Dolar : Alış : 5.9288 / Satış : 5.9394
Euro : Alış : 6.5473 / Satış : 6.5591
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana14°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 35 Kategoride 2515 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Elazığ Ülkü Ocakları’ndan Öğrencilere Kışlık Giyecek Yardımı

07 Ocak 2020 - 33 kez okunmuş
Ana Sayfa » GÜNCEL HABERLER»Elazığ Ülkü Ocakları’ndan Öğrencilere Kışlık Giyecek Yardımı
Elazığ Ülkü Ocakları’ndan Öğrencilere Kışlık Giyecek Yardımı

Elazığ Ülkü Ocakları Başkanlığı, Keban İlçesi’ndeki ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyecek ve kırtasiye yardımı yaptı.

Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek, Türk Eğitim Sendikası Elazığ Şube Başkanı Talat Efe, Türk Eğitim Sendikası Keban İlçe Temsilcisi Mümine Güher Özercan İlhan ve Keban Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Albayrak ile birlikte, Keban’da bulunan Atatürk İlkokulu, Fevzi Çakmak İlkokulu ve Gözeli Celal İlaldı Yatılı Bölge Okulu’nda, ihtiyaç sahibi öğrencilere, kışlık mont, bot ve kırtasiye yardımı yaptı.

Elazığ Ülkü Ocakları Başkanlığı, yaklaşık 300 öğrenciye kışlık giyecek ve kırtasiye yardımının yanında, Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından hazırlanan Çocuklar İçin Kutadgu Bilig, Çocuklar İçin Dede Korkut, Çocuklar İçin Nutuk ve Boyama Kitaplarını da hediye etti.

ÖĞRENCİLERE YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Elazığ Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek, öğrencilere kışlık giyecek ve kırtasiye yardımı hakkında yaptığı açıklamada, ”Soğuk hava şartlarının ağırlaştığı bu dönemde çocuklarımızın üşümesine razı olamazdık. Önceden tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi öğrencilerin kışlık ihtiyaçlarını karşıladık. Çocuklarımızın Türk Kültürünü daha iyi anlayabilmesi ve öğrenebilmesi için Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan kitapları da hediye ettik. Bu kampanyada bizlere katkı sunan herkese teşekkür ederiz. Köy okullarındaki öğrencilerimize yardımcı olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika