak ve sactan kapak ve depolama yapmak maliyeti çok yükselttiğinden ben bu malzemeler yerine plastik sera örtüsü ile daha ucuz ve yapımının çok daha kolay olacağını tespit ettim.İlk tesisimi Zeytinbeli kasabasında kurdum.

Ahmet Sarı
07 Mayıs 2013 - 01:45

Ben Adanalı değilim. Aydınlıyım. Kenan Deniz beyin Yumurtalık belediye başkan aday adayı olduğunu öğrendiğimde çok sevindim. Kendini 10 yıldır tanırım. Aydın ilin de bile Kenan Deniz çalışmalarıyla, projeleriyle ve yüksek kalitedeki karakteriyle çok sevilen bir kişidir. Yaptığı hizmetler karşısında biz Aydınlılar olarak ona müteşekkiriz. Yumurtalıkta yaşayan insanımız bu büyük değeri inşaallah hakkıyla destekler ve güzel projelerini memleketinin hizmetine sunmayı vesile olur. Rabbim yardımcısı olsun…

MUSTAFA ÇAYCI
14 Mayıs 2013 - 19:34

ADANA İÇİN HÜSEYİN SÖZLÜ SARIÇAM İÇİN HASAN ÖZTUĞ YUMURTALIK İÇİN MUSTAFA KARA.SAYIN SEÇMENLER İŞ YAPAN ADAM GİBİ ADAMLARA BAKIN.

önder deniz
15 Mayıs 2013 - 21:49

sayın mustafa erzin sana KENAN DENİZ beyi tanıtacaktım ama arkadaslar iyi tanıtmıslar dillerine saglık.bir kısıyı tanımak ıstıyarsan sor yumurtalık lıya onlar sana anlatsın mustafa bey selam kendını ıyb

ayşe yılmaz
16 Mayıs 2013 - 21:00

Adana yı H.Sözlü alır.Çünkü adam sadece bir kesime hitap etmiyor.her kesimin oyuna talip.Yumurtalık için herkese her kesime hitap eden dürüst,kaliteli,genç,aktif diğer aday adaylarıyla da uyumlu çalışabilecek isim Mustafa Kara’dır. Bu seçimde birlik beraberlik lazım.Mustafa Kara bunu sağlar.

erhan kekilli
18 Mayıs 2013 - 18:43

Biz hakkı hukuku bilen dürüst insan,dürüst yönetim,şeffaf ,halka hizmetten kaçmayan bir belediye istiyoruz.

KurtKobain
06 Haziran 2013 - 00:15

ADANA BAŞKENT HASTANELERİNDEKİ YÖNETİCİLİK TECRÜBESİNİ EN İYİ BİÇİMDE KULLANACAĞINA İNANDIĞIM KİŞİ SN.SİNAN GÜL SARIÇAMDA BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELECEK TEK KİŞİDİR.YÜREĞİRDE AHMET ÜNAL BÜYÜKŞEHİR HÜSEYİN SÖZLÜ…

naime aksan
07 Haziran 2013 - 14:59

Sarıçam için en güçlü adaylardan birisi Ramazan Akyürek’tir. Haber hazırlandığında ismi aday adayı olarak dolaşmadığı için yazmamışsınız herhalde…

naime aksan
07 Haziran 2013 - 15:01

Bana göre büyükşehirin adayı Seyfettin Yılmaz’dır.

naime aksan
07 Haziran 2013 - 15:03

sarıçamda altyapısı olan ülkücü camiadan gelmiş sarıçamı tanıyan bılen Ramazan AKYÜREK sarıçam için biçilmiş kaftan sarıçamda tek yürek Ramazan Akyürek.

çağatay sert
14 Haziran 2013 - 17:17

Dürüstlüğü duruşu liderliği ve miliyetçi hareket geçmişiyle sarıçamda tanınan Şahsiyet TAHSİN ŞAHİN … SARIÇAMI ALMAK İSTİYRSAK TAHSİN ŞAHİN TERCİHİMİZ OLMALI

Ali ŞAHİN
14 Haziran 2013 - 17:19

TAHSİN ŞAHİN Sarıçam’da tanınan sevilen lider dürüst adam … adam gibi adam

Can YILMAZ
14 Haziran 2013 - 17:20

Tahsin ŞAHİN MHP camiasında dürüstlğü ile sevilen saygı duyulan biri

umut mert
14 Haziran 2013 - 17:39

yumurtalık aday adayı kazım tatlısoy

YUMURTALIK
15 Haziran 2013 - 14:22

mhp yumurtalık anket sonuclarına bakalım kim ne almış sonucları girelim 2050 kişiyle yapılmış bu anket

avşar
15 Haziran 2013 - 14:24

YUMURTALIK İÇİN KENAN DENİZ YADA AYKUT ONAR İKİSİDE ALIR BU SECİMİ

KÜRŞAT 1071
15 Haziran 2013 - 14:28

YUMURTALIĞIN GELİŞMESİ İCİN ADAY ZEYTİNBELİ ADAYLARINDAN OLMALI BUNU YUMURTALIĞIN KENDİ HALKI BÖYLE DİYOR KAN DEĞİŞİMİNE İHTİYAÇ VAR

AKIN KELEŞ
26 Haziran 2013 - 13:03

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN SÖZLÜ OLSUN.SÖZLÜ İLE ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANACAĞIMIZA İNANIYORUM.

gerçek sarıçamlı
28 Haziran 2013 - 13:33

Sarıçam’ın adayı sarıçamlı olsun. 20 yıldır Sarıçamda yaşayan Kamil Kenan Kunt kapı kapı geziyor vatandaşın sorununu birebir yaşıyor, herkesin derdini biliyor, bürosunda oturup da adayım demiyor.

merkez
28 Haziran 2013 - 17:44

YUMURTALIKMMERKEZİN ADAYI KAZIM TATLISOY ZEYTUN BELİ BOŞUNA HEVESLENME.

hamit
02 Temmuz 2013 - 22:47

abdurrahman Erkoç sarıçam ve sarıçamlılar için gümbür gümbür geliyor

kurt koca
14 Temmuz 2013 - 05:51

Yumurtalık Kenan Deniz veya Aykut Onar bunlar kesin kazanır Zeytinbeli’nde 1500 secmen var bunun 1200 alırlar bu rakamla başlayacaklar.Yumurtalık’ta üç hilal dalganacak inşallah

söze gerek yok
24 Temmuz 2013 - 13:17

yumurtaık ta ve diğer köylerde yıllarca cenazeye düğüne ve bayrama giden bir kişi var seçim oldu başkan olayım diye değil değer verilen kişilik kendisi köyleri hesaba koyarsanız böyle bir kişi kazınır başkanlığıseçimde köyleri gezmek artık insanlarda doydu göstermelere yapacağız demelere suan ki görevini başarıyla ve layıkıyla yerine getiren ZİRAAT ODASI başkanı TÜRKEŞ FİLİK i halk görmek istiyor sözüde bir aynen kendi gibi saygılarımla allah yolunu açık etsin

BATUHAN
29 Temmuz 2013 - 22:01

Sarıçam İlçesinde Bilal Uludağ Belediye Başkan Adayı olmalıdır. Merkezde ve köylerde oy potansiyeli olan birisi olarak seçimleri kazanır.

AYASS
03 Ağustos 2013 - 12:42

YUMURTALIKTA MHP DEN SEÇİM KAZANACAK BİRİ VARSA ODA KAZIM TATLISOY DUR ADAMIN YAPTIĞI ÇALIŞMALARI HERKES GÖRDÜ GİRMEDİK TEKBİR EV DAHİ BIRAKMADI SEVİLMİYEN BİR İNSAN OLSA SÖYLEYİN BUNLARI YAPABİLİRMİYDİ O DÜRÜST VE ZEKİ BİR İNSAN

yakapınar
04 Ağustos 2013 - 04:57

yuregırde salıh baskanı gormek ıstıyoruz agırlıgı vede potansıyelı olan bırısı yakısacagına vede yuregırın enguclu adayı olacagına yurekten ınanıyorum

ayasın seçimi
05 Ağustos 2013 - 19:57

SEÇİM MHP GERCEKTEN CİDDİ ANLAMDA KAZANMAK İSTİYORSA BUNU TÜRKEŞ FİLİK LE YAPAR MHP NIN TEK GÖSTERMESİ GEREKEN KİŞİ

mehmet
06 Ağustos 2013 - 12:58

Yumurtalık İlçesinde seçim kazanılmak isteniyorsa aday KENAN DENİZ olmalıdır.Gerçekten büyük bir kişiliktir kendileri.

köyleri de düşünün
06 Ağustos 2013 - 23:48

köylü olarak tanınan bilinen dürüst kişi TÜRKEŞ FİLİK tir biz onun seçilmesini istiyoruz

yumurtalık merkez rahatına baksın herkes
07 Ağustos 2013 - 13:49

MHP YUMURTALIĞIN ADAYI KAZIM TATLISOY DÜRÜST,GİRİŞKEN ATILGAN SÖZÜNÜN ERİ.

yaşar ilhan
12 Ağustos 2013 - 03:08

Bence Adana Büyükşehir adayımız sayın Hüseyin Sözlü olmalı, çünkü belediyecilik tecrübesi olan vasıflı ve tanınmış kişi olmakla birlikte dava adamı bir şahsiyet kendisi şimdiden Allah yardımcısı olsun…

aykut
15 Ağustos 2013 - 16:36

TÜRKEŞ FİLİK yum urtalık için doğru ve yerinde bir karar olacaktır

kocakurt
18 Ağustos 2013 - 13:54

yumurtalık adayı yüzde 90 kenan deniz yada aykut onar bu yazdıklarıma bir yere not edin bu teşkilatın içindeyiz. ocaktan yetişme mhp de her kongreye gidip geliyorum buranın icini iyi bilen birisi olarak yazıyorum .bunlarla secime giderse kesin kazanır en fazla oyu alacak alacak üç hilalı dalgalandırır.eylül de acıklanakmış görürüz

hasan
20 Ağustos 2013 - 08:20

bu kadar emın nasıl konusabıldın hayret sen siyaseti bılseydın yüzde 90 dıye bır cümle olmadığını bılırdın senın kendıadayın ıkısı ıse bunu acık soyle mıllete mal etme

PUSATHAN YÖRÜK
28 Ağustos 2013 - 00:36

yumurtalık için kim aday olursa onu destekleriz ama tercihim kazım tatlısoy

PUSATHAN YÖRÜK
28 Ağustos 2013 - 00:37

adana büyükşehire tek aday hüseyin sözlü

PUSATHAN YÖRÜK
28 Ağustos 2013 - 00:41

yumurtalıkta kenan deniz de gerçekten iş yapacak potansiyeli olan Ülkücü bir fikir adamı aydındır onun aday olması halinde bile kazanırız

berkay
29 Ağustos 2013 - 01:42

ADANADA TABİKİ ADAM GİBİ ADAM HÜSEYİN SÖZLÜYÜ İSTİYORUZ

emin
04 Eylül 2013 - 18:54

yumurtalıkta üç hilal dalgalanacaksa MHP seçimi gerçekten kazanmak istiyorsa TÜRKEŞ FİLİK le olur

vatandaş
05 Eylül 2013 - 11:40

aday adayı çok olması önemli değil önemli olan gerçek aday gösterildiği takdirde kimsenin birbirine küsmeyerek partisinin arkasında olup gerçek adayı destekleyerek mhp yi büyükşehir ve ilçe belediyelerine armağan etmeleri lazım

vatandaş Sarıçam
10 Eylül 2013 - 13:08

MHP’nin Adana Sarıçam bölgesine Manusr Aladağ’ı aday göstermesini istiyorum, bu kişinin fikirleri,yapmak istedikleri bizlere mantıklı geliyor.MHP’nin aday seçimlerinde bunları dikkate almasını istiyorum.

ALİ BARÇIN
13 Eylül 2013 - 13:19

İMAMOĞLU MAHALLE VE KÖYLERDE OY POTANSİYELİ BAKIMINDA EN GÜÇLÜ PARTİ M.H.P ADANA BÜYÜKŞEHİR’DE HÜSEYİN SÖZLÜ RAKİPLERİNE ÇOK BÜYÜK FARK ATAR

avşaroğlu
18 Eylül 2013 - 16:39

Yumurtalık Kenan Deniz veya Aykut Onar bunlar kesin kazanır Zeytinbeli’nde 1500 secmen var bunun 1200 alırlar bu rakamla başlayacaklar.Yumurtalık’ta üç hilal dalganacak inşallah ALLAH yardımcıları olsun YOLLARI ACIK OLSUN

REİS
22 Eylül 2013 - 13:49

yumurtalık a eklenen 17 adet koy var bunlarda yıllarca bir şahsı tanır ırtıbatı kesılmeyen bır şahıs bu, bahsettıgımız kişi TÜRKEŞ FİLİK seçim olduğu için degıl sureklı toplumla ıç ıçe böyle kalıtelı bır ısmı MHP kesınlıkle degerlendırecektır

ibrahim haydaran
28 Eylül 2013 - 00:04

sarıçama duruşuyla ve projeleriyle mehmet kubat yakışır

Kemal DİLCOĞLU
29 Eylül 2013 - 21:07

Yumurtalıkta ömrünü terörle mücadeleye adamış,kalan dönemini halktan biri olarak halkla içiçe geçirmiş emekli astsubay Mustafa KARA aday olmalıdır,

Sinan YILDIRIM
29 Eylül 2013 - 21:14

Hayatı mücadeleyle geçmiş,ömrünün her anının kuruş kuruş hesabını vermiş dürüst ve fedakar insan mücadele adamı Mustafa KARA YI Yumurtalıkta görmek istiyoruzz,,Yumurtlıkta rantın sancaktarlarını değil vatanın bayrağını Mhp nin sancağını dalgalandıracak sancaktar görmek istiyoruz

alperyldrm
30 Eylül 2013 - 03:54

SÖZ VERDİK ADANA’YA , GELİYORUZ HÜSEYİN BAŞKANLA

ERDAL ÜNÜVAR
30 Eylül 2013 - 08:58

HALKA EN İYİ HİZMETİ, O HALKIN İÇİNDEN ÇIKAN DERTLERİYLE DERTLENEN, EMPATİ KURABİLEN LİDERLER GÖTÜREBİLİR. BU BAKIMDAN SARIÇAM’ A EN ÇOK YAKIŞAN İSMİN MEHMET KUBAT OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR VE ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN DİYORUM.

bekir irtegün
03 Ekim 2013 - 08:01

TÜRKEŞ FİLİK ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN

saricam taninmisi mhp sevdalisi ismailcan
19 Kasım 2013 - 14:14

Adana Sariçam için Hasan Öztuğ sayın genel başkanımız Devlet Bahceli’nin de bu kararı almasını canı gönülden isterim. Ülkücülüğün tabanından beri içinde olan ve vatan, dil, din sevdalısı biri olarak ayrıca Hasan kardeşimin dedesinin de sayın Başbuğ Alparslan Türkeş’in yakın arkadaşıdır. Bu hususta benim diyeceğim: HASAN ÖZTUĞ…

GENÇ İLÇEYE GENÇ BAŞKAN

HASAN ÖZTUĞ

TemaFabrika