Dolar : Alış : 5.3168 / Satış : 5.3264
Euro : Alış : 6.0318 / Satış : 6.0427
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana17°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 1716 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Erdoğan’a Verilen Her Oy Terörist Heykeline Harç Olmuştur

20 Ağustos 2014 - 172 kez okunmuş
Ana Sayfa » Manşet»Erdoğan’a Verilen Her Oy Terörist Heykeline Harç Olmuştur
Erdoğan’a Verilen Her Oy Terörist Heykeline Harç Olmuştur

 

Bahçeli, “Yeni yetmelerin hücum ve hakaretlerine maruz kalan Gül artık biraz dik durmalıdır. Bizim cenahtan saygısızlık var diyen Gül elini taşın altına koymalıdır.” dedi.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Başbakanlık makamını derhal boşaltmalıdır Erdoğan. TC sivil ve silahsız bir darbe ile karşı karşıyadır.” diyen Bahçeli, “Maksat Abdullah Gül’ün partiye dönüşünü engellemektir. Yeni Türkiye denen gayri ahlaki sistemin temellerini atmaktır. Erdoğan, AKP’yi kendi siyasi hedefine uygun olacak tarzda kurgulamaktadır.” şeklinde konuştu.

 

Açıklamalarında, “Erdoğan’a verilen her oy terörist heykeline harç olmuştur.” ifadesine de yer veren Bahçeli, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin adil olmadığını da belirtti.

 

İşte, Bahçeli’nin açıklamalarıdnan satır başları:

Millilik namına bir şey bırakmayan Erdoğan, 10 Ağustos akşamından itibaren gözünü kapattı. MHP, Erdoğan’ın devlet ve millet üzerindeki oynamalarına seyirci kalmayacaktır. Ortak akıl kaybolmuştur, ortak değerler kan kaybetmiştir.

 

Ülkemiz Erdoğan zulmü altında. Bu şahıs hukuk tanımamaktadır. Teamül gibi hasletlere yabancıdır. Erdoğan 10 Ağustos’ta cumhurbaşkanı seçilmesine rağmen itici, kırıcı üslubunu aynen sürdürmektedir. Anayasaya aykırı hareket etmekle kalmayıp cumhurbaşkanı seçilmesine rağmen suç işlemektedir.

 

“YASALAR HİÇE SAYILIYOR”

Seçim sonuçları 15 Ağustos’ta YSK tarafından açıklandı. Aday Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı resmileşmiştir. Anayasa çok açıktır. Erdoğan 15 Ağustos’tan itibaren resmen ve hukuken de seçilmiş cumhurbaşkanıdır. Fakat 11. Cumhurbaşkanı Gül’ün görev süresi 28 Ağustos’ta dolduğu için 2 haftalık bekleme süresini geçirmek durumundadır.

 

Resmi Gazete’de yayınlanma safhası henüz yerine getirilmedi. Çok açık kasıt olduğu anlaşılmaktadır. Erdoğan ve emri verdiği kukla ve köle bürokratlar yasaları hiçe saymaktadır.

 

“HALİHAZIRDA TÜRKİYE HÜKÜMETSİZDİR”

Erdoğan 12. Cumhurbaşkanı olduğundan dolayı Anayasa’nın 101. maddesince vekilliği düşmüş, parti genel başkanlığı ile ilişiği otomatikman kesilmiştir. Şayet Türkiye hukuk devletiyse Erdoğan 15 Ağustos’tan itibaren Başbakan da sayılamayacaktır. Halihazırda Türkiye hükümetsizdir. Atılan imzalar, yapılan atamaların hiçbir hukukiliği yoktur.

 

Başbakanlık makamını derhal boşaltmalıdır Erdoğan. TC sivil ve silahsız bir darbe ile karşı karşıyadır.

 

“GÜL ARTIK BİRAZ DİK DURMALIDIR”

Erdoğan vatana, millete, demokrasiye ve hukuka ihanet etmektedir. Türkiye’nin yönetimi gasp edilmektedir. Yeni yetmelerin hücum ve hakaretlerine maruz kalan Gül artık biraz dik durmalıdır. Bizim cenahtan saygısızlık var diyen Gül elini taşın altına koymalıdır.

 

“ERDOĞAN ÇOK NET SUÇ İŞLEMEKTEDİR”

Erdoğan Başbakanlıktan, genel başkanlıktan ve vekillikten ayrılmayarak çok net suç işlemektedir. Bu bir siyasi cunta teşekkülüdür. Olanlar siyasetin ara ve kara dönemi olarak tarihe geçecektir.

 

Erdoğan cumhurbaşkanı seçilmesinin kesinleştiği tarih olan 15 Ağustos’taki görevleri bırakmayarak çok büyük bir hataya düşmüştür. Türkiye parti devletine doğru sürüklenmektedir.

 

“MAKSAT GÜL’ÜN PARTİYE DÖNÜŞÜNÜ ENGELLEMEK”

Maksat Abdullah Gül’ün partiye dönüşünü engellemektir. Yeni Türkiye denen gayri ahlaki sistemin temellerini atmaktır. Erdoğan, AKP’yi kendi siyasi hedefine uygun olacak tarzda kurgulamaktadır.

 

“GÜL, ERDOĞAN TETİKÇİLERİNİN İŞTAHLI SALDIRILARI İLE TERBİYE EDİLMEKTEDİR”

Son günlerdeki gündem partinin tek isme endekslendiğini gösteriyor. Erdoğan Davutoğlu’nu zorlama ile halef olarak göstermiştir. 28 Ağustos’tan sonra AKP’ye döneceğini açıklayan Gül, Erdoğan tetikçilerinin iştahlı saldırıları ile terbiye edilmektedir.

 

Erdoğan’ın danışmanı olarak ün kazanan kişi de sürekli yazarak AKP’nin şifrelerini kamuoyuna bildirmektedir. AKP’nin kimseye diyet borcu yok diyen bu danışman gizliden gizliye acaba başbakan olur muyum sevdasındadır.

 

“BAŞBAKANLIK GÖREVİNİ BU YENİ YETMEYE TESLİM ETMELİDİR”

Madem ki bu şahıs AKP’nin yol haritasını çizmekte, AKP’nin kuruluşunda onca emeği olan isme ayar verecek durumdadır. Erdoğan, Davutoğlu ile vakit kaybetmektense mührü bu danışmana vermelidir. Başbakanlık görevini bu yeni yetmeye teslim etmelidir.

 

“ERDOĞAN, VEKİLLERE GÖZDAĞI VERMEKTEDİR”

Bu olağanüstü kongrede Erdoğan’ın genel başkan sıfatıyla konuşma yapması yasa dışıdır. Erdoğan geri adım atmalı ve kongreye katılmamalıdır. Türkiye’yi 12 yıldır yöneten siyasi iktidarın neden olduğu hukuk ihlalleri çok tehlikeli sonuçlara davetiye çıkaracaktır. Bu tablo yeni Türkiye denen kandırma ve kalleşliğin eseridir. Erdoğan vekillere ‘gözüm üzerinizde’ diyerek gözdağı vermektedir. AKP’de sular durulmak bilmemektedir.

 

“ÇEVRİLEN DOLAPLAR UFUKTAKİ FIRTINANIN HABECİSİ”

Koltuktan başka gözü bir şey görmeyen menfaatperestlerin çevirdiği dolaplar ufuktaki fırtınanın habercisidir. Bundan sonra AKP’nin denge, düzen ve dirlik içinde kalması düşünülemeyecektir.

 

Dış politikada başarısızlık markası haline gelen Davutoğlu’nun Başbakan olarak atanması içten içe yaşanan tartışmaları daha da şiddetlendirecektir. Erdoğan 17 ve 25 Aralık’ta kendisini savunmayan herkesi kenara çekecektir.

 

“ERDOĞAN’IN GÖZÜNDE SARRAF İSİMLİ İRANLI ŞARLATAN BİLE, AKP’NİN BİRÇOK İSMİNDEN MUTEBER”

Tayyip Erdoğan’ın gözünde kara paracı Rıza Sarraf isimli İranlı şarlatan bile AKP’nin birçok isminden bile daha muteber hale gelmiştir.

Erdoğan’ın 10 Ağustos’ta cumhurbaşkanı seçilmesiyle Türkiye ağır bir hasar almıştır.

 

“VERİLEN HER OY TERÖRİST HEYKELİNE HARÇ OLMUŞTUR”

10 Ağustos’ta rüşvetçiler gülmüştür.

Erdoğan’a verilen her oy İmralı canisinin hanesine yazılmıştır.

Erdoğan’a verilen her oy terörist heykeline harç olmuştur.

Erdoğan’a oy verilen kardeşlerimizin yine de tefekkür etmesini bekliyoruz.

Peygamberimizin kibre kapıldığını söyleyecek zihniyete oy vermek doğru mudur.

Haşa Erdoğan’ın Allah’ın sıfatlarını taşıdığını söyleyenlerle aynı safta bulunmak doğru mudur.

Müslümanlar öldürülürken, kestikleri insan kafalarıyla top oynayanlara sempatik bakanları el üstünde tutmak kıyamet alameti değil midir.

Erdoğan 10 Ağustos’ta sandıktan çıkmıştır. Kardeşlik bağları, utanma duygusu ev doğruluk sandıkta kalmıştır.

Bunsan sonra Erdoğan’ın komplolarına engel olunmazsa zararı herkes görecektir.

 

“AKP’DE NE ÇOK PKK’LI VARMIŞ”

Lice’deki olaylar ortada. Şehitlerimize Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Mehmetçiğe ilk kurşunu sıkan teröristin heykelini dikenler ve tepkiler sonucu yıkmak zorunda kalanlar aynı yolun yolcusudur. 4 gün boyunca heykele Erdoğan’dan çıt çıkmamıştır. Heykeli yıkmakla kimse kurtulacağını zannetmemeli.

 

Lice’deki heykelin altından da paralel izi sürülecektir.

 

Erdoğan’la birlikte hayaller gerçek olmuş, hainler azıtmıştır. Yeni Türkiye kayıptır, kırılmadır, küftür, kutuplaşma hazinesidir. Yeni Türkiye ölü doğmuş bir projedir. Heykeltıraş Erdoğan PKK heykeline sesiz kalarak şehitlerimize hakaret etse de biz hislerine tercüman olduk. Terör örgütü Diyarbakır’da sözde uyuşturucu operasyonu yaparken balkonlardan bakan Erdoğan ortalıkta yoktur. Erdoğan’ın Alalı bakanı nerededir. AKP’nin yeni mahalle fidanlığının şefi nerede gezmektedir. Teröristler Türk devletine kafa tutuyor, AKP’li yıkım bakanı militanların eve dönüşüyle ahlaksızca uğraşıyor. Meğerse AKP’de ne çok PKK’lı bakan varmış da bizim haberimiz olmamış.

 

“ERDOĞAN’IN, İMRALI CANİSİNE İHTİYACI VARDIR”

Erdoğan’ın cumhuriyeti tamamen yıkması ve başkan olabilmesi için PKK ve İmralı canisine ihtiyacı vardır.

Erdoğan cumhurbaşkanı sıfatı ile miting yapmak ve AKP’ye paralel çalışmak için şimdiden hazırlık içine girmiştir.

Böyle giderse vatanımızı, milletimizi, üniter milli devletimizi, ay yıldızlı al bayrağımızın mevcut şekliyle korumak imkansız olacaktır. Artık kaybedecek bir saniye bile yoktur.

 

“CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ ADİL YAPILMADI”

Yeni muhalefet diyenler, gerçekte bizim milli ve ilkeli siyasetimizden gocunan bir avuç Erdoğan robotudur. Türkiye’nin yeni muhalefete değil yenilenmiş bir iktidara ihtiyacı vardır.

Cumhurbaşkanlığı seçimi adil, şeffaf yapılmadı. Sandığa gitmeyen 13 milyon kişi Erdoğan’ın değirmenine su taşımıştır. Umuyorum ki vatandaşlık görevini yerine getirmeyen kardeşlerim önümüzdeki seçim süreçlerinde 10 Ağustos’u telafi edeceklerdir.

 

“OYUN İÇİNDE OYUN VAR”

Türkiye sistem kilitlemesi ile karşı karşıyadır. PKK’nın terör örgütü listelerinden çıkarılması dahi gündemi meşgul etmektedir. Oyun içinde oyun vardır.

IŞİD’in elindeki 49 vatandaşımızın ise Iraklı Sünni aşirete teslim edildiği ve pazarlık yapıldığı iddiaları tartışılmaktadır. Masumların canı bölgesel senaryolarda dolgusal malzeme olarak kullanılmaktadır.

 

“OYUN KURUCU OLDUĞUMUZU SÖYLEMEK CAHİLLİK”

Almanya bile çatır çatır Türkiye’yi dinlerken, içimiz dışımız böceklerle sarılmışken oyun kurucu ülke olduğumuzu söylemek cahilliktir. Almanya’ya göstermelik tepki koyanlar yürekliyse daha önemli tedbirleri almalıdır.

İç ve dış kaynaklı uzun kulaklar Türkiye’yi dinlemiştir. Erdoğan gezip tozarken, rüşvetle zenginleşip villalara para yığarken akbabalar damı peçeyi sarmıştır.

 

“TÜRKİYE’NİN YENİ VESAYET KALESİ AKP VE ERDOĞAN”

Türkiye’nin yeni vesayet kalesi AKP ve Erdoğan’dır. İşler çığırından çıkmadan Erdoğan 28 Ağustos’a kadar yürüttüğü görevlerinden çekilmeli. Hukuk adamları hukuksuzluk karşısında sessiz kalmamalı.

 

“AYNI YERDE AYNI SAATTE MİTİNG YAPACAĞIZ”

Cumhurbaşkanlığının yemin töreninde MHP Meclis’te olacaktır.

SORU: Erdoğan’a karşılık miting hazırlığında olduğunuz doğru mu?

Erdoğan nerede miting yapıyorsa MHP aynı yerde aynı gün aynı saatte miting yapacaktır.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika