Dolar : Alış : 5.9288 / Satış : 5.9394
Euro : Alış : 6.5473 / Satış : 6.5591
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana16°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 35 Kategoride 2525 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İmamoğlu Ülkü Ocakları’ndan Polislere Moral Ziyareti

03 Ocak 2020 - 270 kez okunmuş
Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER»İmamoğlu Ülkü Ocakları’ndan Polislere Moral Ziyareti
İmamoğlu Ülkü Ocakları’ndan Polislere Moral Ziyareti

İmamoğlu Ülkü Ocakları Başkanı Ali Can Deniz, İmamoğlu İlçe Emniyet Amirliği’ni ziyaret etti.

İmamoğlu Ülkü Ocakları Başkanı Ali Can Deniz ve yönetim kurulu üyeleri, İmamoğlu İlçe Emniyet Amirliği’ni ziyaret ederek, Polis Karakolu’nda gece nöbetinde bulunan Polislere moral olması için baklava ikram etti. Emniyete hiç işi olmadan, sadece kendilerine moral vermek için gelen gençleri gören Polislerin çok memnun olduğu görüldü.

MADDE BAĞIMLILIĞIYLA MÜCADELE KONUSUNDA SOHBET EDİLDİ

İmamoğlu İlçe Emniyet Müdür V. Şakir Atmaca, Ülkü Ocakları Başkanı Ali Can Deniz ve arkadaşlarını kabul ederek çay ikram etti. Ziyarette, gençlerin kötü alışkanlıklar edinmemesi ve uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele konularında, Emniyet Teşkilatı’nın ve Ülkü Ocakları’nın yaptığı çalışmalar hakkında karşılıklı olarak bilgilendirmelerde bulunuldu.

VATANIMIZI KORUYAN TÜM KOLLUK KUVVETLERİNİN YANINDAYIZ

İmamoğlu Ülkü Ocakları Başkanı Ali Can Deniz, Emniyet ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada, ”Emniyette hiç işimiz olmadığı halde, sadece Polislerimize moral verip, kendilerinin yanında olduğumuzu hissettirmek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. Emniyet ziyaretimizden, Polislerimiz memnun oldu. Teşkilatımızda uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele konusunda sürekli olarak eğitimler veriyoruz. Bu konudaki çalışmalarımızı Müdürümüze anlattık. Kendileri de bu konuda Emniyet Teşkilatı’nın çalışmalarından bahsetti. Ülkü Ocakları olarak, vatanımızı koruyan tüm kolluk kuvvetlerimizin yanındayız. Allah, onlara güç kuvvet versin.” dedi.

 

İmamoğlu Ülkü Ocakları 1

 

İmamoğlu Ülkü Ocakları 2

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika