Dolar : Alış : 5.7470 / Satış : 5.7573
Euro : Alış : 6.3352 / Satış : 6.3466
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana28°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 35 Kategoride 1954 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Haçlı İttifakı Ermenilerden Sonra Süryanileri İleri Sürdü

06 Kasım 2019 - 82 kez okunmuş
Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER»Haçlı İttifakı Ermenilerden Sonra Süryanileri İleri Sürdü
Haçlı İttifakı Ermenilerden Sonra Süryanileri İleri Sürdü

Haçlı İttifakı’nın büyük oyunu gereği soykırım iftira kampanyasında Ermenilerden sonra Süryanileri de ileri sürdüler.

Son zamanlarda, sözde Ermeni Soykırımı’nı kabul eden ABD Temsilciler Meclisi ve terör örgütü PKK/YPG’yi müttefik olarak tanımlayıp destekleyen Fransa Ulusal Meclisi Türkiye’yi hedef almıştı. Sözde Ermeni soykırımını Almanya’da kabul etmişti. Ne tesadüftür ki, aynı zamanda Suriye’de Ermeni Taburu ve Hristiyan Taburu kurularak Türkiye’ye karşı kullanıldı.

Suriye’de Süryani teröristleri biraraya getirerek “Hristiyan Taburu” kurdular. Haseke’nin Tel Temr kasabasında Süryanilerden oluşan “Hristiyan taburu”nu Mehmetçik ve SMO’ya karşı ateş hattına sürdüler. Aynı zamanda Hristiyan Evangelistlerin yayın organları, Hristiyanların hedef alındığı yaygarasıyla kara propaganda yaparak, batılı ülkelerin Barış Pınarı Harekatı’nı durdurmasını talep etti.

ALMANYA’DA SÖZDE SÜRYANİ SOYKIRIMI İCAD ETTİLER

Süryanilerden oluşan Hristiyan Taburu’nun kurulduğu haberinin çıktığı aynı gün, Almanya’daki Süryaniler 1915 yılında Osmanlı sınırları içinde yaşayan Süryanilere ‘soykırım’ yapıldığı iddiasıyla anıt dikti. Giessen kenti yakınlarındaki Pohlheim’da dikilen anıt töreninde konuşan Belediye Başkanı Udo Schöffmann, uzlaşma çağrısı yaptı. Acaba bu çağrıyla kafalarında Türkiye’yi bir şeylere mi zorlama düşüncesi mi var?

ABD Temsilciler Meclisi’nin “Ermeni soykırımı” iddialarını resmen tanıyan bir karar tasarısını kabul etmesinden sonra 1915 olaylarını “soykırım” olarak tanıyan ülkelerden biri de Almanya idi.

HAÇLI İTTİFAKININ 100. YIL İNTİKAM HAMLESİ

Buraya kadar olan tüm hadiselerin hepsini bir tesadüften ibaret saymak gerçekten saflık olur. Büyük fotoğrafa bakıldığında, Haçlı ittifakının bir asır önce bölgemizde başlattığı ve başaramayıp en azından Anadolu topraklarında mağlup oluşunun intikamını almak için yüz yıl sonra harekete geçtiği görülüyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
TemaFabrika