Dolar : Alış : 5.3168 / Satış : 5.3264
Euro : Alış : 6.0318 / Satış : 6.0427
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana17°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 1716 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Karaisalı Belediye Meclisi Temmuz Toplantısı

06 Temmuz 2014 - 266 kez okunmuş
Ana Sayfa » ADANA HABERLERİ»Karaisalı Belediye Meclisi Temmuz Toplantısı
Karaisalı Belediye Meclisi Temmuz Toplantısı

 Karaisalı Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısını yaparak önemli kararlar aldı.

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan Başkanlığında yapılan toplantıda gündem dışı söz alan İlyas Karabulut, Barakdağı Mahallesi’nden Etekli yoluna giderken yön levhalarının bulunmadığını belirterek yönlendirme levhalarının konulması yönünde çalışma yapılmasını istedi.

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan ise yönlendirme levhaları ile ilgili muhtarlarca sponsor bulunarak levhaların yapım işlerini bu firmalarca yaptırılmasını söylediklerini ifade etti. Ana cadde üzerindeki yönlendirme levhalarının Adana Büyükşehir Belediyesi sinyalizasyon ekiplerince yapacağını söyleyen Aslan, ilgili çalışmaların devam ettiğini, ilçe Belediyesine ait olan yerlerin ise kendileri tarafından yaptırılacağını dile getirdi.

 

 

 

Meclis Üyesi Celalettin Sürme de Kızıldağ Yolunun asfaltlanması tamir ve bakımının yapılmasını istedi.

Başkan Saadettin Aslan, konuyla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi’nce ilgili hazırlıkların yapıldığını, yakın zamanda yol bakım çalışmalarına başlanacağını belirtti. Aslan, “Vatandaşlar bize olduğu kadar meclis üyelerimize de sorunlarını anlatmaktadırlar. Bizim tespit edemediğimiz ilçemizde başka sorunlar varsa Başkanlığa iletilmesinden memnun oluruz” dedi.
Daha sonra gündem maddelerine geçildi. Belediye Başkanlığınca hazırlanan Karaisalı Belediyesi Zabıta İşlemleri Yönetmeliğinin görüşüldü. Meclis Üyesi Rifat Köroğlu, hazırlanan yönetmeliğin Plan Bütçe ve Müşterek Komisyonda görüşülmek üzere havale edilmesini teklif etti. Teklif oylamaya sunuldu. Yapılan oylama neticesinde teklifin kabulüne oy birliği ile karar verildi.

Karaisalı Belediye Meclisi’nde gündemde bulunacak başka madde bulunmadığından gelecek toplantının 4 Ağustos 2014 Pazartesi günü saat 10.00’da yapılmasına oy birliği ile karar verildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika