ADANA
Bugün
/

 • BAŞKAN SÖZLÜ’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI
  BAŞKAN SÖZLÜ’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI
 • İşte 25. Dönem Adana Milletvekilleri
  İşte 25. Dönem Adana Milletvekilleri
 • ADANA ÜLKÜ OCAKLARINDAN POLİS GÜNÜ MESAJI
  ADANA ÜLKÜ OCAKLARINDAN POLİS GÜNÜ MESAJI
 • ADANA ÜLKÜ OCAKLARI NEVRUZ’U KUTLADI
  ADANA ÜLKÜ OCAKLARI NEVRUZ’U KUTLADI
 • Sözlü’den MHP Adana İl Başkanı Baş’a Ziyaret
  Sözlü’den MHP Adana İl Başkanı Baş’a Ziyaret
 • MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
  MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut’tan Sert Açıklama
 • MHP Yüreğir’de Yıldıray Şener Güven Tazeledi
  MHP Yüreğir’de Yıldıray Şener Güven Tazeledi
 • MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin KAYA oldu
  MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin KAYA oldu
 • MHP ADANA’DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
  MHP ADANA’DA KONGRE TAKVİMİ BELLİ OLDU
 • Adana Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası
  Adana Ülkü Ocakları Futbol Turnuvası
Bahçeli’nin Toprakkale Mitingi ve Osmaniye Açılışları
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana Osmaniye arasında Ceyhanlılar tarafından coşkuyla karşılanıp Toprakkale’de miting yaptıktan sonra bir dizi açılışlarda bulundu. Bahçeli, Adana otoban gişeleri girişinde Adanalılar tarafından karşılandıktan sonra Osmaniye’ye...
7 Nisan 2013 16:03
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 390 kez Okundu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adana Osmaniye arasında Ceyhanlılar tarafından coşkuyla karşılanıp Toprakkale’de miting yaptıktan sonra bir dizi açılışlarda bulundu.

Bahçeli, Adana otoban gişeleri girişinde Adanalılar tarafından karşılandıktan sonra Osmaniye’ye doğru yol alırken Ceyhanlıların karşılama töreniyle karşılaştı. Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve partililerle selamlaşıp bir süre sohbet eden Bahçeli, Toprakkale’ye doğru hareket etti.

MHP Toprakkale İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği miting alanı partililer ve vatandaşlar tarafından doldurulmuştu. Partisinin Toprakkale ilçe teşkilatını ziyaret eden Bahçeli, miting alanında kurulan platformda halka hitap ederek şunları söyledi:

30 Mart 2014′de yerel seçimlere tam 257 gün kaldı. Osmaniye başta olmak üzere bütün ilçelerde teveccüh göstererek Milliyetçi Hareket Partisi’ne belediye başkanı yapmış olduğunuz arkadaşlarımız, belediye meclis üyelerimiz ve il genel meclis üyeleri ellerinden gelen gayreti göstermek suretiyle yöreye çok büyük hizmetler sunmuşlardır. Bu hizmetlerin inşallah gelecekte de devamı olacaktır. Bugün Osmaniye’ye gelişimiz bir sene kalmış bir süre için hayırlı bir başlangıç hayırlı bir adım hayırlı hizmetlerin tekrar Osmaniyelilere sunulması günüdür. Dolayısıyla bütün Belediye Başkanlıklarını kazanmak istiyoruz.

Yeni Hal Binası, Kent Müzesi, Korkutata Heykeli, Samet Aybaba İzcilik ve Spor Tesisleri, Rahime Hatun Meydanı ve Otopark açılışlarını gerçekleştiren Devlet Bahçeli, ger tören esnasında vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı.

Yeni Hal Binası’ndaki proğramda esnaflarla bir süre sohbet eden Bahçeli, esnafların dertlerini dinledi.

Osmaniye’de Belediyesi tarafından yapılan Samet Aybaba İzci Kampı ile Korkut Ata Heykeli açılışında, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba karrşıladı. Osmaniye izci takımlarında bulunan öğrencilerle fotoğraf çektiren Bahçeli, kamp alanını gezerek Belediye Başkanı Kadir Kara’dan bilgiler aldı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, açılışta yaptığı konuşmada, “Memleketimde böyle güzel bir tesise ismimin verilmesi beni çok mutlu etti. Sayın valimize ve belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan Osmaniyemizin yetiştirdiği yiğit insan Sayın Genel Başkanımıza da huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Bir öğrenci tarafından Samet Aybaba’nın karakalem çizilen portresi Devlet Bahçeli tarafından Osmaniyeli spor adamına takdim edildi.

Buradaki incelemelerden sonra Korkut Ata Üniversitesi yol kavşağına Osmaniye Belediyesi tarafından yaptırılan Korkut Ata Heykeli’nin açılışını yapan Bahçeli, hizmetlerin Osmaniye halkına hayırlı olmasını diledi.

Belediye Başkanı Kadir Kara’nın eşliğinde müzeyi gezen Bahçeli, şehrin tarihi, kültürel ve sanatsal yapısını içeren müzedeki objeleri dikkatle inceledi. Eserler hakkında bilgilendirilen Bahçeli’ye hazırlanan yöresel bölümde çay ikram edildi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’yı makamında ziyaret ederek Osmaniye ve Belediye hizmetleri hakkında bilgi aldı. Osmaniye Belediyesi ziyaretinden sonra ise halka hitap etmek üzere miting alanına geçildi…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa
Ülkücü Haber Milliyetçi Haber