Dolar : Alış : 5.4037 / Satış : 5.4134
Euro : Alış : 6.1605 / Satış : 6.1716
HAVA DURUMU
hava durumu

Adana12°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 1716 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Belediye Başkanları Adana İçin Elele

21 Mayıs 2014 - 145 kez okunmuş
Ana Sayfa » ADANA HABERLERİ»Belediye Başkanları Adana İçin Elele
Belediye Başkanları Adana İçin Elele

 

Hüseyin Sözlü ve Soner Çetin’in Adana için birlik beraberlik mesajları verdiği ziyarette işbirliği konusunda tereddüt olmadığı bir kez daha dile getirildi. Halkın iradesine saygı göstereceklerini belirten Başkan Hüseyin Sözlü, “Birileriyle yarış içinde olduğumuzda rakibimize çelme takmak yerine ondan daha hızlı koşacağız. Bu bizim şu ana kadar hayata geçirdiğimiz bir tarz. Halkın iradesine saygı göstereceğiz. Demokrasiyi kökleştirecek tavır içinde olmalıyız. Adana için birlikte çalışacağız. Aksi halde halkı cezalandırmış oluruz” dedi.

 

BAŞKANLARIMIZLA UYUM İÇİNDE OLACAĞIZ

Yeni dönemde işbirliğinin üst seviyede olacağını kaydeden Hüseyin Sözlü şöyle devam etti:

“Adana’da 30 yıldır bilinen isimlerden görevi devraldık. İlçe belediye başkanlarımızla birlikte ve uyum içinde çalışacağız. Siyasi partilerin il bazındaki yöneticileriyle ilgili de söz konusu birliktelik noktasında şu ana kadar olumsuz bir eylem yaşanmadı. İktidar Partisi’nin Adana’ya yapacağı yatırımların önünü açma yolunda Adana Büyükşehir Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Adana Marina Port Projesi’ni çok önemsiyoruz. Bu proje tamamlandığında belediyeye ait bir tekne olacak ve Adana’ya yatırım için gelen misafirlerin gezdirilmesi, ağırlanması sağlanacak. Bölgede hizmete girecek hızlı tren projesi, Adana merkezli uluslararası uçuşların başlaması ve farklı yatırımlarla birlikte Adana’nın cazibe merkezi haline getirilmesi en önemli amaçlarımız arasında.”

 

ÇETİN: SEN BEN DEMEDEN BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Başta Marina Port Projesi olmak üzere her alanda işbirliği yapmaya kararlı olduklarını vurgulayan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de, aday adaylığı ve adaylık dönemlerinde çalışmaya en erken başlayan isimler olduklarını açıkladı. Soner Çetin, “Ben ve Hüseyin Sözlü, seçim öncesi çalışmaya en erken başlayan isimlerdik. Çalışmalarımızda karşılaştığımızda kendisinden daima centilmenlik gördük. Çukurova’da acilen yapılması gereken çalışmalar var. Asfaltlama, sinekle mücadele öncelikli olanlar. ‘Büyükşehrin sorumluluk alanı, Çukurova’nın sorumluluk alanı’ diye ayrım yapmadan birlikte çalışacağız. Hüseyin Sözlü Başkan’la işbirliği içinde Adana’ya hizmet edeceğiz” diye konuştu.

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika