Dolar : Alış : 5.7470 / Satış : 5.7573
Euro : Alış : 6.3352 / Satış : 6.3466
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana28°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 35 Kategoride 1954 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Erdoğan:Türkiye’nin Bekasının Garantisi Cumhur İttifakıdır

31 Ekim 2019 - 69 kez okunmuş
Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER»Erdoğan:Türkiye’nin Bekasının Garantisi Cumhur İttifakıdır
Erdoğan:Türkiye’nin Bekasının Garantisi Cumhur İttifakıdır

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye’nin bekasının garantisi AK Parti ve Cumhur İttifakı’dır.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde AK Parti’li büyükşehir ve il belediye başkanları ile yaptığı toplantıda Cumhur İttifakının önemini vurgulayarak, ”Son dönemde yaşadığımız hadiseler bize bir gerçeği çok net bir şekilde göstermiştir. Türkiye’nin bekasının garantisi AK Parti ve Cumhur İttifakı’dır. Biz ne kadar güçlü olursak ülkemiz de o kadar güçlü olacaktır. AK Parti kalesinde ve Cumhur İttifakı bünyesinde gedik açma çabalarının gerisinde bu hakikat vardır.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”AK Parti çatısı altında terör ve şiddetle arasına mesafe koyan herkese, her görüşe yer vardır, olmalıdır. Bu hareketi ileriye taşıyacak fikri, samimi teklifi olan her bir kardeşim partimizin iç kanallarını kullanarak bunu her zaman bize iletebilir. Devlet olarak politikalarımızla adeta tüm dünyayı kuşatırken parti olarak içimizde farklı şekilde hareket etmemiz zaten düşünülemez.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerelde başarı sağlayamayanların devlet iradesinde de varlık gösteremeyeceklerini belirterek, ” Sadece oy aldığımız semtlere değil, yönettiğimiz şehrin tüm sakinlerine hizmet götürmeyi kendimize prensip edindik. Göreve geldiğimizde çöpleri dahi toplanamayan, havası kirlilikten solunamayan, yolları çukurdan yürünemeyen, suyu içilemeyen İstanbul’u belediyecilik hizmetlerinde tüm dünyada örnek alınan bir konuma taşıdık.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika